Vianoce
Princ - Tiffany Reisz
Princ

14,50 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Princ

Na Noru Sutherlinovú volajú dva svety a nech si vyberie ktorýkoľvek z nich, bude to najťažšie rozhodnutie jej života. Wes Railey je mužom, na ktorého nedokáže zabudnúť... Čítať viac

3. diel série
Rodení hriešnici
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2021
388 strán
5-6 hodín čítania

Na Noru Sutherlinovú volajú dva svety a nech si vyberie ktorýkoľvek z nich, bude to najťažšie rozhodnutie jej života. Wes Railey je mužom, na ktorého nedokáže zabudnúť... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina

14,50 €

Na sklade, objednávajte však rýchlo
Stíhame do Vianoc

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Na Noru Sutherlinovú volajú dva svety a nech si vyberie ktorýkoľvek z nich, bude to najťažšie rozhodnutie jej života. Wes Railey je mužom, na ktorého nedokáže zabudnúť. Opäť sa s ním stretáva, tentoraz v jeho svete. No slávna newyorská domina nie je žiadna južanská kráska a Norin sen zapadnúť do Wesleyho sveta neustále narúša jej vzťah k Sørenovi. Søren je jediný muž, ktorého Kingsley Edge kedy miloval a preto ochotne zaujme Norine miesto pri jeho nohách. Spoločná temná minulosť medzi nimi utvorila puto, ktoré nemôže zničiť čas ani Sørenova láska k Nore. Lenže duchovia minulosti ožívajú a prinášajú hrozbu, ktorej sa Kingsley bude musieť postaviť čelom. A spolu s ním aj Søren a Nora…
Čítať viac
Originálny názov
The Prince
Počet strán
388
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
421 g
ISBN
9788089761777
Rok vydania
2021
Edícia
Cez kľúčovú dierku
Naše katalógové číslo
881681
Štýl
erotický
Jazyk
slovenčina
Preklad
3. diel série
Rodení hriešnici
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

14 hodnotení

10
3
1
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

15
21.3.2022
Milujem to
Chcela som viac Sørena, dostala som ho. Chcela som vedieť o jeho minulosti, dostala som to. Keď som si myslela, že Anjel bol lepší ako Siréna, tak Princ je ešte lepší. Čo ďalšia časť, to ďalšie taje BDSM sveta, to stále ďalšie a ďalšie zápletky a koniec naznačuje, že nám autorka nedá vydýchnuť a čakanie na ďalšiu časť bude naozaj utrpením.
.
Dej knihy je rozdelený na minulosť a prítomnosť a aj tá je rozdelená na Sever a Juh. Musím ale povedať, že som chcela aj viac Wesa, keďže po konci Anjela som to nejako očakávala, ale nakoniec mi jeho absencia tu vôbec neprekážala. Pretože Søren!!! Bože, ten chlap je v prítomnosti taký desivý, ale v minulosti? Tak mi prirástol k srdcu. Ešte viac sa tu odhaľuje, prečo je, aký je a človek naozaj uvažuje nad tým, či je to možné. Či taký zážitok môže zanechať v tele človeka až také stopy.
.
Stále je to ten istý Søren, ale aj cez rozprávanie Kingsleyho či Nory si človek uvedomí, že iný ani nemôže byť a ani by sme nechceli, aby bol. Človek si už čo to vydedukoval v druhej časti, ale tu zisťujeme, kde a ako vznikla láska, ako si spoločne vysnívali Noru a s akými pocitmi doteraz zápasí Kingsley. Keď sa ale o slovo prihlási minulosť, všetci musia mať oči na stopkách. Je pravda, že som "páchateľa" odhalila skôr, zážitok z čítania mi to nevzalo, práve naopak, proste som potrebovala zistiť ako, prečo, začo, načo.
Opäť výstižný názov a ja sa neviem dočkať pokračovania.
.
Za knižku ďakujem vydavateľstvu @zelenykocur.sk
Čítať viac
17

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @akika_knihomolka_z_liptova :)

Martina Fuziová
30.1.2022
Princ
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Táto kniha sa mi páčilo zase o niečo viac ako predchádzajúca. Síce pri prvej knihe Siréna som bola trochu sklamaná, pri tejto knihe som si príbeh dokonale vychutnala. Dokonca, keď som prečítala poslednú stranu som bola smutná, že štvrtá časť sa len pripravuje, ale dúfam, že vďaka @zelenykocur vyjde čoskoro. Príbeh skončil v napínavej chvíli a myšlienky sa mi rozbehli na všetky strany, že čo sa asi stane ďalej.

