Spájame ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré. Pridaj sa k nám!

Milý budúci Martinusák, milá budúca Martinusáčka, vitaj na stránke, na ktorej sa možno začne písať náš spoločný príbeh. Ak veríš, že k nám zapadneš ako kniha na voľné miesto v knižnici, práve tu si na správnej adrese. Nižšie na teba čakajú všetky voľné pozície.

Pokiaľ sa chceš dozvedieť, viac o tom ako fungujeme, nepreskoč stránku Štyri dôvody, prečo pracovať v Martinuse a Akých ľudí hľadáme. Ak máš ďalšie otázky, napíš nám na pridajsa@martinus.sk. Budeme sa tešiť!

Zaujala ťa práca v Martinuse a benefity, ktoré ponúkame, ale žiadna z aktuálnych ponúk nie je pre teba? Nechaj nám svoj kontakt. Radi sa ti ozveme, keď sa vyskytne nová príležitosť:

Pošlite mi zaujímavé ponuky!

Aktuálne ponuky

Barista/Baristka pre Foxford v Bratislave (Nivy)

Do našej kníhkaviarne FOXFORD na Nivách hľadáme šikovného baristu/baristku. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom a obsluhovať s úsmevom našich hostí. Si to práve ty?

Miesto práce:
Foxford Bratislava - Nivy
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
jún 2024
Základný plat (brutto):
od 1020€/mesiac

Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Bratislave (Nivy)

Do našej kníhkaviarne Martinus v Bratislave na Nivách hľadáme šikovných kníhkaviarnikov. Hľadáme parťákov, v ktorých sa spája nadšenie pre komunikáciu so zákazníkmi, kvalitnú kávu a pre vášeň pre knihy. Ak snívaš o tom, že stráviš nejeden deň za profesionálnym kávovarom a zároveň chceš s nami spoznávať novinky knižného sveta, tak hľadáme práve teba!

Miesto práce:
Bratislava - Nivy (Martinus) / Foxford Bratislava - Nivy
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
jún/júl 2024
Základný plat (brutto):
od 4,70 €/hodina

Kníhkupec/Kníhkupkyňa pre Martinus v Bratislave (Nivy)

Do nášho kníhkupectva Martinus v Bratislave na Nivách hľadáme šikovného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu na pozíciu kníhkupec. Budeš to práve ty? :-)

Miesto práce:
Bratislava - Nivy (Martinus)
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
jún/júl 2024
Základný plat (brutto):
od 950 €/mesiac

Barista/Baristka pre Martinus v Žiline

Do našej kníhkaviarne Martinus v Žiline hľadáme šikovného baristu/baristku. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom a obsluhovať s úsmevom našich hostí. Si to práve ty?

Miesto práce:
Žilina (Martinus)
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
august 2024
Základný plat (brutto):
od 950€/mesiac

Kníhkaviarnik/Kníhkaviarnička pre Martinus v Leviciach

Do našej kníhkaviarne Martinus v Leviciach hľadáme šikovných kníhkaviarnikov. Hľadáme parťákov, v ktorých sa skĺbi nadšenie pre kvalitnú kávu s vášňou pre knihy. Ak snívaš o tom, že stráviš nejeden deň za profesionálnym kávovarom a zároveň chceš s nami spoznávať novinky knižného sveta a deliť sa o ne so zákazníkmi, tak hľadáme práve teba!

Miesto práce:
Levice (Martinus)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Nástup:
čo najskôr
Základný plat (brutto):
od 4,40 €/hodina
Reakcie prijímame:
31.07.2024

„Rozdiel medzi románom so šťastným koncom a románom bez neho tkvie iba v tom, kedy autor prestane rozprávať príbeh. “