Knihy
E-knihy

Budeš našou posilou v tímoch Martinusu či Foxfordu?

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!

Najnovšie ponuky

Foxford v Bratislave hľadá kaviarnika

Do našej kníhkaviarne FOXFORD na Obchodnej ulici hľadáme šikovného kaviarnika. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom, obsluhovať s úsmevom našich hostí a popri tom s nadšením spoznávať súčasné gastro trendy. Si to práve ty?

Miesto práce:
Foxford Obchodná
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,30 €/hodinu

Foxford v Martine hľadá kaviarnika

Do našej kníhkaviarne FOXFORD hľadáme šikovného kaviarnika - brigádnika. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom, obsluhovať s úsmevom našich hostí a popri tom s nadšením spoznávať súčasné gastro trendy. Si to práve ty?

Miesto práce:
Martin (OC Galéria)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,30 €/hodinu

Junior programátor

Si majster vo svete zdrojového kódu? Nezľakneš sa neobvyklých úloh a veľa knihomoľov pokope? Poď k nám! Sme najväčšie internetové kníhkupectvo a potrebujeme ťa, aby sme boli ešte lepší!

Miesto práce:
Bratislava - kancelária
Typ úväzku:
plný úväzok / na dohodu (brigády)
Nástup:
Ihneď
Základný plat (brutto):
1400-1600 €/mesiac (plný úväzok), 9€/hod. (na dohodu)

Martinus v Žiline hľadá kníhkupca

Do nášho kníhkupectva v Žiline hľadáme šikovného a nadšeného kolegu na pozíciu kníhkupec-brigádnik. Hľadáme parťáka, ktorý miluje literatúru a bude s radosťou odporúčať dobré knihy našim zákazníkom. Si to práve ty?

Miesto práce:
Žilina (OC Mirage)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3 €/hodinu

Martinus hľadá office asistenta/ku

Martinus hľadá office asistenta/ku, ktorý bude malými aj veľkými vecami denne zabezpečovať plynulý chod nášho bratislavského officu.

Miesto práce:
Bratislava - kancelária
Typ úväzku:
plný úväzok / skrátený úväzok
Nástup:
25.3.2019
Základný plat (brutto):
850 €/mesiac (plný úväzok), 425 €/mesiac (polovičný úväzok)

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev