Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Tools of Titans - Timothy Ferriss, Vermilion, 2016

27,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Tools of Titans

The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers

Fitness, Money, and Wisdom - here are the Tool. Over the last two years, #1 New York Times best-selling author Tim Ferriss has collected the routines and tools of world-class... Čítať viac

3,8 26 hodnotení
Vydavateľstvo
Vermilion, 2016
Počet strán
674

Fitness, Money, and Wisdom - here are the Tool. Over the last two years, #1 New York Times best-selling author Tim Ferriss has collected the routines and tools of world-class performers around the globe. Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina

27,99 €

U dodávateľa
Posielame do 20 – 25 dní
Ďalšie knižné vydania (2)
Nástroje titanov - Timothy Ferriss, Tatran, 2017
Pevná väzba
Slovenčina, 2017
Vypredané

Nástroje Titánů - Timothy Ferriss, Jan Melvil publishing, 2017
Pevná väzba s prebalom
Čeština, 2017
Vypredané

Naši škriatkovia odporúčajú

Mačkohlavý orol - Dominika Sakmárová, inspira publishing, 2024
Tools of Titans - Timothy Ferriss, Vermilion, 2016
27,99 €

Viac o knihe

Fitness, Money, and Wisdom - here are the Tool. Over the last two years, #1 New York Times best-selling author Tim Ferriss has collected the routines and tools of world-class performers around the globe. Now, the distilled notebook of tips and tricks that helped him double his income, flexibility, happines, and more is available as Tools of Titans.
Čítať viac
Naše katalógové číslo
250891
Počet strán
674
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
155×235 mm
Hmotnosť
782 g
ISBN
9781785041273
Rok vydania
2016
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Vermilion
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Tools of Titans - Timothy Ferriss, Vermilion, 2016
Thinking, Fast and Slow - Daniel Kahneman, Penguin Books, 2012
44,94 €

Hodnotenia

3,8 / 5

26 hodnotení

9
7
7
1
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

4.5.2024
Už chápem prečo Ferriss napísal knihu "Štvorhodinový pracovný týždeň
Poznáte to - mať tak pilulku, ktorá by nám pomohla získať vysnenú figúru. Poznať trik ako zbohatnúť a byť úspešný.
Mať univerzálny recept na úspech. Extrakt všetkých vedomostí, naservírovaný priamo pred nás.
Ak niečo takéto hľadáte, tak ste to možno práve našli. A možno nie...
Kniha je zbierkou receptov na úspech od úspešných lňľudí z celého spektra ľudských činností, od vedy, športu, podnikania...
Tak to je jasná tutovka, poviete si, tu nie je čo pokaziť. Ako sa to vezme.
Autor v príhovore okrem iného nabáda čitateľa, že knihu nie je nutné čítať ako bežnú knihu od začiatku do konca ale skôr si vyzobávať veci potrebné podľa aktuálnej situácie. A musím uznať, že táto rada je vskutku veľmi dôležitá, ak nechcete aby kniha skončila založená medzi knihami, ktoré už nikdy neprečítate.
Aj napriek vyzobávaniu informácií, značná časť knihy pre mňa vyznela úplne do prázdna.
Respektíve, ak by som mal svoj čas a aktivity prispôsobiť návrhom autora, tak nerobím nič iné len meditujem, robím akro jogu, popíjam rôzne super nápoje, potím sa v sudovej saune atď.
Na obálke knihy je poznámka, že autor Tim Ferriss napísal aj bestseller s názvom "Štvorhodinový pracovný týždeň". Predpokladám, že v dôsledku vykonávania všetkých uvedených aktivít, mu na prácu naozaj nezvýši viac než štyri hodiny týždenne ... (Samozrejme len žartujem, Štvorhodinový pracovný týždeň som nečítal, tak ma prosím nekameňujte, že som ju tu spomenul)
Celým textom sa nesie veľa reklám na všemožné produkty, nápoje, športové potreby.
V knihe je samozrejme aj mnoho veľmi dobrých rád a zaujímavých návodov, len sú utopené v niektorých abstraktných poznatkoch.

