Knihy
E-knihy

Budeš našou posilou v tímoch Martinusu či Foxfordu?

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!

Najnovšie ponuky

Martinus na Obchodnej hľadá vianočných škriatkov

Do nášho kníhkupectva Martinus na Obchodnej ulici hľadáme pomocníkov na predvianočné obdobie. Ak máš rád knihy a chceš si privyrobiť na vianočné darčeky, táto ponuka je pre teba tá pravá? :-)

Miesto práce:
Bratislava (Obchodná)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3 €/hodinu

Martinus hľadá brigádnikov do centrálneho skladu

Do nášho centrálneho skladu hľadáme brigádnikov. Teraz máš možnosť zapadnúť do našej partie na (nielen) predvianočné obdobie a spolu s nami prinášať zákazníkom tie najlepšie príbehy :-)

Miesto práce:
Martin - Centrála
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,80 €/hodinu

Foxford v Bratislave hľadá kaviarnika

Staň sa súčasťou tímu FOXFORDu na Obchodnej ulici a poteš spolu s nami hostí šálkou kávy a koláčom pre krajší deň. Si študent vysokej školy, ktorý hľadá brigádu? Alebo hľadáš prácu s výnimočnými ľuďmi na trvalý pracovný pomer? V oboch prípadoch - poď k nám! Vo Foxforde zažiješ určite to pravé kávové :-)

Miesto práce:
Foxford Obchodná
Typ úväzku:
plný úväzok / na dohodu (brigády)
Nástup:
ihneď
Základný plat (brutto):
Plný úväzok 750 €/mesiac, Na dohodu 3,30 - 4,00€/hodinu

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia