Knihy
E-knihy

Zoznámte sa s našimi Spriatelenými kníhkupectvami!

V Martinuse sa už roky snažíme spojiť ľudí s knihami, pretože dobrá knižka v správnom čase má moc zmeniť veľa vecí k lepšiemu. Na Slovensku je viacero kníhkupectiev, ktoré chápu túto výzvu podobne ako my. So štvoricou z nich sme sa dohodli na spolupráci, aby si knižky ľahšie nachádzali svojich čitateľov aj v ďalších štyroch slovenských mestách.

Spriatelené kníhkupectvá

  • Humenné – kníhkupectvo Na Korze: Vitajte v literatúrou presvetlenom priestore
  • Kežmarok – kníhkupectvo Alter ego: Čítajte, vzdelávajte sa a zabávajte sa v Alter Ego.
  • Myjava – kníhkupectvo Kniha Myjava: Myjavské kníhkupectvo vás víta od roku 2014.
  • Nové Mesto nad Váhomkníhkupectvo Coda-Art: Objavte kníhkupectvo s dlhoročnou tradíciou v centre Nového Mesta.

Aké výhody vám prinesú Spriatelené kníhkupectvá?

Tieto kníhkupectvá samozrejme naďalej fungujú ako doteraz, okrem toho však ponúknu nové možnosti pre zákazníkov na stránke Martinus.sk. Predovšetkým máme na mysli Osobný odber v kníhkupectve a Rezerváciu knižky.

Rezervácia v kníhkupectve

Na stránke Martinus.sk vidíte, v ktorých kníhkupectvách sa nachádza vaša vytúžená knižka. Ak sa bojíte, že vás na výprave za ňou predbehne iný knihomoľ, môžete si ju nechať odložiť na 48 hodín, čo vám potvrdíme cez SMS. Táto možnosť sa teraz otvorila aj pre naše Spriatelené kníhkupectvá. Rezervujte si knižky na Martinus.sk, počkajte na SMSku a vyberte sa po svoje knižky! Len si nezabudnite skontrolovať otváracie hodiny, aby ste nezostali smutne stáť pred kníhkupectvom 😉

Osobný odber v kníhkupectve

Možno okolo našich kníhkupectiev chodievate bežne, a možno vám dobre padne zásadný dôvod, prečo nás navštíviť. Rozumieme tomu, máme kníhkupectvá tak radi, že v nich každý deň pracujeme! 😊 Aj preto máte možnosť nechať si svoju internetovú objednávku doručiť do ktoréhokoľvek Martinusu, kde si ju pohodlne vyzdvihnete.

Táto možnosť sa tiež rozrastá o Spriatelené kníhkupectvá, takže osobne sa môžete zastaviť po svoju objednávku aj v kníhkupectvách v Humennom, Kežmarku, Myjave a Novom Meste nad Váhom. Prosím, povšimnite si aj niektoré obmedzenia – zatiaľ je možné použiť len platbu kartou vopred a naše Spriatelené kníhkupectvá nemajú technickú možnosť robiť na mieste zmenu v objednávke či prijať prípadnú reklamáciu. V takom prípade vám samozrejme zostávajú k dispozícii kontakty Martinusu.

Čo bude ďalej?

Táto spolupráca vznikla vďaka spoločnej láske ku knižkám. Teraz je našou úlohou uistiť sa, že dokáže fungovať dlhodobo, spoľahlivo a udržateľne a že prináša zákazníkom ďalšie otvorené dvere do knižných svetov. Veríme, že čoskoro sa rady Spriatelených kníhkupectiev rozrastú o ďalšie knihomoľské bašty! 😊

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka