Jedine môj
E-kniha

Kde nájsť silu žiť a pohnúť sa vpred, keď sa vám rozpadne celý svet?Odo dňa, ako nabral môj život strmý smer až na dno pekla, som na to ešte neprišla. Ibaže na hľadanie odpovedí... Čítať viac

4,7 65 hodnotení
3. diel série
Môj
Vydavateľstvo
Venupress
329 strán
5-6 hodín čítania

Kde nájsť silu žiť a pohnúť sa vpred, keď sa vám rozpadne celý svet?Odo dňa, ako nabral môj život strmý smer až na dno pekla, som na to ešte neprišla. Ibaže na hľadanie odpovedí vtedy nebol čas. S novou životnou situáciou som sa... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

10,89 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Kde nájsť silu žiť a pohnúť sa vpred, keď sa vám rozpadne celý svet?Odo dňa, ako nabral môj život strmý smer až na dno pekla, som na to ešte neprišla. Ibaže na hľadanie odpovedí vtedy nebol čas. S novou životnou situáciou som sa musela vysporiadať čo najskôr, a to kvôli jedinému stvoreniu, svojej neteri Maddie. Sú to viac než dva roky. Útechu nachádzam aspoň v tanci, ktorý zbožňujem rovnako ako to malé svetlovlasé dievčatko.A potom je tu ešte on. Logan Tomney. Môj idol z najslávnejšej chlapčenskej skupiny súčasnosti, s ktorým máme toho spoločného toľko, až ma to občas desí. Je živým príkladom, že aj keď osud skúša naše hranice, dá sa to zvládnuť. On je druhým dôvodom, prečo po každom údere od života dokážem vstať.Tanečná spolupráca, ktorá prepojí naše životy, zmení postupne všetko. Do pohybu sa tak dajú veci nevyhnutné k uzdraveniu našich zranených duší. Nemôžeme poprieť, že od prvého stretnutia medzi nami vládne neskrývaná príťažlivosť. Ja však nie som dievča, ktoré by malo čas na vzťahy a nemienim s nimi začínať, hoci Logan sa do môjho života zamotáva akosi príliš… jednoducho.
Nájdem odvahu odomknúť svoju bolestnú trinástu komnatu, aby som mu bola schopná pomôcť, keď mu do života nečakane zasiahne tragédia?
Tretie voľné pokračovanie obľúbenej série Môj zo sveta šoubiznisu od autorky Barbory Astor prináša novú nálož emócií a zdanlivo nerozmotateľných osudov, ktoré vyrieši jedine vzájomná dôvera a úprimné city.
Čítať viac
Počet strán
329
Naše katalógové číslo
2233869
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
3. diel série
Môj
Vydavateľstvo
Venupress
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

65 hodnotení

47
16
2
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Knihomoľka z mesta
Overený zákazník
11.2.2024
S ktorým svojím idolom by ste sa chceli stretnúť?
Bol by to nejaký spevák?

S jedným z našej "starej" známej chlapčenskej skupiny sa podarilo stretnúť Ellie.
Ako tanečníčka spolu so skupinou nacvičovala choreografiu pre Logana.
Hneď na začiatku medzi nimi preskočila iskra a aj keď Ellie bola opatrná a vzťahu sa bránila, srdcu rozkázať nedokázala.

Tretí diel série Môj má z môjho pohľadu o niečo viac prepracované postavy.

Ellie, je veľmi citlivá a životom skúšaná. Prišla o svoju sestru, po ktorej zostal malá Maddie, ktorú pomáhala Ryanovi vychovávať.
Po svojom boku má dve skvelé kamarátky Suzie a Yoshi, ale to, čo jej najviac pomáha je tanec.

Logan vôbec nepôsobí namyslene a nemá žiadne hviezdne maniere. Práve naopak, je milý a priateľský a má pekný vzťah so svojou rodinou.
Je aj veľmi pozorný, ale trošku ma hneval tým, ako sa dokázal odmlčať a zachovať. Dokonalý nebol, ale v konečnom dôsledku...to nie je nikto z nás.

Úprimne som Ellie a Loganovi fandila a hnevalo ma, že spolu tak málo komunikovali. Mali toho veľa spoločného, ale občas mi prišli na míle vzdialení a bolo mi z toho smutno.

Tento tretí diel by kľudne zniesol aj viac strán.
No aj napriek tomu hodnotím knihu pozitívne a som rada, že autorka si stále drží rovnaký štýl písania, vďaka ktorému ma opäť rýchlo vtiahla do deja a knihu som len tak nepustila z ruky.
Teším sa, že svoj priestor dostali aj postavy z predchádzajúcich dielov.

Verím, že Barborka má pre nás pripravené minimálne ďalšie dva príbehy.

