Halton

Když se láska změní v nenávist – tehdy do hry vstupuji já. Jsem Halton Andrew Smithers, právník. Pro klienty a přátele Hal. Špinavé rozvody, otcové, kteří nechtějí platit... Čítať viac

4,7 24 hodnotení
6. diel série
Vested Interest (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet, 2021
288 strán
4 hodiny čítania

Když se láska změní v nenávist – tehdy do hry vstupuji já. Jsem Halton Andrew Smithers, právník. Pro klienty a přátele Hal. Špinavé rozvody, otcové, kteří nechtějí platit alimenty, manželky na útěku a podvádějící partneři ... Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Čeština

9,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Když se láska změní v nenávist – tehdy do hry vstupuji já. Jsem Halton Andrew Smithers, právník. Pro klienty a přátele Hal. Špinavé rozvody, otcové, kteří nechtějí platit alimenty, manželky na útěku a podvádějící partneři – tohle všechno já zvládám.
Znám stinnou stranu lásky, a nic pěkného to není. Vyhýbám se citovým vazbám, až příliš často už jsem viděl, jak se horká vášeň mění v zamrzlou tundru.
Stačí mi to, když můžu lidem pomáhat za scénou. Dává mi to pocit uspokojení a smysl života.
Dokud do něj nevstoupí ona a neobrátí vzhůru nohama všechno, v co věřím.
Zaplňuje prázdnotu, o níž jsem ani nevěděl, že ve mně existuje, a vím, že bez ní už můj život nikdy nebude jako předtím.
Poprvé to chci zkusit.
Pro ni.
Ale jsem dost silný?
Čítať viac
Originálny názov
Halton
Počet strán
288
Rok vydania
2021
ISBN MOBI
978-80-269-1687-1
ISBN EPUB
978-80-269-1686-4
Naše katalógové číslo
1234099
Jazyk
čeština
Preklad
6. diel série
Vested Interest (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,7 / 5

24 hodnotení

18
5
1
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

12

Som mamina na materskej ktora miluje čítanie kníh. Uprednostňujem romany alebo young adult.

Slávka Beňáková
12.6.2022
Tak a máme tu šiestu knihu série Vested Interest od Melanie Moreland. Aj keď všetky knihy tejto série sú si podobné, vôbec mi to nevadí. Každá kniha má jedinečné postavy a tak isto aj jedinečný príbeh.
Hlavný hrdina Halton síce na vonok môže pôsobiť dosť tvrdo, v skutočnosti je to milý chlap, ktorý pomáha iným aj na základe svojej minulosti. Hlavná hrdinka Fee si toho v živote prežila dosť a čaká ju ešte náročné obdobie, v ktorom jej bude pomáhať práve Halton.
V tejto knihe sa mi páčila ešte postava Reného, ktorá bola zaujímava. No a ako sme pri tejto sérii už zvyknutí objavujú sa tu aj postavy z predchadzajúcich knih a všetci si veľmi pomáhajú keď je to potrebné.
Tak ako všetky knihy tak aj túto knihu z tejto série odporúčam pre všetkých milovníkov romantických kníh.
Čítať viac
15
22.5.2022
#6 Halton
S Haltonom sme sa stretli prvý krát až v 5. Diely (Van).
Páči sa mi, ako sú všetci medzi sebou prepletený a tvoria peknú skupinu priateľov.
Naši hrdinovia z predchádzajúcich častí sú súčasťou životov aj tu, ale takou nenásilnou, priateľskou formou.
Tu vidíme Haltona ako právnika, ktorý pomáha prevažne s rozvodmi a zverením detí do starostlivosti toho správneho rodiča. Bolo obdivuhodné, ako to robil, ako pomáhal a vôbec si nechcel pripustiť, že je dobrý človek.
Až keď prišla do jeho života Fiona - Fee, tak to zistil. S jej pomocou.
Bola v určitom ohľade veľmi naivná, ale inak bol jej doterajší život veľmi smutný.
Obaja si museli nájsť ten svoj šťastný koniec.
Čítať viac
15
27.4.2022
Aj touto časťou Melanie potvrdilo, prečo mám túto sériu z jej pera rada. Čo ma veľmi teši je to, že si udržiava vysokú úroveň pri každej knihe.


Príbeh Haltona a Fee bol plný smútku z nevydareného manželstva a bolesti z odstrkovania. Celkovo bol pokojnejší, ako som očakávala, ale na druhú stranu som ho viac prežívala s hlavnými hrdinami. K srdcu mi prirástla postava Reného.

