Reading_with_Nataly

10

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som závislá na knihách a veľká romantická duša ❤️‍
Ak máte záujem vidieť moje recenzie nájdete ma na bookstagrame - @reading_with_nataly

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som závislá na knihách a veľká romantická duša ❤️‍
Ak máte záujem vidieť moje recenzie nájdete ma na bookstagrame - @reading_with_nataly

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Môj názor pomáha
2021
Môj názor pomáha
2020
Mladé témy
Drozdajka
Šťastných 7
2022
Šťastných 7
2020
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

09.08.2023 11:43

Po prečítaní Birthday girl od autorky som neodolala a musela som si prečítať od nej ďalšiu knihu, ktorá je úplne iná, ako som doteraz čítala.

Nikdy predtým som nečítala knihu, v ktorej je hárem. Bola som prekvapená, miestami sa mi to aj páčilo, ale myslím si, že to nie je nič pre mňa. A k takémuto typu knihy sa tak rýchlo nevrátim. No kniha bola fakt dobrá. Páčilo sa mi prostredie, postavy, vývoj príbehu a postáv. A autorkin štýl písania je skvelý a vie neskutočne vytvoriť skvelé napätie a opísať sexuálne scény. To sa jej fakt musí nechať. Páčili sa mi ešte 3 teórie o láske. Malo to niečo do seba a kvôli ním som si nebola 100% istá,s kým skončí.

No k jednej postave by som sa ešte chcela vyjadriť. Hlavná hrdinka mi niekedy liezla na nervy, pretože sa vôbec nechovala na svoj vek a stále len plakala, ale na druhej strane chápem mala to ťažké. No bolo to už miestami prehnané. Kaleb aj Noah boli moje obľúbené postavy. Jack mi liezol na nervy tiež hlavne pre vec, ktorú spravil a bola by som radšej, keby sa to tak nestalo.

Koniec má sklamal, ale zároveň potešil. Sklamalo má to, že vývoj lásky bol podľa mňa medzi postavami slabý a bolo ho malo. Skôr bol vytvorený medzi niekým iným, ale som potešená, že to tak nedopadlo.
Potešilo má s akou osobou sa to udialo, pretože im som fandila od začiatku a že to skončilo fakt pekne. Len nechápem, ako sa mohli všetci ku koncu tváriť ako, keby nič. To má fakt zaujíma, ako to dokázali.

No upozorňujem. Táto kniha nie je pre každého! A je to úplne v poriadku ak sa Vám nepáči, ale naopak aj páči. Ak máte radi erotické knihy, dark romance, age-gab, taboo, veľa emócií a ešte by som povedala, že aj slow burn. Tak určite do nej choďte. Je to zvrhlá kniha, ale fakt dobre napísaná.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

25.07.2023 10:34

Po prečítanej sérii Texting od autorky som si jej štýl veľmi obľúbila. Ľahký, jemný, oddychový a vtipný plný peknej, roztomilej romantiky. A presne táto kniha bola taká.

Plus ten hokej tam? Bomba. Čítalo sa to samé. Od prvej kapitoly som cítila medzi nimi skvelú chémiu a cez ich zaujímavé stretnutie, ktoré mi prišlo originálne, som sa nevedela odtrhnúť.

Postavy mi riadne sadli. Hokejista bol riadne chutný, sexy chlap s veľkým srdcom. Harper za ním nezaostávala. Mala veľmi skvelú povahu, ktorá sa mne páčila. A nevídanú záľubu.

Celá kniha mi prišla ako krásna romantická oddychová kniha, ktorá vás zaujme a vytiahne z čítacej krízy. Ak sa vám autorka zapáčila už pri sérii Texting tak neváhajte, no ak je to vaša prvotina od nej tak dúfam, že vás ten hokej v nej dostatočne presvedčil. Za mňa mi splnila očakávania.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

28.03.2023 19:37

Neznášam milostné trojuholníky. A keď som vedela, že v tejto knihe je. Bola som na pochybách. No od štvrte knihy som vedela, že táto kniha vôbec nebude ako ostatné ohľadom milostných trojuholníkov. Pretože u mňa teda bolo hneď jasné komu držím palce.

Jedine, čo mi dosť prekážalo bol začiatok, pri ktorom som bola dosť zmätená ohľadom postáv.

Myslím si, že jeden z nich bol tak úžasný muž, že jeho by som určite brala. Bodaj by aj naozaj taký dokonalý existoval. Hlavná hrdinka bola za mňa fajn. Vôbec mi nevadila, ale zatienil ju hlavný hrdina. No veľmi sa mi páčila chémia, ktorá sa medzi postavami vytvorila a nesmierne som si ich zbližovanie užila, pretože to medzi nimi bolo pomalé a uveriteľné.