Na záver dodám, že aj keď ide o voľné pokračovanie série, odporúčam prečítať si aj prvé diely. Nebudete ľutovať.
Čítať viac
8.2.2024
Jedine môj je stejně jako první dva díly série překvapující, citlivě napsaný příběh, který v sobě ukrývá o dost víc, než se na první pohled může zdát.

Ellie je opravdu silná hlavní hrdinka, ostatně stejně jako obě hrdinky předešlých příběhů, i když každá svým vlastním způsobem. Musím přiznat, že jsem si Ellie ze všech tří oblíbila asi nejvíc. Nebo si minimálně s Becky šlapou na paty.

No a pak je tady Logan... Velkou část příběhu milý a ohleduplný... No a pak jsem měla chuť ho hned v několika momentech trefit něčím po hlavě, aby se vzpamatoval. Ale zase na druhou stranu, tyto "chyby" mu přidaly na lidskosti a uvěřitelnosti. Protože prostě nebyl dokonalý, tak jako není většina z nás. A Ellie má díky tomu u mě o to víc sympatií za to, jak se k tomu všemu postavila. Já sama nevím, jestli bych to dokázala.

A teď něco málo ke konci. Když jsem si přečetla slovo konec za epilogem, zůstala jsem zírat na tu stránku a přemýšlela, co jsem to právě přečetla. Pak jsem si potřebovala dopřát odstup a popřemýšlet nad tím v klidu (teda hned potom co jsem napsala @barbora.astor.author soukromou zprávu s autentickými pocity).

Konec byl pro mě překvapivý a nečekaně jiný než v předchozích dvou knihách, ale i tak měl svoje kouzlo. I když za nějakou bonusovou kapitolu bych se určitě nezlobila.
Čítať viac
23.1.2024
Posledný diel trilógie je o ďalšom členovi skupiny - Logan Tomney. Citlivý chlapec, ktorý miluje svoju prácu a prešiel si ťažkým obdobím. Rovnako je na tom aj Ellie Willowsonová, ktorá si prešla niečím podobným. To ich spája, no ani jeden o tom nechce rozprávať a uzatvára sa pred ostatnými. Spojí ich však láska k umeniu - on je spevák a ona tanečnica. Nedokážu jeden na druhého prestať myslieť. Ellie má milovanú neterku a Logan má svojho syna Freddieho. No vášni, ktorá medzi nimi je, nedokážu dlho odolávať. Ellie si konečne začne užívať život a spomienky zatlačiť do úzadia. Dokonca s Loganom dokáže búrať svoje obavy a strach. No keď všetko ide, ako má, Logan prežije ďalší úder pod pás, kde spadne na samé dno. Nedokáže ku sebe pustiť nikoho, dokonca ani Ellie. Ako sa s tým popasujú? Čítať viac
1.1.2024
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Príbeh tanečnice Ellie a speváka Logana bol ako na horskej dráhe. Všetko smerovalo do výšin, láska na prvý pohľad, ale koniec ma zarazil. Ellie je šikovná, miluje nadovšetko tanec, ale zažila tragédiu, ktorá jej zmenila rodinný život. S Loganom sa zoznámi na hodine tanca, na ktorej sa pripravuje s tanečnou skupinou na choreografiu do TV, v ktorej je Logan frontmanom.
Oceňujem, že autorka do knihy vložila detské postavy. Logan má syna, ktorého matkou nevieme kto je, nespomína sa v knihe. Ellie má neter, Maddie, s ktorou pomáha vdovcovi Ryanovi. Čo sa v príbehu deje s Maddie je vykreslené do detailov, zatiaľ čo Loganov syn sa čarovne vytratí a ani sa nespomína v ďalších konverzáciach. Zaujímal ma napríklad názor Ellie, keď začala chodiť s Loganom, ako si predstavuje svoj vzťah s Fredym. Žiaľ, veľa otázok zostalo nezodpovedaných.

Nemôžem tvrdiť, že vzťah Ellie a Logana by sa mal brať ako ukážkový. To určite nebol. Logan bol kanec, ktorý sa zamiloval do svojej fanúšičky a fanúšička Ellie, samozrejme, nemohla odolať. Prekvapilo ma, že v tejto knihe nie je šoubiznis tak výrazný ako u predchádzajúcich dvoch častiach. Príbeh na mňa vďaka hlavnej hrdinke pôsobil normálne. Na konci sa mi nepáčilo, ako sa Ellie takmer 'prosila' o lásku, keď sa Logan odmlčal.