A verím, tak ako hlavní hrdinovia, že v láske sa oplatí riskovať, pretože láska za to stojí.
Čítať viac
31
7.1.2022
Z tejto série som zatiaľ prečítala 3 knihy, táto bola štvrtá a musím povedať, že mne sa tento diel zatiaľ páčil najviac. Halton aj Fee mi boli od začiatku sympatickí, v ich vzťahu bolo všetko, čo tam malo byť - iskrenie, chémia, láska, dobro, zlo a samozrejme happyend. Ako bonus hodnotím postavu Reného, ktorý výborne dopĺňal príbeh. Jednu hviezdičku však strhávam za záver - tu mohla autorka trošku pribrzdiť - bol na mňa až príliš sladký. Čítať viac
Janyella
9.12.2021
BAM sú zlatíčka. Všetci do jedného. Séria patrí medzi moje top. Úžasné všetky časti.
Ku knihám sa určite ešte vrátim, pretože ja týchto chalanov (a všetko čo sa s nimi spája) jednoducho milujem.
Top. Dávam plný počet hviezd.
Čítať viac
11
19.11.2021
Melanie Moreland:Halton.
Overený nákup
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Pribeh Haltona a Fiony ma velmi pohladil po dusi.Po dlhom case pribeh,kde sa sa k sebe prakticky od zaciatku do konca k sebe spravali s laskou,respektom a obdivom.(Fionu som obdivovala za diskretnu tichu,neznu povahu).Stale sa hladali ocami,nemohli byt od seba ani na minutu, v noci ani nehovorim:-),dotykali sa jeden druheho.Bola to velka náhrada za vsetko,co Fee zazila v manzelstve so Scottom a Hal v detstve s rodicmi.A mali tak skvelych priatelov okolo seba.Bolo im co veru zavidiet:-)Dakujem.Odporucam. Čítať viac
14
11.11.2021
Mať takého Haltona :)
V poradí už šiesty diel z tejto úžasnej série od skvelej spisovateľky. Popri čítaní kníh a štafiet som sa musela pustiť aj do tejto novinky od @nakladatelstvibaronet, pretože by som asi nezaspala.
.
Už ako som zvyknutá u tejto autorky a vlastne aj v tejto sérii, dostala som presne to, čo som aj chcela. Sladkú romantiku pretkanú nejakým životným príbehom. Na Haltona som sa tešila už pri čítaní predchádzajúceho dielu a naozaj nesklamal. Tvrdý, nekompromisný, no zato milujúci (aj keď o tom sám netuší) a rád pomáhajúci právnik s vysokou odolnosťou voči idiotom. Rieši prípady, kedy systém zabúda alebo jednoducho chce zabudnúť. Pomáha oteckom, ktorí chcú dostať do opatery svoje deti a zároveň rieši závažné rozvodové konania.
.
Už dávno si okolo seba vystaval ochranný múr, ktorý sa ale po stretnutí s očarujúcou FeeNelly začne pomaly ale isto rúcať. Popri tom, ako jej pomáha s rozvodom, sa do nej zamiluje. Lenže minulosť a spomienky na neho číhajú a vrátia sa v ten najhorší moment. Majú nárok na šťastie?
.
Veľmi sa mi páči, ako autorka neustále v každom jednom príbehu zakomponuje aj ostatných členov BAM. Potom je zážitok z čítania ešte lepší.
Čítať viac
11

Milovníčka kníh najmä románov a young adult literatúry.

Anna a knihy
8.11.2021
Ďalší diel zo série Vested Interest za mnou, a teda tento diel si ma úplne získal, jednoducho autorka to s romantikou vie, čo dokázala aj v tomto príbehu. Áno, síce používa takú sladšiu romantiku, ale mne to pri jej príbehoch vôbec nevadí, pretože to vždy vie vyvážiť. A presne táto séria je jedna z tých, ktoré mne učarovali.

Na stretnutie s právnikom Halom som sa tešila a fakt bol skvelo vykreslený. Síce navonok môže pôsobiť na ľudí nekompromisne, odmerane a bez štipky citu, ale vo svojej podstate bol úplne iný. Páčilo sa mi, že dokázal pomáhať ľuďom, ale nielen ako právnik, ale hlavne ako obyčajný človek. Ja tých chlapov, za ktorých hovoria činy jednoducho zbožňujem a za Hala činy určite hovorili. Aj napriek tomu, že mal okolo seba postavený takzvaný múr, čomu sa nečudujem, keďže zažil detstvo, aké zažil, ale Fee tento múr postupne búrala.

Obaja sa v tomto príbehu skvelo dopĺňali, chémia medzi nimi sa dala doslova krájať, a to ich vtpiné doťahovanie stálo za to. Ale pravdou je, že Fee to tiež nemala ľahké, no napriek tomu s čím musela bojovať alebo skôr s kým, pôsobila na mňa ako silná žena, ktorá chce tiež zažiť svoju lepšiu budúcnosť. Je pravda, že Hal dlho odolával svojim citom a niekomu sa môže zadať, že sa tým príbeh tiahol, ale práveže mne to tak neprišlo. Ja som si búranie jeho múrov užila, no v jednom momente som s ním chcela aj zatriasť. Nuž niektorým chlapom dôjde všetko troška neskôr.

Opäť v príbehu vystupujú postavy z predchádzajúcich dielov, ale aj nová postava René, ktorého som si obľúbila, s jeho skvelou povahu to inak ani nešlo. Epilóg bol nádherný a tento pár si svoj šťastný koniec zaslúžil.
Čítať viac

Čítať viac

„V Prahe a ešte na niektorých iných miestach som sa naučil byť sám. Byť sám sebou som sa doteraz nenaučil. Sám viem byť aj v dlhom rade na kapry. Ide to bez námahy, nemusím sa na to ani sústredí - pokiaľ si ma nevšímajú, na množstve ľudí okolo nezáleží. No na to, aby sme boli sami sebou, potrebujeme druhých.“

RAJc je preč - Pavel Vilikovský
RAJc je preč
Pavel Vilikovský