Knihy
E-knihy

Zrodená z ohňa

Trón zo skla 3

Slovart, 2016
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
8-9 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2016
3. diel série
Trón zo skla

Celaena sa už vysporiadala s nebezpečnými protivníkmi i so srdcom rozlámaným na márne kúsky. Teraz myslí len na pomstu, no ako kráľova šampiónka musí slúžiť podlému tyranovi, ktorý má všetko na svedomí. Kapitán kráľovskej gardy...

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tretí diel najúspešnejšej fantasy série súčasnosti Trón zo skla v hlavnej úlohe s najobávanejšou nájomnou vrahyňou Celaenou Sardothien!Celaena sa už vysporiadala s nebezpečnými protivníkmi i so srdcom rozlámaným na márne kúsky. Teraz myslí len na pomstu, no ako kráľova šampiónka musí slúžiť podlému tyranovi, ktorý má všetko na svedomí. Kapitán kráľovskej gardy ju však vyšle do Wendlynu netušiac, že Celaenina minulosť aj budúcnosť sa skrýva práve v ďalekom kráľovstve férov. Pomoc férskej kráľovnej má však privysokú cenu...

Kým Celaena vo Wendlyne bojuje s démonmi minulosti, v Erilei sa na útok pripravujú nebezpečné sily. Chaol a Dorian sa púšťajú do boja s temnotou, akú nečakali ani v najhorších nočných morách. Obávané bosorky sa totiž spolčili s tyranským kráľom a krvilačná Manon sa nezastaví, kým pred ňou nebude celá Erilea kľačať na kolenách.

Ak dokáže Celaena prekonať samú seba, stane sa najväčšou hrozbou pre kráľa a jeho zem – ale aj pre seba. Nenechajte si ujsť najpopulárnejšiu fantasy sériu súčasnosti: Trón zo skla, Koruna z temnoty, Zrodená z ohňa... a nezabudnite na štyri exkluzívne novely k sérii Trón zo skla!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zrodená z ohňa - Sarah J. Maas
Kráľovná v tieňoch - Sarah J. Maas
15,89 €
Ušetríte 8,01 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Heir of Fire
Rok vydania
2016
Počet strán
544
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
246322

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

150 hodnotení

136
9
4
0
1

Timea Ivana
9.11.2018
Čakala som niečo zaujímavé a nesklamalo ma to. Zmenil sa štýl písma ale mne osobne to nevadilo a myslím si že je to super. Odporúčam všetkým milovníkom dobrodružstva a romantiky
Čítaj viac
Iva
7.1.2018
Najlepšia

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Nechápem ako sa to všetko mohlo udiať! Táto kniha je proste top! Prvé dve boli úžasné ale SJM sa stále zlepšuje! Klobúk dolu doslova hltám jej knihy jednu za druhou. A nové postavy Rowan to čo sa stalo, sa nedá zabudnúť. On je carranam s Aelin to bol vrchol ale keď ho Aelin zbavila pokrvnej prisahy!!! Ten koniec má úplne odrovnal!!! Sorscha, Dorian, Chaol, Aedion, Aelin, Rowan, ... proste všetci úplne prekvapili. Neviem sa z toho spamätať!!!
Čítaj viac
Mária Byrtusová
20.12.2017
Nesklamala
Ani tretia časť nesklamala. Perfektné zápletky a aj keď som už často krát mala pocit, že už je koniec prišiel presný opak. Málokedy natrafím na takéto skvelé knihy ako sú tieto tri. Neviem sa dočkať štvrtého pokračovania. Už ma čaká v kníhkupectve. Strašne sa teším.
Čítaj viac
Sára
13.6.2017
Vydanie PIATEJ časti
Oooooh bože! Tieto knihy sú geniálne! Práve čítam 3. časť a neviem sa dočkať na 28.7., keď výjde nová!! Netušíte náhodou kedy by mala aspoň predbežne výjsť piata časť?(búrka v impériu). A celkovo by som chcela vedieť či piata časť bude posledná.. Knihu vrelo odporúčam každému kto má rád bitky, fantasy, romantiku!! Toptoptoptoptop!!
Čítaj viac
14.6.2017
Názor čitateľa
Pekný deň, séria bude pokračovať 5. aj 6. dielom, ktoré už máme v našej ponuke zaradené (5. diel je na https://www.martinus.sk/?uItem=242507 a 6.diel na https://www.martinus.sk/?uItem=262590). Oba ešte nemajú ustálené slovenské názvy, preto majú "pracovné" podoby. Pri päťke máme síce teraz uvedený termín vydania koncom roku 2017, no je možné, že sa bude meniť - na skorší či neskorší. Hneď ako sa kedykoľvek dozvieme inú informáciu ako máme na stránke, nájdete ju pri ňom. :)
Čítaj viac
Lucka
22.4.2017
Super kniha
Prvá polovica knihy bola pomerne slabá. Celaena v jednom kuse fňukala. Chaol s Dorianom sa doťahovali ako dvaja malý chlapci. Proste nuda, nuda a ešte raz nuda. Obrovský zvrat nastal až v druhej polovici knihy. Potom to už bola jedna veľká jazda. Veľa akcie, napätia a jedno veľké WAU za druhým. Autorka ma opäť utvrdila v názore, že vie perfektne písať knihy. Knihu rozhodne odporúčam.
Čítaj viac
Zdenka Valášeková
29.1.2017
Perfektné
Som šokovaná. Táto séria je jednoducho úžasná. Prvá časť bola výborná, druhá lepšia, a tretia.... nemám slov. Ten koniec. Aedion, Sorscha, Dorian.... Nemôžem sa dočkať ďalšej časti. A prosím, nech už je máj a aj piaty diel. :)
Čítaj viac
Katka
19.1.2017
Ohromujúca
Ani neviem čo by som mala k tejto knihe povedať. Po prečítaní som ešte 5 minút sledovala prázdnu stránku. Pýtam sa- Čo to, pre Boha, bolo?! Jednoznačne ohromujúce, jedinečné, dokonalé. A ani tak to nevystihuje aké pocity vo mne táto kniha zanechala. Zďaleka nie. Veľké gratulácie autorke za niečo tak brilantné!

