Pošlite si e-knihu do Pocketbooku e-mailom

E-knihy do čítačky Pocketbook je možné dostať rôznymi spôsobmi. Najpohodlnejším z nich je možnosť poslať si e-knihu vo formáte epub na váš Pocketbook e-mailom. Ako na to? Je to jednoduché, pozrite si náš návod:

1. Máte zaregistrovaný váš PocketBook e-mail?

  • Ubezpečte sa, že je váš PocketBook pripojený na internet. Následne zvoľte: „Nastavenia“ > „Účty a synchronizácia“ > „Send-to-PocketBook“ > „Prihlásiť sa“. V tomto kroku zadajte vašu kontaktnú e-mailovú adresu a vytvorte si heslo. Kontaktná e-mailová adresa slúži len na prihlásenie do služby, potvrdzovanie povolených adries, z ktorých chcete prijímať e-knihy do čítačky, alebo reset hesla, nie na prijímanie samotných e-kníh (tú získate nižšie).

2. Dokončite registráciu pomocou e-mailu, ktorý vám dorazí do schránky

  • Na kontaktnú e-mailovú adresu, ktorý ste si zaregistrovali v prvom kroku, vám príde e-mail s odkazom na dokončenie registrácie. Kliknite naň. Po presmerovaní na stránku PocketBooku si môžete vybrať e-mailovú adresu, ktorá bude slúžiť ako vaša „Send-to-PocketBook“ e-mailová adresa s koncovkou @pbsync.com, napríklad meno.priezvisko@pbsync.com.

3. Odošlite e-knihu do čítačky

  • Vo svojom účte v časti Na stiahnutie kliknite na „Stiahnuť“ > „Poslať do čítačky“, zadajte váš Pocketbook e-mail a potvrďte. Vaša e-kniha by mala byť do čítačky Pocketbook doručená v priebehu nasledujúcich minút - nezabudnite mať čítačku pripojenú na internet. Príjemné čítanie! :-)

Tip č. 1: Pre rýchlejšie prijatie e-knihy do čítačky môžete skúsiť manuálnu synchronizáciu. Kliknite v čítačke na „Nastavenia“ > „Účty a synchronizácia“> „Send-to-PocketBook“ > „Prijímať súbory teraz“.

Tip č. 2: Ak zakliknete políčko „Posielať na túto adresu ďalšie e-knihy automaticky“, každá ďalšia e-kniha, ktorú si kúpite, sa vám odošle do čítačky ihneď po nákupe.

„Myslím si, že je prirodzená potreba človeka počúvať príbeh iného človeka... vďaka tomu cítime, že tu nie sme sami.“

George Guidall