Kniha je rozdelená na kapitoly, ktoré popisujú tri dejové línie.

SEVER minulosť nám poskytuje pohľad 30 rokov späť do začiatku priateľstva a vzťahu Sorena a Kingsleyho. Je to popísané naozaj zaujímavo, hoci niektoré scény sú dosť drsné, ale napriek tomu, že popisujú sex dvoch chlapov, znásilnenie a bitky, je to opísané naozaj precítene s dávkou lásky. Občas som naozaj nechápala, ako chlap mohol niečo také cítiť k inému chlapovi a znášať všetky tie veci. Keď som sa tak nad tým zamyslela, zdalo sa mi to až nereálne, ale možno len preto, že v reálnom živote som o ničom takom nepočula.

SEVER prítomnosť popisuje ako sa Soren a Kingsley vysporiadávajú s aktuálnou situáciou a tým, čo sa okolo nich deje. Zhorená posteľou, krv na stene, zabitý pes, chvíľami mi až behal mráz po chrbte. O to viac, keď som sa postupne dozvedala, kto za tým všetkým môže stáť.

JUH bola moja najobľúbenejšia dejová línia. Wesleyho som si obľúbila už v prvej knihe a som rada, že sa k nemu Nora vracia. V podstate je ústrednou postavou tejto knihy - Princ z Kentucky. Norin humor je nezameniteľný, dobre som sa bavila pri niektorých pasážach. Na druhej strane som ju obdivovala za jej silu pretože v niektorých chvíľach sa zachovala naozaj hrdinsky.
Žiadosť o ruku bola ako z rozprávky a Norina odpoveď ma trochu prekvapila. Aj keď mám pocit, že ide trochu sama proti sebe, ale uvidím ako to bude v štvrtej časti.
Čítať viac
5

Milujem, keď sa môžem stratiť v knihe, pretože len v knihe sa viem znova nájsť.

Claudia K.
1.12.2021
Najlepšia
4.5*
Toto bola, bez pochýb, najlepšia časť celej série. Nechýbala jej hĺbka, zápletky, viaceré dejové línie, ktoré dali zmysel až na konci a postavy, ktoré mi aj napriek všetkému, čo postvárali, prirástli k srdcu.

Myslela som si, že ma autorka už nemá čím prekvapiť. Zatiaľ čo druhý diel prekypoval sexom a nespútanosťou, v tom treťom sa prihlásila o slovo minulosť so zabudnutými citmi. Kniha bola rozdelená do troch hlavných častí, v ktorých sa striedal pohľad na Noru a Kingsleyho- pričom jeho sa delil ešte na minulosť a prítomnosť. To ma najprv prekvapilo, ale v konečnom dôsledku som zaň bola vďačná, pretože len vďaka tomu som naozaj dokázala pochopiť, čo všetko sa odohralo medzi ním a Sorenom predtým, než sa im do životov priplietla Nora.

Nora a jej dejová linka s Wesleym idú v tejto časti trochu do úzadia, avšak ja som si vychutnala každú kapitolku. Wesley bol a asi do konca bude moja obľúbená postava, pretože jeho nevinnosť a dobrosrdečnosť, ako som spomínala minule, mi až príliš zaimponovala. Niekedy to nemusí byť bad boy, ktorý si zaslúži dostať dievča, ale muž, ktorý ju dopĺňa.

Čo som ale nečakala a milo ma prekvapilo, bolo zabŕdnutie do trileru. Po Nore niekto ide, a my celý čas premýšľame, kto z jej všetkých klientov ju môže mať v zuboch. A prečo asi.

Je pravda, že som svoj tip (a šokantne, bol správny) odhalila asi niekde v polovici, avšak ani to knihe neubralo na zaujímavosti, pretože potrebujem vedieť, čo, kedy, kde a ako. A hlavne potrebujem vedieť, že všetky moje obľúbené postavy ostanú živé a zdravé- aspoň fyzicky, nakoľko o psychickej traume by táto partia vedela rozprávať.
Čítať viac
19

Všetky moje recenzie nájdete na instagrame @luckylady.stories :)

Luckylady. Stories
19.6.2021
3. diel série Rodení hriešnici priniesol opäť dávku poriadne erotiky a rôznych zhýralých scén. Musím povedať, že už som si relatívne zvykla u tejto sérii, a zatiaľ už ma tam nejak extra nič neprekvapilo v 3. časti, čo sa týka toho zhýralého sexuálneho života.

