Knihy
E-knihy

Odvážna dáma

i527.net, 2020
Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #29
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
i527.net, 2020
2. diel série
Sídlo Haven Manor

Ďalšie formáty

Kniha
13,11 €

Daphne Blakemoorová si posledných dvanásť rokov spokojne nažívala v ústraní vo svojom vlastnom svete. Jedného dňa však panstvo, kde pracuje ako gazdiná, zdedí nový markíz. Ten je nepopierateľne spojený s jej minulosťou a všetko...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

10,49 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Daphne Blakemoorová si posledných dvanásť rokov spokojne nažívala v ústraní vo svojom vlastnom svete. Mala všetko, čo potrebovala – svojich blízkych, ktorých nadovšetko milovala, skutočný domov a čas, keď sa mohla oddávať snívaniu s otvorenými očami. Jedného dňa však panstvo, kde pracuje ako gazdiná, zdedí nový markíz. Ten je nepopierateľne spojený s jej minulosťou a všetko, čo má, je odrazu v ohrození.
William, markíz z Chemsfordu, má v živote jediný cieľ: byť pravým opakom svojho otca. Predstava nového života v upokojujúcom tichu a ústraní malebného vidieka sa mu javí ako skvelý nápad... až kým mu jeho nová gazdiná neobráti život hore nohami.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Novinka
-12%
13,11 €

Posielame do štyroch dní

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Novinka
PDF
EPUB
MOBI
10,49 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Odvážna dáma - Kristi Ann Hunter
Krízový plán - Michaela Zamari
20,48 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
A Return of Devotion
Rok vydania
2020
Počet strán
400
Vydavateľstvo
i527.net
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
798699

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

9
25.8.2020
veľmi príjemné pokračovanie príbehu Záhadná guvernantka
o ženách, ktoré pomáhajú nemanželským detičkám aristokratov a ich mamičkám :) jednou z nich je aj Daphne, vlastne vďaka nej a jej osude vznikla táto myšlienka :) Daphne sa snaží ukryť pravdu pred novým majiteľom statku, v ktorom bývali a vychovávali tieto nemanželské deti....avšak nový majiteľ cíti, že mu nehovorí pravdu a postupne vtipnými scénami, ale aj hlbokými rozhovormi, jej úletmi do sveta fantázie sa zblížia, má však ich začínajúci sa rozvíjajúci priateľský vzťah vôbec budúcnosť?
S Daphne som sa dosť stotožnila, lebo tiež niekedy prepadnem fantazírovaniu, tak verím, že jej dobrosrdečnosť, láskavosť, ale miestami aj taká naivita, vás pohltí do deja rovnako ako mňa a budete čakať, ako sa situácia vyvinie a čo sa bude diať :)
už teraz sa teším na tretí diel :) vyzerá, že bude dosť zaujímavý :)
PS: túto recenziu som mala možnosť napísať vďaka spolupráci s týmto vydavateľstvom :) ďakujem :)
Čítaj viac
Radka
9.8.2020
5 hviezdičiek pre očarujúce pokračovanie série
Očarujúce pokračovanie série Haven Manor prináša príbeh Daphne, ktorá znáša dôsledky chyby z minulosti a pomerne často sa utieka do vlastného sveta fantázie. Príchod nového majiteľa sídla – Williama - prinesie zmeny do jej života.
Stretnutie týchto dvoch ľudí prináša množstvo zaujímavých situácií, ktoré vznikajú najmä v dôsledku poloprávd. Vzťah medzi Daphne a Williamom sa postupne rozvíja a mení a skutočne úžasné okamihy prichádzajú, keď sa postavy začnú pozerať na seba ako na ľudí a nevnímajú sa len podľa spoločenského rebríčka.
Príbeh sa sústreďuje na odpustenie, uzdravenie, prekonanie minulosti a na nádejnú budúcnosť. Skvelé prepojenie romantiky a zároveň hlbších myšlienok!
P.S. Recenziu som mala možnosť napísať vďaka spolupráci s vydavateľstvom na príprave tejto knihy.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Odvážna dáma - Kristi Ann Hunter
Krízový plán - Michaela Zamari
20,48 €

„Vždy si predstavujem, že Raj musí vyzerať ako knižnica.“

Jorge Luis Borges