Venuša zo zátoky - Dominik Dán
Venuša zo zátoky

13,99 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
Audiokniha
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
Audiokniha

Venuša zo zátoky

Dominik Dán

Dominik Dán je pseudonymom slovenského spisovateľa úspešných detektívnych románov. Už viac ako dvadsaťpäť rokov sa zaoberá vyšetrovaním zločinov. Osobné kontakty s vrahmi, lupičmi, únoscami a inou „lepšou spoločnosťou“ mu umožnili pochopiť nepísané zákony podsvetia. Z bohatých skúsenosti čerpá...

Pohodovú prázdninovú atmosféru leta v roku 2009 naruší hrôzostrašný nález dievčenského tela bez hlavy a rúk. Torzo pláva v ramene rieky neďaleko lodenice, mladí športovci zažijú... Čítať viac

27. diel série
Krimi Dominika Dána
Vydavateľstvo
Publixing Ltd, 2020
Interpret

Pohodovú prázdninovú atmosféru leta v roku 2009 naruší hrôzostrašný nález dievčenského tela bez hlavy a rúk. Torzo pláva v ramene rieky neďaleko lodenice, mladí športovci zažijú na tréningu ozajstný šok. O dva dni sa na opačnom konci... Čítať viac

  • MP3 na CD
  • Slovenčina

13,99 €

Posielame do šiestich dní
Ďalšie audioknižné vydania
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
MP3 na stiahnutie
Slovenčina, 2020
Ihneď na stiahnutie

12,49 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o audioknihe

Pohodovú prázdninovú atmosféru leta v roku 2009 naruší hrôzostrašný nález dievčenského tela bez hlavy a rúk. Torzo pláva v ramene rieky neďaleko lodenice, mladí športovci zažijú na tréningu ozajstný šok. O dva dni sa na opačnom konci mesta v zátoke rieky nájde odseknutá hlava.

Prípad sa začne nepríjemne a hlavne nepredvídateľne zamotávať. Extrémne horúce leto komplikuje vyšetrovanie nielen milovníkom snehu a dažďa, akým je detektív Richard Krauz, ale aj odolnejším kolegom.

Do života oddelenia vrážd v Našom Meste zasiahnu okrem rozsekaného dievčaťa aj iné tragické udalosti. Prvý raz od založenia samostatného oddelenia špecializujúceho sa na najzávažnejšie trestné činy zažijeme tragédiu priamo v radoch detektívov.

Od tohto pamätného leta v roku 2009 vraždárska partia už nikdy nebude kompletná, ale úľavy im žiadny nadriadený funkcionár nepovolí. Realita býva občas krutá ? so stratami sa ráta na každom vojnovom poli, no boj treba doviesť do úspešného konca, nech sa osud vzpína, ako chce.
Čítať viac
Katalógové číslo výrobcu
5060374031227
Edícia
Slovenské TOP krimi
Naše katalógové číslo
761877
Knižná predloha
Venuša zo zátoky
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
27. diel série
Krimi Dominika Dána
Vydavateľstvo
Publixing Ltd
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
31,45 €

Hodnotenia

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Ako sa páčila audiokniha vám?

Čítať viac
Kúpte spolu
31,45 €

„Ako hviezda k svojej dráhe som celou dušou pripútaný k nej.“

Hamlet - William Shakespeare
Hamlet
William Shakespeare