Knihy
E-knihy

Nimbus

Slovart, 2019
Download
PDF
EPUB
MOBI
7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2019
2. diel série
Žatva smrti

Nimbus dal ľuďom dokonalý svet, utópia sa stala realitou. Len jedna vec nebola Nimbovi zverená do právomoci: Spoločenstvo koscov a ich monopol na smrť...

Čítaj viac

9,99 €

Bežná cena Bežne 13,95 €

Ušetríte 28%

Predobjednávka,
vychádza o týždeň

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Nimbus dal ľuďom dokonalý svet, utópia sa stala realitou. Len jedna vec nebola Nimbovi zverená do právomoci: Spoločenstvo koscov a ich monopol na smrť.
Z Rowana sa stal vydedenec, ktorý na seba vzal poslanie podrobiť Spoločenstvo skúške ohňom. Doslova. Stal sa z neho temný národný hrdina, samozvaný kat, ktorý likviduje skorumpovaných koscov. Citra ako mladší kosec korupciu vidí a chce situáciu zmeniť zvnútra, no na každom kroku sa jej do cesty stavajú prekážky, čoraz väčšiu hrozbu predstavujú aj kosci „nového rádu“. Všetko nasvedčuje tomu, že pomoc treba hľadať u Nimba - umelej inteligencie, ktorá je jediná dostatočne múdra na to, aby vyriešila problémy dokonalého sveta. Pomôže však Nimbus s riešením týchto problémov alebo sa bude len prizerať, ako dokonalosť upadne?

Druhý diel úspešnej trilógie Žatva smrti prináša ďalšie nečakané zvraty, ktoré môžu navždy zmeniť osudy ľudstva „odsúdeného“ na nesmrteľnosť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nimbus - Neal Shusterman
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
18,29 €
Ušetríte 7,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Thunderhead
Predbežný dátum vydania
31.5.2019
Počet strán
472
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
605555

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nimbus - Neal Shusterman
Žiadnu lásku, len sex - Vi Keeland
18,29 €
Ušetríte 7,56 €

„Keď som objavil knižnice, bolo to ako mať Vianoce každý deň.“

Jean Fritz