Autorkin štýl je pútavý od začiatku do konca. Barbora dokáže opisovať svet bohatých a slávnych ukážkovo a najmä živo. Presne tak som si vedela v tejto knihe predstaviť svet tanečníkov.
Vracajú sa aj postavy z predchádzajúcich dielov, preto séria pôsobí stále aktuálne. Teším sa na ďalšie príbehy, ak sú moje výpočty správne, ešte by nás mali čakať dva.
Čítať viac
13.12.2023
Hlavnou hrdinkou je rozhodne Ellie. Mala som dokonca pocit, že Logan je len vedľajšou postavou, pretože väčšina príbehu je písaná z jej pohľadu a veľa krát čitateľ nevidí do Loganovho konania, prečo konal tak ako konal... Prečo sa neozval? Prečo sa nasral?... Pre mňa silným motívom knihy bola dôležitosť komunikácie a to, že v tých najťažších chvíľach človek potrebuje svojich najbližších, teda tých ktorým dôveruje a nemusí to byť nutne len pokrvná rodina. Veď priatelia sú rodina, ktorú sme si zvolili my. A často nám aj viac rozumejú. Často robíme tú chybu, že ich od seba odháňame. Nie je nutné aby ste všetko hrdinsky zvládali sami. Vrátim sa však k tej komunikácii... Neviem si predstaviť, že by sme sa s manželom jeden druhému aj ešte v začiatkoch vzťahu neozvali aj týždeň... preto som mala veľa krát pocit, že Ellie s Loganom málo komunikujú... Popri tej trpezlivosti čo mala Ellie, som si ja pripadala ako stíhačka na druhú stranu chápem, že Logan je celebrita a keď sa niečo stane potrebuje sa odstrihnúť od sveta, pretože novinári, fanúšikovia a tak podobne. A s Ellie to bolo čerstvé a vlastne nevedeli na čom sú... Pokiaľ ide o vzťahy v príbehu, veľmi sa mi páčil vzťah medzi Ellie a jej neterkou. Čo však chcem rozhodne vyzdvihnúť je tanec. Tanec bol v tejto knihe všadeprítomný, keďže Ellie je tanečnica a teda sakra dobrá. Tanec jej pomáhal, keď jej bolo najhoršie alebo keď potrebovala vypnúť. Síce sa niekedy trýznila až moc. Každý potrebuje nejaký svoj únik od reality a tak ako pre Ellie je ním tanec, pre mňa sú nimi knihy. Ešteže keď čítam vo vlaku necestujem sama, ktovie kde by som vystúpila. Čítať viac
7
Chytiť Vianoce - Terri Blackstock, 2022
Práve čítam
Chytiť Vianoce

Citam 90% slovenskych autorov. Nie som bloger, ziaden profi-insta-book-lover, ani odborny recenzent. Mam nazor a pocity, ktore zverejnujem. Som citatel smrtelnik, takmer neznama osoba v kniznom svete.

Nikol Jaššová
Overený zákazník
11.12.2023
3,5*
Tretia kniha z prostredia "svetovych hviezd". Styl pisania mi sadol hned v prvej casti aj prostredie sa mi paci. Teraz autorka k spevu pripisala tanec, suhra, prijemna atmosfera. Pribeh nie je preplneny postavami ani omackami, ponuka priatelstvo, lasku, boj s vlastnymi demonmi, plynie pozvolna, vzdy daaka zapletka. Mne osobne Ell nesadla, sposobovala mi caste prevratenie oci. To je dovod mojho hodnotenia. Boli ale momenty ked som na to zabudla. Autorka napisala dej tak aby ta mohol vytocit, inak sympaticky Ray, aj Loganovi sa zadari, ale Ellie vedie. Moje prvenstvo patri stale prvej casti. Svet knih je uzasny priestor a ten autorka vyuzila a vytvorila myslienku na dalsi pribeh. Nevahaj siahnut po autorkinych pohodovkach, daju sa citat jednotlivo. Čítať viac
3
Overený zákazník
2.12.2023
Táto knižka prináša tretí diel zo série Môj. Hlavnými hrdinami sú Logan (ďalší z bývalej chalanskej skupiny, úspešný spevák) a Ellie (profesionálna tanečnica), ktorá má Logana veľmi rada, a preto sa poteší, keď zistí, že
s ním bude spolupracovať.

Začítala som sa hneď a páčilo sa mi tanečné prostredie a aj iskra medzi postavami. Čo som im už neuverila, tak to boli tie instantné city, ktoré hneď vypukli a prepojenie.

Bolo to čtivé, plynulé a oddychové čítanie, napriek emocionálnym pasážam. Nebola to síce kniha od ktorej by som sa nevedela odtrhnúť, ale bolo to príjemné. Oproti predošlým dielom je tento príbeh viac osobnejší a menej sa rieši šoubiznis, turné a podobne.

