Zajtra. A zajtra, a zas ďalšie zajtra - Gabrielle Zevin, Motýľ, 2023
Prekliaty princ - Erin Watt, YOLi, 2018

11,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Prekliaty princ

Royalovci zničia každého

Reed Royal má všetko, čo na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia. Ale... Čítať viac

4,5 137 hodnotení
2. diel série
Royalovci
Vek
14+
Vydavateľstvo
YOLi, 2018
296 strán
4 hodiny čítania

Reed Royal má všetko, čo na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia. Ale Reedovi nikdy nezáležalo na ničom okrem rodiny, kým sa v jeho živote... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

11,90 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Ďalšie knižné vydania
Prokletý princ - Erin Watt, Baronet, 2017
Pevná väzba
Čeština, 2017
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Svetlo v nás - Michelle Obama, Tatran, 2023
Prekliaty princ - Erin Watt, YOLi, 2018
11,90 €

Viac o knihe

Reed Royal má všetko, čo na čo si spomenie – atraktívny vzhľad, spoločenské postavenie, peniaze. Dievčatá stoja v radoch, aby si s ním vyšli na rande, chalani mu závidia. Ale Reedovi nikdy nezáležalo na ničom okrem rodiny, kým sa v jeho živote neobjavila Ella Harperová.
To, čo sa pôvodne začalo ako prejav čírej nenávisti k otcovej zverenkyni a plán, ako jej urobiť zo života peklo, sa postupne zmenilo na túžbu mať Ellu po svojom boku a chrániť ju. Stačila však jedna zbytočná chyba a Ella ušla z Reedovho náručia. U Royalovcov nastal zmätok. Reedov svet sa rozpadá, Ella ho odmieta a tvrdí, že sa navzájom ničia. A MOŽNO MÁ PRAVDU.
Tajomstvá. Zrada. Nepriatelia. S ničím podobným sa Reed doposiaľ nestretol. Ale ak chce získať svoju princeznú späť, musí dokázať, že on za jej lásku stojí.
Prekliaty princ je druhý diel knižnej série o bohatej rodine Royalovcov.
Čítať viac
Originálny názov
Broken Prince
Počet strán
296
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
288 g
ISBN
9788055159966
Rok vydania
2018
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
302632
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Preklad
2. diel série
Royalovci
Vydavateľstvo
YOLi
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Prekliaty princ - Erin Watt, YOLi, 2018
Leto bez vody - Laura Silverman, YOLi, 2018
22,80 €

Hodnotenia

4,5 / 5

137 hodnotení

92
25
15
3
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
10

Ahoj, ak sa práve pozeráš na tento profil, skús si prezrieť aj moje odporúčania v čitateľských kolekciách. Možno nájdeš niečo čo ťa zaujme alebo sa na niektorých vybraných tituloch z týchto kolekcií perfektne zhodneme!

Adriána Hasková
Kníhkupec
24. mája 2022

Druhé pokračovanie zo série o bratoch Royalovcoch sa nieslo v nie úplne pútavej vlne. Prekliaty princ je podľa môjho názoru najslabším dielom o Elle a Reedovi.

Ella po istých udalostiach z konca prvej knihy utiekla a po tom čo sa tam stalo som ja ako čitateľ chcela vysvetlenia na otázky, ktorých odpovede som si dopredu vytipovala, no žiaľ sa to otočilo trochu iným smerom. V krátkosti, táto kniha nepriniesla nič zaujímavé okrem toho, že sme mohli čítať isté pasáže už aj z Reedovho pohľadu. Mnoho pasáži zo školy a života Elly a jej nevlastných bratov bolo pre mňa pritiahnutých za vlasy a správanie hlavnej hrdinky mi už prišlo čoraz viac detinské až nepravdepodobné.

Celú knihu zachránil koniec, ktorý bol opäť akčný a zasiahli ma dokopy až 3 šoky určitých udalostí, vďaka ktorým som pokračovala ihneď na tretiu časť. Za mňa horšia kniha, ktorá mi nič podstatné nedala, len ma jej koniec navnadil čítať ďalej.

2,5 / 5

Čítať viac

Recenzie čitateľov

4

Milujem romantiku ale siahnem aj po iných žánroch. V knihách mám rada keď sa rozoberajú aj vážnejšie témy. Som romantická duša, veselá povaha a rada veľa rozprávam :-)

Klára Kocúrová
Overený zákazník
9.3.2023
Priznávam menšie sklamanie...
Dvojka sa mi páčila menej ako jednotka. Väčšinu knihy sa točíme okolo toho istého. Odpustí mu? Neodpustí mu? Už mi to riadne liezlo na nervy a na záver bola akcia aj napätie. Ak sa to nerozuzlí v trojke tak už na to nebudem mať nervy.
Opäť prehnaný vek 17+, keďže k pohlavnému zblíženiu ani nedošlo a dovolím si povedať, že táto kniha je oproti jednotke úplné lážo-plážo.
Aby som nebola len kritická, iskra medzi Ellou a Reedom tam je, kniha sa číta rýchlo a chcete vedieť čo sa stane. Za mňa to však mohlo byť spracované trošku lepšie a verím, že trojka mi vyrazí dych! :)
Čítať viac
1
Padlý dedič - Erin Watt, 2020
Práve čítam
Padlý dedič

Som introvertné dievča ktoré nepotrebuje nič iné, len dobrú knihu v ruke.