„Len blázon by ta nechal ísť, keď ta už raz dostal tam kam ta chce mať”

Prostredie vysokej školy mi lahodilo a hlavne americký futbal. Čiže ak máte radi športovú romantiku tak tu si ju užijete. Ale ak vás odrádza milostný trojuholník, nemusíte sa báť. Určite by vás táto kniha kvôli tomu nemala odradiť.

Za mňa jedna z najromantickejších kníh a aj silných. Síce som neplakala pri nej ako som čítala u iných čitateľoch, ale chytila ma za srdce, zapísala sa v ňom a určite si knihu niekedy ešte prečítam. A vám ju môžem odporučiť.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

11.03.2023 15:55

Plakala som veľmi a ťažko. Zlomilo sa mi srdce a môže za to len a len táto kniha a jej príbeh. Neuveriteľne silný príbeh o tom, ako niekdy je oslobodzujúce povedať pravdu, aké ťažké je niekedy zvládať životne situácie a trápenia, ktoré ho obklopujú, že nie vždy čo sa nám môže zdať zlé, je aj naozaj zlé. Zaoberá sa vyrovnaním sa zo straty osoby, najbližšej k nášmu srdcu. A v tom sa nájdeme všetci. Preto ma ta kniha zasiahla veľmi hlboko. Len najviac sa mi páčilo, že túto knihu si môže každý pobrať po svojom. A ilustrácie dávajú knihe len krásny dodatok.

Tato kniha bola prvá od tohto autorka a jeho štýl sa mi veľmi zapáčil. Takže za mňa najväčšie odporúčanie na túto knihu.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

11.03.2023 15:52

Už zo začiatku som bola s touto knihou na pochybách. Mala som veľké očakávania a tie sa mi moc nenaplnili. Ale musím zas povedať, že sa mi dostala pod kožu.

Začnem s tým, čo mi prekážalo. Bol to hlavný hrdina. Mne veľmi vadilo jeho rozkazovanie, spraval sa voči nej otrasne, ako keby bola pes. A to som nepredýchala a fakt som sa snažila ho pochopiť.
Hlavná hrdinka sa mi páčila viac, síce aj ta mala svoje muchy. Bola naivná ( hlavne, že jej nedošli určite okolnosti), ale za svojich milovaných by spravila čokoľvek. Aj keď nechápem, ako si nikto nevšimol to šikanovanie?

Veľmi sa mi páčila Nerova partia kamarátov. Ochranárski a lojálni. Neviem sa dočkať na ich knihy, taktiež aj na ostatné, ktoré sa už ukázali v tejto knihe a som zvedavá na väčšie predstavenie mafiánskeho sveta, ktorého tu bolo málo, pretože sa kniha viac zameriavala na vzťah hlavných hrdinov.

Musím povedať, že autorka ma skvelý štýl písania, a preto ma dokázala si udržať v zaujatí. Môžem knihu odporúčať aj keď jej dávam malo hviezdičiek, pretože som si ju užila a určite si nájde svojich fanúšikov.

Po prečítaní ďalších časti zo série. Musím povedať, že sú úžasné a už len preto odporúčam čítať túto knihu.

Čítať viac

Nero - Sarah Brianne, 2022
Nero
  • Sarah Brianne
3,9
15,15 €

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

25.02.2023 17:59

Táto časť bola o veľa lepšia ako prvá. Ich príbeh vo mne vyvolal motýle v bruchu. Dokázala som cítiť cez slová ich lásku aj trápenia.

Oboch skvelo vystihuje grumpy-sunshine. A ja som ti to úplne užila. Poviem vám, že som dokázala Declanove pohľady, sama cítiť na koži. A to už je, čo povedať. No, čo našla som ďalšieho knižného crusha.
Iris bola veľmi silná hlavná hrdinka navonok, ale vo vnútri bojovala s vlastnými problémami. A spolu tvorili dynamiku, celú knihu spolu spolupracovali a vytvorili tím. Medzi nimi bola excelentná chémia a ich vzťah bol uveriteľni.
Páčilo sa mi, ako autorka napísala ich démonov a ako s nimi bojovali.

Za mňa jedna z naj kníh z dohodnutého manželstva. Mala veľmi aj originálne spôsoby vyjadrovania pocitov, čo mi zahrievalo srdiečko. Naozaj krásny, romantický príbeh, ktorý sa oplatí si prečítať. Už len, preto aká láska dokáže byť krásna. A ja môžem knihu len a len odporučiť. A aby som nezabudla medzi nimi je aj AGE GAP.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

18.01.2023 20:17

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Pri čítaní tejto časti mnou prešli viaceré emócie. Pozitívne aj negatívne. No autorka si ma od polovice až po neskutočne napínavý koniec získala tak, že by som dokázala zabudnúť na vatu, ktorou sa nás snažila obaliť.