Vedľajšie postavy ako 2 kamarátky Ellie a Jason boli pekne spestrenie a bolo krásne ako sa o Ellie starali. Ryana som mala tiež zo začiatku rada a bolo mi ho ľúto, ale nečakala som, čo sa z neho na konci vykľuje. Dúfam, že tiež nájde svoj šťastný koniec a Maddie, neter Ellie, bola slniečko, ktoré malo nezastupiteľné miesto v príbehu.

Odporúčam, ak máte radi citlivé romantické príbehy, kedy sa postavy vyrovnávajú s bolestivou minulosťou. Ellie bola strašne silná osobnosť, snažila sa žiť a na konci ísť si za svojím cieľom. Ťažko povedať, či to bolo vždy
správne rozhodnutie a nemala to nechať viac na Logana (čakala som od neho viac), ale páčilo sa mi, že bojovala.

Obálka je nádherná a krásne ladí s ďalšími dielmi.

PS: Neal je stále najväčšie zlatíčko.
Čítať viac
Adriána
Neoverený nákup
24.11.2023
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Tretie volné pokračovanie zo série Môj od autorky Barbory Astor ma dostal rovnako ako dva diely predtým. Kto z nás by netúžil stretnúť sa so svojím idolom? Ja teda áno . Ellie , toho v živote zažila veľmi veľa. Vďaka svojej vášni k tancu sa stretáva so svojim idolom krásavcom Loganom. Obaja žijú svoj život pre svoju rodinu a svoju vášeň tanec a spev. Dá sa povedať že to bola láska na prvý pohľad aj keď si to nepriznali. Všetko sa medzi nimi vyvíjalo postupne. Trávili spolu každú voľnú chvíľu. Ellie sa ako tanečnica zúčastnila Loganovho turné. Potom sa stalo niečo nečakané, čo zmenilo ich vzťah. Loganovi zomrela sestra. Ellie bola Loganovi oporou, dokonca sa mu priznala, čo sa jej udialo v živote, čo ju tak poznačilo. Zomrela jej sestra a mama. Chápala jeho bolesť a smútok. V ich najťažšom období si konečne nahlas priznali svoje city aj keď v ich skutkoch to bolo už dávnejšie cítiť. Logan sa však so smútkom vyrovnával po svojom, sám. Ellie to trápilo ale išla ďalej. Rozišli sa. No ako by to bolo keby sa príbeh skončil takto nešťastne????. Po nejakom čase sa stretli a zistili že ich city sú stále rovnaké.??????. Na konci knihy sa toho udialo tak strašne veľa a bolo to nečakané. Ellie zažila zradu od vlastnej rodiny, rozchod s Loganom a ešte sa do toho zranila. Všetko to ale ustála a išla ďalej. Uchvátila ma Elliena silná povaha a to ako všetky zlé veci prekonala. Určite odporúčam, prečítať. Ďakujem za možnosť zúčastniť sa štafety @knihomolka_z_mesta. #venupress #barboraastor #Romantika #idol #laska Čítať viac
22.11.2023
Máte chuť prečítať si nádherný príbeh nabitý emóciami, umením a krásnymi myšlienkami? Knihu, v kt. nejde len o romantickú linku, ale aj o prekonávanie minulosti a samého seba? Potom ste na tom správnom mieste, pretože práve taká je nová „Astorka“. Prečítajte si aj vy príbeh Ellie a Logana, kt. spojilo viac než láska k umeniu.

Oboch som si veľmi obľúbila, najmä Ellie. Bola sama sebou a tvrdo makala v snahe dosiahnuť svoj cieľ. Usmievala sa, aj keď vnútro jej zvierali smútok a trápenie. A práve tanec jej poskytoval bezpečné miesto a spôsob ako uniknúť realite. V tom vstúpil do jej života Logan a veci sa zmenili. Za krátky čas dokázal to, čo sa nikomu nepodarilo. Spoločne nacvičovali choreografiu života, učili sa krok po kroku, spoznávali a dopĺňali. Navzájom si liečili staré rany, prekonávali strach a opäť nachádzali význam slova dôvera.

Aj keď som stále tím Neal, Jedine môj je ako kniha jednoznačne mojím favoritom. Je to príbeh, kt. si vás získa. Keď ho raz začnete čítať, nebudete vedieť prestať a každé ďalšie čítanie tento pocit len umocní. Preto by som sa chcela poďakovať vydavateľstvu Venupress za prejavenú dôveru a za to, že pomáhajú jedinečným príspevkom uzrieť svetlo sveta.
Čítať viac

„Nie každý kto blúdi je stratený.“

Společenstvo prstenu - J.R.R. Tolkien, 2012
Společenstvo prstenu
J.R.R. Tolkien