Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Zlodějská přísaha

CooBoo, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
CooBoo, 2020
2. diel série
Zlodějský tanec

Kazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou...

Čítaj viac

5,10 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Ukázať svojim deťom cestu do sveta kníh môže byť jedna z najlepších vecí, ktoré pre ne v živote urobíte. Okrem spoločne stráveného času im totiž dáte aj darček v podobe lepšej fantázie, pamäti či schopnosti kriticky myslieť. Chcete sa o detskom čítaní dozvedieť viac? Stačí kliknúť sem :-)

Viac o e-knihe

Kazi a Jase vyšli z předchozích dobrodružství silnější a zamilovanější než kdy dřív. Čeká na ně nový život – Ballengerovi už nebudou psanci, jejich území se stane oficiálním královstvím a všem dalším výzvám budou čelit společně. Na zpáteční cestě jsou však během útoku rozděleni. Oba tak musí zachovat chladnou hlavu mezi nepřáteli a hledat spojence na těch nejnepravděpodobnějších místech. A nad hlavou se jim vznáší stín smrti…
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zlodějská přísaha - Mary E. Pearson
Ruckus: Šílená láska - L.J. Shen
14,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Vydavateľstvo
CooBoo
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
723593
Rok vydania
2020

Jedno nemožno poprieť – Pearsonová je majsterka slova! Príbeh nadväzuje tam, kde skončila prvá časť a zatiaľ čo posledná kapitola jednotky trhala srdce, prvá kapitola dvojky láme dušu.
Kazi a Jase sa vracajú späť do Skaliska a zisťujú, že všetko sa zmenilo. Zásahom nepriateľov sú od seba nedobrovoľne odlúčení a na pochybách, či ten druhý vôbec žije. Postavy prevracajú kabát podľa situácie, vernosťou nikoho si už nemôžete byť istý. Zrada čaká na každom kroku a celý čas tŕpnete, čo bude nasledovať.
Ak si želáte stratiť sa v krásnom fantasy svete, s tajomnou atmosférou, desivými dejinami a všadeprítomnými duchmi mŕtvych, ktorí môžu radiť a v rozhodnej chvíli aj zachrániť, začítajte sa najprv do trilógie Kroniky pozostalých a potom si predĺžte radosť touto vydarenou dilógiou Zlodějský tanec. Áno, aj tak vám bude nakoniec smutno, že už to skončilo a že už viac nepatríte do tohto sveta, ale snáď sa v budúcnosti od autorky ešte dočkáme ďalších nadväzujúcich diel.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0
Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zlodějská přísaha - Mary E. Pearson
Ruckus: Šílená láska - L.J. Shen
14,00 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“