No musím ju spomenúť. Zbytočne naťahovanie, scény, ktoré príbehu nič nedali a bohužiaľ trochu mi pokazila pohľad na vzťah hlavných hrdinov. Zbožňujem ich, no v tejto časti mi sem tam prišli až moc sladkí. Plus správanie voči jeho rodičom kvôli láske, mi prišiel prehnaný a nemiestny. (No čo priťahujú ma muži, ktorí majú rodičov v úcte.)

No napriek tomuto sa mi páčilo, že nám konečne autorka ukázala Atlantiu, nové odhalenia, tajomstvá a dozvedáme sa viac o ich rodinách. Obľúbila som si oveľa viac aj vedľajšie postavy. Kieran. Kto by chcel knihu o ňom?
Jej opis sveta je tak čarovný a úplne som si všetko vedela predstaviť. Veľmi som si obľúbila tento svet a verím, že ďalšia časť bude ešte lepšia. Lebo to čo sa tam udialo? Neviem sa dočkať! A Vám ju odporúčam si prečítať. Stojí za to.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

11.01.2023 13:26

Po prvej knihe od autorky som sa musela pustiť aj do ďalšej. Za mňa jej knihy sú plné oddychu, humoru a peknej romantiky.

Aj keď prvá kniha sa mi páčila viac, aj táto mala čosi do seba. Hlavné postavy sa mi páčili ešte v predchádzajúcej časti. Hlavne Zoe, ktorá bola fakt skvelá jej humorom a sarkazmom. Caleb sa mi nepáčil až tak, ale bol vtipný, milý a dokonca aj sexy.

Čo musím knihe vytknúť je rýchle vysvetlenie situácie, ktorá sa diala okolo Caleba. Mohla to autorka viac rozvinúť. A žiadalo sa mi tam ešte niečo. No napriek tomu táto kniha bola vtipná, milá, sexy, romantická. Páčil sa mi aj kocúr no na kozu z časti predtým nemal.
Knihu na oddych a príjemné čítanie určite odporúčam.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

11.01.2023 13:24

Autorka si má získala jej inými knihami a za veľké ohlasy od @date_with_a_book
Som sa neskutočne tešila na túto knihu.

Ako viete milujem romantiku takže mne v tejto knihe romantická linka padla ako uliata. Skôr kto vyhľadáva v tejto knihe fantasy môže byť mierne sklamaný.
Zo začiatku mi trochu trvalo sa začítať, ale od kedy prišla jedna postava som sa nevedela od toho odtrhnúť. Tento príbeh je nabitý skvelými scénami, bojmi, postavami a dostane si vás tak, že si ani neuvedomíte kedy sa to stalo.

Hlavné postavy mi neskutočne sadli. Poppy je za mňa výborná hlavná hrdinka, ktorá je nebojácna, obetavá, empatická a najviac badass. Možno trochu naivná miestami, ale v jej situácii, v ktorej bola sa to aj dalo čakať. A Hawke sa mi tiež páčil hlavne, aký bol dobrosrdečný a hot samozrejme. Vedľajšie postavy sa mi tiež páčili okrem pár takých, ktorých som chcela, aby niekto usmrtil.

Ja som odhadla príbeh, ale nemôžem povedať, že som bola sklamaná, práveže naopak veľmi má to potešilo, ako príbeh napredoval. Ja môžem knihu len a len odporučiť. Možno pre fanúšikov, čo hľadajú v nej len fantasy to nebude práve orechové, lebo je tam viac romantiky. Ale za mňa úžas a top kniha tohto roka.

Čítať viac

10
10

reading_with_ nataly napísal recenziu

11.01.2023 13:20

Táto kniha spravila na bookstagrame veľký ošiaľ a myslím si, že zaslúžene. Veľmi sa mi páčilo, že autorka spravila romantickú linku medzi dvoma odlišnými postavami a vytvorila medzi nimi excelentnú chémiu.

Hlavná hrdinka je presne taká akú očakávate, že bude záporná, namyslená, bohatá ženská, ktorá je influencerka. No áno tak vyzerá pokiaľ ju hneď odsúdite. Hlavná hrdinka mala skvelý vývoj a ukázala všetky svoje skvelé vlastnosti. Hlavný hrdina je jej presný opak no ani chvíľu nebudete pochybovať, že k sebe patria. Síce romantika bola medzi nimi o trochu rýchlejšia a čakala som pomalší rozbeh.

Páčilo sa mi aj vykreslenie prostredia malebného mesta, v ktorom sa každý pozná. Určite ak hľadáte príjemnú romantiku s pikantnými scénami, trochou hate-to-love. Tak vám ju odporúčam.

Neskutočne sa teším na ďalšiu časť.

Čítať viac

„Stačí dávať pozor. Poznatky prichádzajú vždy, keď si na ne pripravený, a ak dokážeš čítať znamenia, naučíš sa všetko, čo potrebuješ na ďalší krok.“

Záhir - Paulo Coelho, 2008
Záhir
Paulo Coelho