Prečo nakupovať knihy u nás?

Milujeme knihy tak ako vy. Toto je sedem dôvodov, prečo by ste ich mali kupovať u nás:)

1. Sme najväčší a preto u nás nájdete všetko a za najlepšie ceny

Sme najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku - nielen v počte predaných kníh, návštevnosti, ale hlavne v počte dostupných titulov (aktuálne je ich viac ako 300-tisíc). Vďaka tomu dokážeme pre vás zohnať aj také knihy, ktoré by ste inde hľadali ťažko. Navyše, máme dlhoročné nadštandardné vzťahy s desiatkami dodávateľov, vďaka čomu vieme pre vás získať aj lepšie ceny.

2. Sme najstarší a preto vieme, ako vám poskytnúť najlepšie služby

Knihy predávame už od roku 1990 a v roku 2001 sme, medzi prvými v krajine, spustili predaj cez internet. Vďaka takto dlhým skúsenostiam vieme, ako vám poskytnúť čo najlepší zážitok z nakupovania: máme rýchlu a spoľahlivú logistiku, aby tovar prišiel k vám rýchlo a v poriadku, ponúkame množstvo spôsobov platby a doručenia, aby sme pokryli potreby každého z vás. Neustále zlepšujeme naše webové stránky, rozširujeme databázu kníh a informácií o nich, aby sme vám ponúkli najlepší zážitok z knižného sveta.

3. Oceňovaný zákaznícky servis urobí, čo vám uvidí na očiach

Vedeli ste, že 99% ľudí, ktorí u nás nakúpia sú s nami spokojní? Jedným z hlavných dôvodov je náš zákaznícky servis. Potrebujete poradiť knihu pre sestru alebo mamu? Hľadáte knihu, ktorú neviete nikde zohnať? Niečo vám nie je jasné, máte problém? Naši ľudia sú tu denne na to, aby poradili, pomohli a všetko vyriešili. A ak sa náhodou stane, že pri vybavovaní objednávky urobíme chybu, alebo niečo nie je v poriadku - nepotrebujeme obchodný zákonník na to, aby sme problém vyriešili k vašej spokojnosti.

4. Sme tam, kde ste vy

Pred tridsiatimi rokmi bol Martinus len jedno maličké kníhkupectvo v Martine, dnes máme sieť kníhkupectiev po celom Slovensku. Snažíme sa v nich pre každého milovníka kníh urobiť fantastické miesto - a asi sa nám to darí, viackrát sme boli zaradení do zoznamu najkrajších kníhkupectiev na svete. Príďte sa nadýchať knižnej atmosféry, môžete si k tomu dať aj kávu v nášej úžasnej kaviarne Foxford.

5. Sme jednotka v e-knihách

E-knihy sme nevymysleli, ale predávať sme ich začali medzi prvými na Slovensku. A naša ponuka je spomedzi všetkých predajcov najširšia. Pre lepší zážitok pri čítaní si môžete vybrať z našej ponuky čítačiek, vrátane Dibuk Sagy, na ktorej dizajne sme sa priamo podieľali.

6. Vždy niečo naviac k vašej objednávke

V Martinuse vieme, že potešiť vedia aj maličkosti a preto sa snažíme vymyslieť vždy niečo nové, aby sme vás potešili - raz vám k objednávke priložíme záložku, inokedy čajové vrecúško. Máme originálne tašky pre všetkých milovníkov kníh, vymýšľame rôzne zberateľké edície, alebo knihomoľské tričká, či súťaže ako Knižná šifra.

7. Cítime spoločenskú zodpovednosť

Chceme byť dôkazom toho, že firma nemusí byť na trhu žralokom, aby mohla rásť. Inými slovami, snažíme sa skôr pamätať na ľudí, než na peniaze. Že sa nám to darí, hovoria ocenenia ako Via Bona či certifikát Slovak Gold, ktorý sme opäťovne získali aj v roku 2013. Podľa Deloitte Technology Fast 500 EMEA sa napriek, či vďaka tejto filozofii stal v roku 2011 Martinus.sk 161. najrýchlejšie rastúcou technologickou firmou v Európe, na Strednom východe a v Afrike. Okrem toho, že podporujeme množstvo zaujímavých projektov sa snažíme pomáhať aj ľuďom v núdzi. Vďaka nám a vám sa napríklad podarilo od roku 2011 vyzbierať viac ako 400-tisíc € na projekt Dobrý anjel.

„Niekedy je všetko čo máme okamih. Neexistujú žiadne opakovania. Všetko, čo sa niekedy stalo, robí život životom.“