Anna zo Zeleného domu Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profilO mne
Mám rada knižky.
Rada trávim čas v prírode
Obľubujem beletriu ♥️ a psychológiu.
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Moje srdcovky
Moje čitateľské kolekcie
Anna zo Zeleného domu 

Môj wishlist Moje aktivity
Pýcha a predsudok je román, ktorý je nielen epický svojím príbehom, ale aj ukážkou vtedajšej spoločnosti. Pán Darcy a Lizzie sú postavami, cez ktoré človek nazrie do ich vnútra. Preto som aj ocenila prežívania pána Darcyho, keďže vo filmoch je to skôr o Lizzie. Rozhodne odporúčam prečítať, neoľutujete
Táto spoločenská hra je veľmi super. Keďže je minimálny počet hráčov 4, tak je o to väčšia zábava. Rozhodne sa pri nej človek nielen zabaví, ale aj učí premýšľať strategicky.
Celá knižka je úžasne spracovaná nielen kresbami autora, ale aj príbehy ,cez ktoré sa dokážeme pozerať z perspektívy dieťaťa, dospievajúceho tínadžera či dospelých. Má veľa krásnych myšlienok a poukazuje na problematiky, ktoré sa dotýkajú aj dnešnej spoločnosti. Knižka má krátke kapitoly a rýchlo sa číta. Určite odporúčam prečítať (:
Celá kniha sa mi veľmi páčila. Bližšie som sa dozvedela o Haymichovi, čím všetkým si prešiel. Predchádzajúce knihy ho veľmi nepriblížijú, preto doporučujem, ak sa chcete o ňom dozvedieť niečo viac.
Celá knižka je pekne spracovaná a určite odporúčam všetkým, ktorí chcú lepšie politike či vojne. Rozhodne sa dá uplatniť aj do praktického života. Veľmi rýchle čítanie. Určite odporúčam (:
Posledný diel série uzatvára príbeh a zároveň poteší každého, kto prečítal predchádzajúce dve časti. Pekné zakončenie príbehu a spôsob, ktorým je knižka napísaná. Autorka nesklamala a prináša pozitívny čítateľský zážitok. Všetkým odporúčam (:
Druhý diel knihy pekne nadväzuje na prvý diel a ani v tomto prípade autorka nesklamala, pretože cítateľ môže ďalej sledovať príbeh a prehĺbovať si ho. Určite odporúčam (:
Prvý diel je super spracovaný. Do postáv som sa okamžite zamilovala a rozhodne dej ma veľmi chytil za srdce. Celý príbeh je písaný s takou láskou, že to z každej strany cítiť. Určite si ju prečítajte (:
Táto knižka je veľmi dobre spracovaná hlavne ako príbeh. Pokiaľ ste nedokázali pochopiť určité detaily v predchádzajúcich častiach, tak tu ich pochopíte oveľa lepšie. Možno sa číta miestami ťažšie kvôli väčšiemu písmu, no inak hodnotím veľmi pozitívne. Rozhodne odporúčam (:
Knižka veľmi potešila, keďže svet Tolkiena som chcela zažiť nielen filmovo ale aj knižne. Určite stojí za to prečítať si ju (:
