Lalík L
Overený zákazník
4.1.2023
Prekliaty princ
Ako prvý diel tejto série, ani táto kniha nesklamala. Páčili sa mi po novom kapitoly s rôznych uhlov pohľadu, čiže kapitoly Elly a Reeda, ľahšie som si potom mohla predstaviť ich problémy a starosti. Opäť tu boli tak trochu predvídateľné pasáže, napríklad bolo celkom očividné, že Ella a Reed sa dajú znova dokopy. K absolútnemu záveru knihy však nastal nečakaný zvrat, ktorý zásadne zmenil dej tretej časti. Skvelé! Čítať viac
31.3.2022
Hneď na začiatku nám autorky poskytujú vysvetlenie toho hrozného konca prvej časti knihy, za čo im veľmi pekne ďakujem. Kebyže ma naťahujú 10 strán tak ich vlastnoručne zaškrtím. Čo je väčšie plus je Reedov pohľad v knihe. Toto mi chýbalo v 1. Časti. Kvôli Reedovi mám väčší prehľad o každom, je tu odhalených oveľa viac tajomstiev a hlavne Reed nám odhaľuje svoje city k Elly. No ale toto ma prekvapilo ako to vlastne bolo. Nechcelo sa mi veriť... ľutovala som, že to takto medzi Elly a Reedom dopadlo a trvalo to skoro celú knihu, ale Reed má u mňa + bod za to, že to s ňou nevzdal a nakoniec... no.. nakoniec to dopadlo ako dopadlo ... bože tie zápletky sú tak katastrofálne, že ak to bude pri tretej knihe pokračovať štvrtú budem čítať na intenzívke..Ella sa v tejto časti stáva samostatnou (neže by nebola), konečne dokáže odporovať hnusnej Jordan a konečne jej nadelí to, čo si zaslúži. Dúfam, že zmizne už a nebude otravovať...
Dej bol veľmi pestrý podobne ako v prvej knihe, táto je tenšia, tak som ju zhltla fakt raz dva, vlastne, čítala sa sama.
A kto ma v tejto časti najviac prekvapil je Callum, pretože sa naoko zmenil, a je to len a len dobré. Komečne z neho vyžaroval titul otec. aj keď, má ešte čo robiť, ale verím, že postupne sa mu podarí dať rodinu do kopy.
No a ku koncu sa vyjadriť odmietam. Autorky majú zmysel pre "humor". Ešteže mám doma pokračovanie inak by som besnela. Už som čakala kedy mi bude peniť z úst po dočítaní...
Čítať viac
3
Palác klamstiev - Erin Watt, 2019
Práve čítam
Palác klamstiev

Som študentka a milujem čítanie vo voľnom čase nech som kdekoľvek.

Laura Zaliberová
Overený nákup
17.11.2021
Milujem
Táto kniha bola úžasná prečítala som ju na jeden dych tak isto ako aj všetky knihy z tejto knižnej série. Tieto knihy majú v sebe všetko čo hľadáte romantiku, záhadu, rivalstvo a mnohé ďalšie. Takže ak neviete čo čítať tak toto sú oni. Čítať viac
9
Povstanie ničoty - Leigh Bardugo, 2021
Práve čítam
Povstanie ničoty

Knížočky, knížočky, ako získať čas, aby som si prečítal každú jednu z vás?

Katarína Beniaková
Overený zákazník
25.10.2021
Prokletý princ
Po "mind-blow" konci predchádzajúcej časti sa znova vraciame k Royalovcom. V tejto časti sú aj kapitoly napísané z Reedovho pohľadu, čo je super. Konečne môžeme nahliadnuť aj na to, ako sa na všetko pozerá on. Viac tu spoznávame aj ostatných bratov Royalovcov a dozvedáme sa rodinné tajomstvá. Čítať viac
10.10.2021
V druhej časti začíname Reedovým pohľadom na záverečnú zápletku z prvej časti. Veľké plus, lebo sa osobne rada dívam na takéto veci z dvoch uhlov pohľadu.
Útek Elly z domu spôsobil veľa problémov a to najmä medzi bratmi, ktorý inak vždy a za každých okolností držali spolu.
Jej príchod späť bol na mňa dosť urýchlený, lebo som tam čakala trochu viac popisu, ako ju našli a ako ju presviedčali, aby sa vrátila.
To, ako neverila takmer nikomu a hlavne nie Reedovi po svojom návrate, bolo určite pochopiteľné a to je ďalšie plus, že hoci ho chcela, aj tak si od neho chcela držať odstup, lebo mu nedokázala odpustiť. Vysvetlenie celej ich záležitosti a nakoniec znovu získaná dôvera na seba nechali čakať o niečo dlhšie, ale napokon to zvládli spolu.
Závere knihy je opäť prekvapivý a treba sa hneď pustiť do tretej časti.
Čítať viac
Knihomolka M
Neoverený nákup
10.8.2021
Prekliaty princ
Druhý príbeh Royalovcov priamo nadväzuje na predchádzajúcu časť. V tejto knihe máme možnosť vidieť príbeh aj Reedovým pohľadom, ktorý sa strieda s Elliným. Papierová princezná sa mi veľmi páčila ale Prekliaty princ sa pre mňa začal miernym sklamaním. Elline správanie som v určitých pasážach nechápala. Neskôr sa kniha krásne rozbehla a hltala som každu stranu. Veľa vecí sa vysvetlilo ale ešte viac zamotalo. V tejto časti som si obľúbila všetkých Royalovcov ale najmä Reeda a Eastona. Reed je úžasná postava a jeho pasáže ma bavili najviac. Kniha má opäť zaujímavú zápletku a plot twist na konci ma donútil okamžite siahnuť po ďalšej časti. Čítať viac

Kúpte spolu
Prekliaty princ - Erin Watt, YOLi, 2018
Leto bez vody - Laura Silverman, YOLi, 2018
22,80 €

„Jediné, čo som dostal od života zadarmo, boli ovčie kiahne. Na všetko ostatné som si poctivo zarobil vlastnými rukami.“

Mafiánska poprava? - Peter Šloser, 2019
Mafiánska poprava?
Peter Šloser