Akcie a zľavy

Okrem výhodných cien na všetky knihy vám pravidelne prinášame stovky kníh za ešte nižšie ceny v rámci špeciálnych akcií. Myslíme si, že na mnohé symbolické dni či mesiace by sa nemalo zabudnúť (vtedy vám ponúkame knihy súvisiace s témou aktuálneho dňa či mesiaca) a rovnako si myslíme, že mnohé knihy si sem-tam zaslúžia viac pozornosti, ako sa im zvyčajne dostáva. Nech sa páči - pozrite si našu ponuku aktuálnych akcií, vyberajte a nakupujte pohodlne!

Stolový Lunárny kalendár Krásnej panej 2024 - Žofie Kanyzová a kolektív, 2023Motivačný diár 2024 - Eva Twardzik, 2023Stolový Poľovnícky kalendár 2024 - Miroslav Hlávek, 2023

Výpredaj kalendárov a diárov na rok 2024

rôzna výška zľavy

platí do 15.3.

Nenašli ste si čas na zakúpenie diára či kalendára na tento rok? Ešte nie je neskoro! Zorganizujte si deň, zútulnite kanceláriu či domov - jednoducho a hlavne cenovo výhodne. Poponáhľajte sa, na sklade máme posledné kusy.

A Day of Fallen Night - Samantha Shannon, 2023The Atlas Paradox - Olivie Blake, 2022Hell Bent - Leigh Bardugo, 2023

Tituly v anglickom jazyku so zľavami do 78 %

rôzna výška zľavy

platí do 30.4.

Pre všetkých vášnivých čitateľov kníh v angličtine, pre všetkých milovníkov kvalitnej literatúry a limitovaných umeleckých vydaní, ktoré jednoducho musíte mať doma - výber toho nAJlepšieho čaká len na vás :) Neváhajte však dlho. Počet kusov v akciovej cene je limitovaný.

Vieš, kde rastú stromodeti? - Peter Wohlleben, Stefanie Reich, 2018Sme záhradníci - Joanna Gaines, Julianna Swaney (ilustrátor), 2021Sprievodca lesom - Peter Wohlleben, 2017

Nastal čas zásobiť sa skvelým čítaním! Preto sme si pre vás spolu s vydavateľstvom Tatran pripravili výber kníh so zľavami až do 85 %. Neváhajte a vyberte si z našich knižných titulov. Akcia trvá len do vypredania zásob.

Čítaj mi pred spaním - Claire Hawkock, Charlotte Cooke, 2018Darker - E L James, 2018Armáda strojov - Paul Scharre, 2019

Veľké knižné prekvapenie so zľavami do 90%

rôzna výška zľavy

platí do 31.12.

Dobrých knižiek nikdy nie je dosť! Vyberte si z titulov, ktoré vás prekvapia nielen svojim obsahom, ale aj cenou. Len teraz so zľavami až do 90%. Vyberajte, čítajte a hľadajte ďalšie, pretože len do tejto akcie budeme dopĺňať nové tituly :)

„Vždy, keď niekto umrie, starostlivo vygravírujú do náhrobku jeho dátum narodenia a smrti. Ale vlastne to jediné, čo sa skutočne ráta, je tá malá pomlčka medzi rokmi.“

Kodanská pieseň piesní - Annette Bjergfeldt, 2021
Kodanská pieseň piesní
Annette Bjergfeldt