A vy tam. Vy ktorý máte na starosti ďalšie časti. Pre zmilovanie božie, zmilujte sa a vydajte to všetko na raz . To čakanie je neznesiteľné.
Čítaj viac
Monika Hricová
15.12.2016
Názor čitateľa
Ak túto knihu nemáte (prečo ju sakriš nemáte?) TAK SI JU IHNEĎ KÚPTE! Fakticky vymakané knihy! Toto je šte len tretia časť a neviem ako prežijem pokedy vydajú aj štvrtú! Kniha prečítaná do dvoch dní čo som od nej nemohla oči odtrhnúť...Myslím si, že táto séria kníh je moja závislosť.
Čítaj viac
Anna Zuzčáková
14.12.2016
Trón zo skla
Najskôr som si myslela, že to bude niečo ako kniha Výnimočná od Kristin Cashore a ďalšie dva diely, ktoré zbožňujem, a pri prvej prečítanej knihe Trón zo skla mi to aj pripadalo podobné..preto tá hviezdička dolu pri prvej časti.. Ale druhá časť..to už bolo fakt niečo..a to už nevravím o tej tretej časti..bola som šokovaná pri niektorých odhaleniach. Výborný dej, samá akcia. Verte mi, že nudiť sa nebudete. Už sa teším na ďalšiu časť.
Čítaj viac
Martina
10.12.2016
Dokonalé

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Tiež som z tých, ktorí prepadli tejto geniálnej sérií..
Pravdou ostáva, že každá ďalšia časť je lepšia a kvalitnejšia.
Začiatkom tretieho dielu som nebola až taká nadšená. Nevedela som, čo čakať. Celeana odchádza, pričom svoju lásku ku Chaolovi potláča. V knihe vždy treba mať niekoho, komu držíte palce, no nie ? A zrazu do deje vstúpi niekto úplne iný - Rowan. Postava mnou tak veľmi nenávidená. Nech som sa však snažila akokoľvek, obľúbila som si ho.
Neustále som bola zvedavá na časti ich dvoch.
Rovnako bolo úžasné, ako utorka rozvíjala viac postáv.
Manon, krvilačná bosorka bez srdca a duše...A na konci ? Aj na bosorku dokonalý zlom v ktorom si aj ona uvedomila, že dajaké city predsa len má.
Jediné, čo by som vytkla je popis na zadnej strane knihy. Absolútne s dejom nesúvisí.
Tak isto, ako koniec knihy. približne 10strán do konca som nechápala, ako to tá autorka ide teraz všetko rýchlo "ukončiť", ostávalo toho tak veľa otvoreného. Ale dalo by sa povedať, že to zvládla.
Mrzelo ma, že Rowan napokon so Celeanou neodišiel, hoc sama mala predtým také myšlienky.
Každopádne som naozaj zvedavá na ďalšie pokračovanie !! :)
Škoda, že to ešte tak dlho potrváááá ... >_<
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Zrodená z ohňa - Sarah J. Maas
Kráľovná v tieňoch - Sarah J. Maas
15,89 €
Ušetríte 8,01 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka