Knihy
E-knihy

Láska na prvý klik

Ikar, 2017
Okamžitý download
EPUB
MOBI
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2017

Kamarátky a kolegyne Beth Fremontová a Jennifer Scribnerová-Snyderová vedia, že im niekto číta maily. Také sú firemné pravidlá. Napriek tomu si však v pracovnom čase ustavične posielajú vtipné odkazy a rozoberajú svoje osobné životy.

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kamarátky a kolegyne Beth Fremontová a Jennifer Scribnerová-Snyderová vedia, že im niekto číta maily. Také sú firemné pravidlá. Napriek tomu si však v pracovnom čase ustavične posielajú vtipné odkazy a rozoberajú svoje osobné životy. Lincoln O’Neill by sa nikdy neuchádzal o zamestnanie v redakcii, keby v inzeráte stálo: „Hľadáme človeka, ktorý bude druhým čítať maily.“ V inzeráte sa spomínala pozícia špecialistu na internetovú bezpečnosť. Predstavoval si, že sa bude starať o počítače a chrániť noviny pred útokmi nebezpečných hackerov, nie posielať upozornenia zakaždým, keď niektorý zamestnanec pošle kolegovi za vedľajším stolom sprostý vtip. Lincoln vie, že by mal aj Beth a Jennifer poslať upozornenie, ale neurobí to, lebo ich vzájomná komunikácia je veľmi zábavná – a ide v nej dokonca oňho! No keď si uvedomí, že k jednej z nich začína cítiť viac, už je prineskoro na to, aby vyšiel s farbou von. Veď čo by jej povedal? Preložila Diana Ghaniová
Čítaj viac
Kúpte spolu
Láska na prvý klik - Rainbow Rowell
Šéf - Vi Keeland
17,20 €
Ušetríte 7,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
360
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
298271
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,5 / 5

14 hodnotení

7
1
1
2
3

Barbora Paulovičová
Barbora Paulovičová
1.12.2018
Moje hodnotenie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

V prvom rade ma zarazilo, že dej knihy sa odohráva ku koncu oka 1999. A tým pádom mi (dnes) prišli vtipné obavy niektorých postáv z blížiaceho sa milénia.. kniha ako taká bola fajn, oddychový príbeh o zvláštnom chlapíkovi a dvoch ženách, ktoré nerešpektujú firemné pravidlá, ale strašne ťažko sa mi do nej začítavalo. Prelínanie mailovej komunikácie Beth a Jennifer s opismi Lincolnovho života a návratmi do jeho minulosti mi občas robilo problém. Najmä čo sa Lincolna týkalo, skoky z prítomnosti do minulosti v jednej kapitole.. neraz som sa pristavila pri niektorej strane a musela som si ju druhý raz prečítať, aby som si bola istá, v akom čase sa nachádzam. Napokon som to však prekonala a po dočítaní knihy som mala ten správny príjemný pocit, že mi až bolo ľúto, že je koniec.. Z čudáka Lincolna sa stal chlap, akého by chcelo mať doma veľa žien, s Jennifer správna matka a Beth zostala jednoducho tou zaujímavou a vtipnou Beth, akurát, že konečne otvorila oči :-)
Čítaj viac
Petra  Wolf
Petra Wolf
4.10.2018
Perfektná
Perfektná knižka pre dievčatá aj ženy. Prečítaná skoro na jeden dych, máloktorá knižka ma tak zaujala :) Miestami veľmi vtipná a nápaditá. Vrelo odporúčam :)
Čítaj viac
Petra  Wolf
Petra Wolf
4.10.2018
ešte som zabudla dodať, že to, že sa odohráva v rokoch 1999 a 2000 mi tam teda vôbec nevadilo, skôr to lepšie vystihlo náladu v v ktorej sa postavy práve vtedy nachádzali :)
Čítaj viac
Jana Paveleková
Jana Paveleková
4.1.2018
Jaji hodnotí
Vedeli by ste si predstaviť, že vašou pracovnou náplňou je čítanie iných kolegov?

Z knihy som mala pôvodne zmiešané pocity. Dej je písaný z pohľadu Lincolna. Pri nazeraní do jeho mysle mi prišiel často depresívny, precitlivelý, ale nakoniec by som si ho iného nevedela ani predstaviť. Autorka ho vystihla dokonale. Knihu oživili e-maily, ktoré si vymieňali najlepšie kamarátky Jennifer a Beth. Lincoln sa zamiloval do jednej z nich. Čo sa však stane, až ju stretne aj inak, než virtuálne?

Vtipná romantika, ktorú som fakt "žrala" a bola smutná, že som ju prečítala tak rýchlo.
Čítaj viac
matta
3.1.2018
UZ sme v inom storoci :D
Citam knihy, vela a niesom na ne prisna,ale tu som ju musela po 32 strankach odlozit,, pri tejto knihe sa mi pacil nazov, ze Wuaw bude to nieco o tom ako funguju vzťahy cez net, virtualne, na prvy Klik, lenze aj ked bola kniha vydana v 2017, dej je z roku 1999 a naozaj to citit, je to pomale, nema to spad, taha sa to,,, a to v dobe kde si teraz rande dohodnete za 5 minut vas asi bavit citat nebude
Čítaj viac
Xy
27.12.2017
Chaoticky písaná kniha, nevedela som kedy opisuje minulosť kedy už “prítomnosť”. O hlavných hrdinkách moc nevieme iba z e-mailou.


Zdá sa mi že tento román je určený skôr deťom ako rozprávka ....
Čítaj viac
nikola
28.12.2017
som trochu prekvapená, že niekto v tej knihe nedokázal rozlíšiť prítomnosť od minulosti, keďže tam žiadna retrospektíva nebola. tá "minulosť" bolo len rozprávanie dvoch postáv o tom, čo sa im prihodilo.. druhá vec, myslím, že z tých e-mailov o nich vieme až až. navyše by som len jednu z nich označila za skutočnú hlavnú postavu.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Láska na prvý klik - Rainbow Rowell
Šéf - Vi Keeland
17,20 €
Ušetríte 7,60 €

„Myslím, že prednášky nemôžu toľko prospieť ako čítanie kníh, z ktorých sa prednášky robia.“

Samuel Johnson