Marketing a reklama

Na tejto stránke nájdete podstatné informácie pre partnerské a marketingové spolupráce. Nižšie sú logá v tlačovej kvalite aj optimalizované pre webstránky.

Naše logo

V prípade záujmu o použitie nášho loga nás, prosíme, kontaktujte na marketing@martinus.sk.

Logo v malom rozlíšení

Na šírku


Stiahnuť: jpg, gif

Na výšku

Stiahnuť: jpg, gif

Logo vo veľkom rozlíšení

Na šírku

Stiahnuť: png

Na výšku

Stiahnuť: png

Kontakt

Máte pre nás nejaké otázky? Chceli by ste s nami bližšie spolupracovať v oblasti marketingu? Neváhajte nás kontaktovať na marketing@martinus.sk. Všeobecnejšie (či všetečnejšie :-) ) otázky pre Martinus zasa radi vyriešime, ak ich pošlete na adresu info@martinus.sk.

Fakturačné údaje

Martinus, s.r.o.
Gorkého 4
036 01 Martin

IČO: 45 503 249
DIČ: 2023008911
IČ DPH: SK2023008911

Partnerský systém

Ste bloger alebo máte web a chcete sa prihlásiť do nášho partnerského systému? Prihlásiť sa doň môžete na partner.martinus.sk.

Princíp je jednoduchý. Po prihlásení do partnerského systému si máte možnosť na mieru vygenerovať odkaz alebo banner, ktorý si môžete vložiť na svoju webstránku. Ak návštevník vašej stránky na tento odkaz alebo banner klikne a do 7 dní nakúpi na www.martinus.sk, získate z hodnoty jeho nákupu províziu 5%.

Po tom, ako je objednávka vybavená, si zároveň na partner.martinus.sk môžete overiť, či tá bola správne priradená k vášmu kontu a aká výška provízie z nej pre vás vyplýva (objaví sa v zozname vašich províznych objednávok).

„Je len jedna vec prázdnejšia ako život bez lásky - život bez bolesti.“

Spasiteľ - Jo Nesbo, 2012
Spasiteľ
Jo Nesbo