Avšak po dočítaní tejto časti som nadobudla pocit, že prvá časť bola asi najslabšia a patrí medzi taký rozbeh. Zatiaľ sa mi páčila najviac druhá časť, ale v tejto sa môžeme bližšie dostať do hlavy ďalších postáv, predovšetkým Kingsleyho.

Spoznávame však bližšie aj Sorena, ich osudy a príbeh Kingsleyho so Sorenom. Popritom sa odohráva link na pozadí Nory a Weasleyho, a som zvedavá, ako sa ich príbeh ďalej vyvinie.

Kniha sa čítala opäť veľmi dobre, bolo to čtivé, zaujímavé a striedala sa tu minulosť s prítomnosťou. Páčil sa mi vymyslený zvrat a zakončenie knihy, čo ma opäť navnadilo na ďalšiu časť. Som veľmi zvedavá, akým smerom sa séria bude opäť vyvíjať a ako sa budeme venovať opäť viac Sorenovi a príbehu ďalšej postavy.

Ja som s knižkou spokojná a teším sa na ďalšiu časť. Sériu vám môžem odporúčať, ale určite s dávkou nadhľadu a bez predsudkov, keďže sú tu použité prvky z tém, ktoré vedia byť dosť rozoberané v spoločnosti až s dávkou nervozity...:)
Čítať viac
14
25.5.2021
Sila lásky
Tretí diel nezameniteľnej série Rodení hriešnici je za mnou a ja už teraz potrebujem pokračovanie! Čím viac toho autorka o svojich postavách napísala, tým viac som sa medzi ne zamotala a nechcem ich opustiť za žiadnu cenu, naopak, stále mám potrebu dozvedieť sa o nich ešte viac, aj napriek tomu, že ich životy sú už aj tak kvalitne rozobrané, najmä po psychickej a duševnej stránke dokonale do hĺbky, čo mňa nesmierne baví čítať.
Ozaj, autorka musí mať dobre zmáknuté psychologické profily podobných ľudí, pretože to, ako svoje vymyslené postavy opísala, je priam neuveriteľné a ja mám častokrát pocit, že nejde len o vymyslený príbeh. Nádhera!
.
Na prvý pohľad sa vám môže zdať dej plný zvrhlostí, ktoré ani v tejto tretej knihe nechýbajú, ale čo je podstatné, je v nej toľko lásky a emócií, ktoré pretekajú cez strany priamo do vášho tela. Neverím, že nechajú nejakú čítajúcu bytosť chladnou a odsudzujúcou vzťah, ktorý nie je úplne klasický. Vlastne, čo je klasický vzťah? Dnes už ani toto neplatí. Rozmanitosť v láske je krásna vec a láske sa predsa medze nekladú!
.
Tvrdý a nekompromisný Kingsley, ako sme ho doposiaľ poznali, nie je úplný tvrďas. Aj tento muž je schopný milovať celým svojim srdcom a získal si u mňa nie len obdiv, ale aj podporu. Práve tento chlap mňa zaujal v Princovi úplne najviac.
O nič menej zaujímavý je ale aj vzťah medzi Norou a Wesleym, ktorý je neskutočné zlatíčko. Čo a ako si už budete musieť prečítať samé, milé dámy, je sa na čo tešiť. Ale pozor, samotný záver vás úplne vyvedie z miery!
.
Bolesť nie je len nepríjemný pocit. Bolesť vie byť aj krásna, pokiaľ sú na ňu dvaja.
Čítať viac
Laura
6.5.2021
Tretia časť mojej zatiaľ najobľúbenejšej série. Pri čítaní som ale mala pocit, že čítam niekoľko kníh naraz. Páčilo sa mi ako nás autorka v tretej časti zaviedla do minulosti vďaka čomu sme mohli ešte lepšie spoznať Sørena a Kingsleyho. Aby to ale nebolo iba o minulosti, preplietla to aj so súčasnými problémami a starosťami, ktoré musia spolu riešiť. No a čo by to bolo za pokračovanie série, ak by sme v nej nemali Noru.

