Knihy
E-knihy

Budeš našou posilou v tímoch Martinusu či Foxfordu?

Vítame ťa na stránke, kde hľadáme nových kolegov a kolegyne! Vlastne, hľadáme viac než to – kamarátov, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás ako knižka na voľné miesto v poličke. Možno si to práve ty! :-)

Ak chceš vidieť viac „z našej kuchyne“, pozri si sekcie Akých ľudí hľadáme alebo Sprievodca Martinusáka. Nižšie nájdeš aktuálne ponuky, ale nezabudni nám nechať kontakt do budúcnosti, ak aj práve teraz žiadna z nich nie je pre teba tá pravá.

Pošlite mi zaujímavé ponuky!

Najnovšie ponuky

Martinus na Obchodnej hľadá kníhkupca

Do nášho kníhkupectva Martinus na Obchodnej ulici hľadáme šikovného a nadšeného kolegu na brigádnicky pracovný pomer. Hľadáme parťáka, ktorý miluje literatúru a bude s radosťou odporúčať dobré knihy našim zákazníkom. Si to práve ty?

Miesto práce:
Bratislava (Obchodná)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,3 €/hodinu

Martinus v Poprade hľadá kníhkaviarnika

Do našej kníhkaviarne v Poprade hľadáme šikovného kníhkaviarnika - brigádnika na kombinovanú pozíciu. Hľadáme parťáka, v ktorom sa skĺbi nadšenie pre kvalitné gastro s vášňou pre knihy. Ak snívaš o tom, že stráviš nejeden deň za profesionálnym kávovarom a zároveň chceš s nami spoznávať novinky knižného sveta a deliť sa o ne so zákazníkmi, tak hľadáme práve teba?

Miesto práce:
Poprad (OC Fórum)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,00 €/hodinu

Martinus v Košiciach hľadá kníhkaviarnika

Do našej kníhkaviarne v Košiciach hľadáme šikovného kníhkaviarnika - brigádnika na kombinovanú pozíciu. Hľadáme parťáka, v ktorom sa skĺbi nadšenie pre kvalitné gastro s vášňou pre knihy. Ak snívaš o tom, že stráviš nejeden deň za profesionálnym kávovarom a zároveň chceš s nami spoznávať novinky knižného sveta a deliť sa o ne so zákazníkmi, tak hľadáme práve teba?

Miesto práce:
Košice (OC Galéria)
Typ úväzku:
na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
3,00 €/hodinu

Foxford v Bratislave hľadá kaviarnika

Do našej kníhkaviarne FOXFORD na Obchodnej ulici hľadáme šikovného kaviarnika. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom, obsluhovať s úsmevom našich hostí a popri tom s nadšením spoznávať súčasné gastro trendy. Si to práve ty?

Miesto práce:
Foxford Obchodná
Typ úväzku:
plný úväzok / na dohodu (brigády)
Základný plat (brutto):
Plný úväzok 730 €/mesiac, na dohodu 3,30 €/hodinu

Martinus v Žiline hľadá kníhkupca

Do nášho kníhkupectva v Žiline hľadáme šikovného a nadšeného kolegu na pozíciu kníhkupec. Hľadáme parťáka, ktorý miluje literatúru a bude s radosťou odporúčať dobré knihy našim zákazníkom. Si to práve ty?

Miesto práce:
Žilina (OC Mirage)
Typ úväzku:
plný úväzok
Nástup:
Ihneď
Základný plat (brutto):
630 €/mesiac

„Milostný román treba písať skôr o tom, čo bolo po svadbe, nie čo bolo pred ňou.“

Konstantin Nikolajevič Baťuškov