Knihy
E-knihy
8

Dominika Sýkorová

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Moje odznaky

2019
2018
2017
2016
2015
2014
Zobraziť viac

Moje aktivity

Dominika Sýkorová

Dominika Sýkorová prečítala knihu

18.10.2017 11:58

8

Dominika Sýkorová napísala recenziu

27.09.2016 12:19

Príbeh plný neskutočnej odvahy a odhodlania. O tom, že veci, ktoré my berieme ako samozrejmosť, môžu v inej kultúre viesť až k odsúdeniu na smrť. Dokonca, tým najkrutejším spôsobom. Veľmi silný príbeh o žene, ktorá sa rozhodla vzoprieť vo svete, v ktorom je vzdor to posledné na čo by mala žena myslieť. A bude to skutočne to posledné?

Kniha ma dostala. Bola pútavo písaná a hltala som každú stranu, len aby som čo najskôr vedela ako sa príbeh skončí...Alebo neskončí? Veď posúďte sami, knižku určite odporúčam.

Čítaj viac

8

Dominika Sýkorová napísala recenziu

06.07.2016 11:11

Skvelý romanticko-erotický príbeh. Pri tejto knihe som zo začiatku mala strach, že bude veľmi podobná ostatným erotickým románom, no bola úplne iná. Jedinečný príbeh, ktorý ma pohltil a milo prekvapil. Je o žene, ktorá miluje dvoch mužov naraz, spáva s oboma avšak nejedná sa o neveru. Príbeh, v ktorom má každý svoje tajomstvá, ktoré budete chcieť odhaliť...

Čítaj viac

8

Dominika Sýkorová napísala recenziu

06.07.2016 10:37

Keď som začala čítať Alchymistu, bola som plná očakávaní a knižka ich splnila. Inšpirujúci príbeh chlapca, ktorý sa kvôli snu rozhodne zanechať život pastiera a vydať sa na cestu za pokladom. Aj napriek všetkým nástrahám ide ďalej a učí sa počúvať svoj vnútorný hlas. Príbeh je plný krásnych myšlienok, ktoré nás nútia zamyslieť sa. Odporúčam všetkým, ktorí veria, že na svete nie sme len tak a že každý máme naplniť svoj Osobný príbeh. Veľa šťastia pri hľadaní toho Vášho. :))

Čítaj viac

8

Dominika Sýkorová napísala recenziu

06.07.2016 10:32

Táto knižka bola pre mňa ako stvorená a hrdo môžem prehlásiť, že patrí medzi moje srdcovky. Krásne napísaný príbeh o dvoch súrodencoch, dvojičkách, ktorí sa mi páčili každý iným spôsobom. A o PANI Agáte...dáme, ktorá vidí svet inými očami a vie aj to, čo je pre ostatných skryté.
O tom ako sa s ľuďmi stretávame z určitého dôvodu. Aby sme si pomáhali, každý svojím vlastným spôsobom a svojou vlastnou múdrosťou. A keď stačí jeden pohľad a vám sa zmení život. Pretože viete, že aj keď toho človeka vidíte prvýkrát, poznáte ho už dávno. Niekedy len musíte nechať život plynúť a to, po čom najviac túžite, si k vám nájde cestu.
Odporúčam všetkým, ktorí veria, že na svete nie sme len jedenkrát...

Čítaj viac

8

Dominika Sýkorová napísala recenziu

22.07.2015 10:30

Krásna knižka o živote, vzťahoch, minulosti a láske. O láskach minulých a slovách nevypovedaných. O tom, že každý vo svojom vnútri niečo skrýva a že niekedy potrebujeme zájsť do minulosti alebo stretnúť úplne neznámeho človeka aby sme pochopili seba. Príbeh o tom ako ľudia, ktorý sa naozaj ľúbia k sebe aj po vybočeniach nájdu cestu....Moja najobľúbenejšia ,,Matkinovka,, :)

Čítaj viac

8

Dominika Sýkorová napísala recenziu

22.07.2015 10:24

Skvelá knižka pre všetkých milovníkov čokolády. Každý v nej nájde skvelé recepty na čokoládové chuťovky, malé koláčiky a hlavne čokoládové pralinky. Je v nej mnoho návodov na čokoládové ozdoby a zaujímavých informácií o tomto lahodnom pokušení. Odporúčam všetkým, ktorý milujú čokoládu a radi s ňou experimentujú :).

Čítaj viac

„Nikdy som nemyslel na to, aby som písal pre povesť a poctu. Čo mám na srdci, musí von, a preto píšem.“

Ludwig Van Beethoven