Knihy
E-knihy

Nimbus

Slovart, 2019
Novinka
TOP #71
Akcia
7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2019
2. diel série
Žatva smrti

Nimbus dal ľuďom dokonalý svet, utópia sa stala realitou. Len jedna vec nebola Nimbovi zverená do právomoci: Spoločenstvo koscov a ich monopol na smrť...

Čítaj viac

10,50 €

Bežná cena Bežne 13,95 €

Zľava 25%
platí do 26. 5. 2019

Predobjednávka,
vychádza o päť dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nimbus dal ľuďom dokonalý svet, utópia sa stala realitou. Len jedna vec nebola Nimbovi zverená do právomoci: Spoločenstvo koscov a ich monopol na smrť.
Z Rowana sa stal vydedenec, ktorý na seba vzal poslanie podrobiť Spoločenstvo skúške ohňom. Doslova. Stal sa z neho temný národný hrdina, samozvaný kat, ktorý likviduje skorumpovaných koscov. Citra ako mladší kosec korupciu vidí a chce situáciu zmeniť zvnútra, no na každom kroku sa jej do cesty stavajú prekážky, čoraz väčšiu hrozbu predstavujú aj kosci „nového rádu“. Všetko nasvedčuje tomu, že pomoc treba hľadať u Nimba - umelej inteligencie, ktorá je jediná dostatočne múdra na to, aby vyriešila problémy dokonalého sveta. Pomôže však Nimbus s riešením týchto problémov alebo sa bude len prizerať, ako dokonalosť upadne?

Druhý diel úspešnej trilógie Žatva smrti prináša ďalšie nečakané zvraty, ktoré môžu navždy zmeniť osudy ľudstva „odsúdeného“ na nesmrteľnosť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nimbus - Neal Shusterman
Síla stínů - Cinda Williams Chima
21,00 €
Ušetríte 6,90 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Thunderhead
Rozmer
130×210 mm
Predbežný dátum vydania
31.5.2019
Naše katalógové číslo
462343
Počet strán
472
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
9788055639284
Vekové odporúčanie
15+

Recenzie

4,3 / 5

3 hodnotenia

2
0
1
0
0

Magdaléna Ondrušková
predvčerom
Nimbus bol rovnako skvelý ako jeho predchodca. Veľmi dobre na seba nadväzujú, znovu nás čaká kopa akcie a kopa nečakaných dejových zvratov, ktoré vám zabránia v tom, aby ste knihu odložili späť na poličku skôr ako ju vôbec dočítate.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nimbus - Neal Shusterman
Síla stínů - Cinda Williams Chima
21,00 €
Ušetríte 6,90 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia