Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profilPráve čítam
O mne
Zijem uz 20 rokov v Anglicku ale rad a najrychlejsie citam po slovensky.
Tolkien, Sapkowski, King -> FANTASY to je co mam najradsej.
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Moje srdcovky
Moje aktivity
Neviem ako pre inych ale pre mna bola tato kniha fakt uplna pecka. Po predoslom diele, ktory vobec nebol tak zly ako si niektori mozu mysliet som sa vrhol na treti a posledny pribeh Billa Hodgesa okamzite po Stratenych najdenyh. Ako pomaly citatel s problemom sustredit sa som zacal klasicky 20 stran za den tak 30 tak 50 az som poslednych 150 stran dal za den. Pribeh je vynikajuci aj ked poriadne temny a asi ma tak drzalo to, ze vsetky hlavne postavy su spat a zalezi mi na nich. Vynikajuce vyvrcholenie tejto serie. A teraz na trilogiu Holly Gibneyovej.
Knihou som preletel rychlo ale cely cas som to vnimal ako nepotrebnu epizodu z Geraltovho zivota. Rozhodne neurazi ale ani nenadchne. Prislo mi to ako prve dve knihy poskladane z kratkych pribehov. Gerald je tu, potom ide tam aby potom siel zas hentam a poslednych 90 stran to nejako spoji dohopy. Mozno som mal iba privelke ocakavania kazdopadne bol to super navrat do zivota zaklinaca ale mohlo to byt aj zaujimavejsie a ak by bolo tak aj aspon o 200-300 stran dlhsie.