Pri prvej vete v prvej knihe som si povedala, že hlavnou postavou je Nora. Veď je to jasné. Čím viac však čítam a zamýšľam sa...milujem Sørena. Je to celkom ako keď pozeráte seriál, v ktorom sa objaví typický záporák. Neznášate ho a čakáte kedy zmizne ale odrazu nastane zvrat. Nedokážete určiť kedy presne sa to stalo ale odrazu si už neželáte jeho smrť, občas sa pri jeho scénkach usmejete až ho napokon úplne zbožňujete. Presne to sa mi stalo aj pri Sørenovi. V Siréne by som radšej jeho časti preskočila, no čím viac som čítala o jeho minulosti tým som ho mala radšej. A v Princovi som sa doň zamilovala.

Premýšľala som čo nám autorka ešte môže ponúknuť a ako to medzi nimi dokáže zamotať. Záver knihy ma šokoval, no tak nejak som to uhádla ešte skôr ako Søren. O to rýchlejšie som čítala a čakala či sa moja teória potvrdí.

Rovnako sa mi páčili aj časti s Norou a Weslym. Aj keď neviem či by sa mi páčilo ak by si Nora zvolila život s ním, bolo to milé a takmer nevinné.

Kniha bola o niečo menej zvrhlá ako predchádzajúce, no o to zaujímavejšia. Aspoň teda pre mňa. Teraz mi už len zostáva trpezlivo vyčkať na pokračovanie.
Čítať viac
4
2.5.2021
Erotická séria Rodení hriešnici delí svojich čitateľov na dva tábory. Jední ju zbožňujú a druhým svojou kontroverznosťou, škandalóznymi vzťahmi a témou sadomasochizmu neulahodila. Autorkin štýl písania je skvelý a kniha je neuveriteľne čtivá, aj napriek (alebo vďaka?) obsahu, ktorý rozhodne nie je nič pre slabšie puritánov. V príbehu sa striedajú 3 dejové línie. Sledujeme Noru s Wesom na Juhu a Sørena s Kingsleym na Severe, pričom im patrí linka v minulosti aj v prítomnosti. Søren je (svojím spôsobom) najzaujímavejšia postava a Kingsley má svojim charakterom v príbehu tiež čo ponúknuť. Vzťah Nory a Wesleyho bol popri častiach zo Severu "nudný", no vďaka Norinmu podrezanému jazyku vniesol do knihy trochu zábavy. Nechýbala ani láska, vášeň, sadomasochistické praktiky, bolesť, vzrušenie, tajomstvá... Bolo tam všetko! A napísané s takou gráciou.. Čítanie je naozaj zážitok. Navyše kniha už v úvode naznačila zápletku, ktorá vyústila v záver s takým cliffhangrom, že potreba ďalšej knihy je nutnosť!! Podľa môjho skromného názoru je séria diel od dielu lepšia a zaujímavejšia. Čítať viac
Ria
29.4.2021
Rozuzlenie
Zaujímavé pokračovanie knihy, škoda len, že na rozdiel od prvých dvoch dielov je tu toľko štylistických a gramatických chýb. Čítať viac
Lina Franková
20.4.2021
výborné pokračovanie
Aj tretia časť si drží svoju vysoko nastavenú latku kvalitnej erotickej knihy s príchuťou škandálnosti. Predsalen – svet sado-masochizmu nie je pre každého. Kniha je ale inteligentná, prešpikovaná Norinými drzými poznámkami a Kingsleyho pôsobivým sebavedomím, ale aj Sorenovou silou osobnosti, ktorá nie je iba plocho napísaná na papier, ale naozaj z príbehu srší. Zároveň však poskytuje aj nové odhalenia a tajomstvo, ktoré má skutočne temný základ. Koniec je na porazenie :). Okamžite potrebujem vedieť, čo bude ďalej! Čítať viac

Recenzie, kritiky

„Séria Rodení hriešnici je bolestná, vznešená, úžasná, nádherná, srdcervúca i plná nádeje. A to už na prvých sto stranách.“
Courtney Milanová, najpredávanejšia autorka podľa New York Times

„Láska, povedal, je ako tá najjasnejšia galaxia, ktorá nikdy nezhasne! “

Ryby nemajú nohy - Jón Kalman Stefánsson
Ryby nemajú nohy
Jón Kalman Stefánsson