Takže záverečné zhrnutie: môže byť kniha "Nástroje titánov" vaším švajčiarskym nožíkom na ceste za vysnenými cieľmi.
Môže!
Odpíšete sa k večnému neúspechu a biednemu životu ak si ju neprečítate?
Rozhodne NIE!
Čítať viac
6.4.2022
Toto nie je kniha o Timmovi Ferrisovi a iba jeho myšlienkach, ale je super
Ja som prečítal naozaj veľa kníh s témou osobného rozvoja a Tim Ferris je super a aj táto kniha. Ak podnikáte alebo chcete, chcete sa dozvedieť, ako pristupujú úspešní ľudia k životu, tak je to určite kniha pre vás. Ja som ju čítal dlho, lebo som si prečítal pár lekcií, pomedzi inú knihu a tak ako sa mi chcelo a ako som mal na to náladu a tak to bolo pre mňa super. Určite sa k niektorým častiam vrátim, lebo je tam veľa osobností, o ktorých som ani netušil, že sú úspešní. Plus sú tam naviac Timové časti a osobné skúsenosti, ktoré sú pre mňa veľmi hodnotné. Čítať viac
Katarína Rusnáková
Overený zákazník
3.3.2022
Skvelý darček
Knihu som kúpila priateľovi na inšpiráciu a motiváciu k vlastnému podnikaniu, ale pustili sme sa do nej obaja a doslova sa o ňu bijeme. Odporúčam každému, kto sa chce v živote posunúť vyššie... Čítať viac
8.4.2021
ČESŤ BLÁZNOM!
Tim je jedným z najkvalitnejších zdrojov v okruhu “BioHackerov”. Vo svojich úspešných knihách poskytuje nâvod k “zlepšeniu prežívania” na základe svojich bláznivých experimentoch a bohatých životných skúsenostiach.

Táto kniha je zbierkou nástrojov/návykov/postojov/skúseností/odporúčaní... “tých najúspešnejších ľudí sveta”. Uvedené pozatky by však mali inšpirovať a nemali by sme ich považovť za “šablónu na úspech”. Pomôcky pre dosahovanie úspechu môžu byt tie isté, ale všetky úspešné napredovania tvoria “individuálne kombinácie” - ktoré sú obsahom tejto jedinečnej knihy. Pútavé/zábavné/inšpirujúce pozatky, ktorá podnecujú k činom.

Patrí k mojim najoblúbenejším titulom.
Čítať viac
5.4.2020
Všeobené informácie o mne väčšinou neznámych osobách významné v USA s ktorými autor robil rozhovor vo svojich podcastoch. Miestami nudné , miestami užitočné čítanie.
Myslím si , že každý si tam nájde svoje , čo potrebuje. Páči sa mi osobne sumár odporúčaných kníh od najvýznamnejších osôb v knihe , takisto seriály a filmy , ktoré môžu poslúžiť ako veľmi zaujímavá a nápomocná inšpirácia.
Čítať viac
7
Steve Jobs - Walter Isaacson, 2011
Práve čítam
Steve Jobs

Moje meno je Lukáš. Mám 22, knihy a dobré vzdelanie pokladám za veľmi podstatnú časť môjho života. Som preto nesmierne rád, že od februára 2019 je súčasťou pultov tohto kníhkupectva aj moja kniha - TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH.

Lukáš Sabo
Overený zákazník
18.1.2020
Precenená
Tim Ferriss využil štýl písania, ktorý mi nie je dvakrát sympatický. V prvej časti knihy som mal miestami pocit, že ide o "teleshopping", resp. propagáciu výrobkov, aplikácií, služieb a výživových doplnkov. Na druhej strane sa tu prejavuje autorova skromnosť. V podstate ide o sumár rozhovorov s tými najúspešnejšími osobnosťami v daných oblastiach. Formulovanie vlastných myšlienok je v úzadí.
Bohužiaľ, z tohto titulu som nebol uchvátený - neurazil, ale ani nepotešil.
Čítať viac
Peter Madar
Neoverený nákup
6.2.2020
Tak tak mne bola ta kniha “””odporučená “”” ale jedno je iste že druhýkrát ju už čítať nebudem .......

Za mna neuveriteľná blbost ....

Zbytočne vyhodené peniaze
Čítať viac
3

Som zakladateľom vlastnej firmy, ktorá využíva aj služby a aj produkty. Vzdelávam sa v osobnom rozvoji a leaderschipe. Vzdelávanie je hlavne formou osobného trénovania od tých najlepších. Knihy sú už len spestrenie a samozrejme rozširovanie si obzorov.

Juraj Herdel
Overený zákazník
18.9.2019
Dobrá kniha
Začiatok ma až tak nebavil. Ako som však pokračoval ďalej bolo to čoraz zaujímavejšie. faktom je, že som sa inšpiroval aj článkami na mojom bloku práve touto knihou.

Je to jedna s najťažších kníh ktoré som držal v rukách. A to myslím v dobrom. Zároveň je najväčšia, ktorú som kedy prečítal.

V knihe sa prejde úplne všetko čo sa nastaviť v živote dá. Od cvičenia, stravy, omamných látok, mysle, až po pokoru. Rozhodne odporúčam.
Čítať viac

Timothy Ferriss

Čítať viac
Kúpte spolu
Tools of Titans - Timothy Ferriss, Vermilion, 2016
Thinking, Fast and Slow - Daniel Kahneman, Penguin Books, 2012
44,94 €

„Človek má toľko rozumu, aby zistil, že nemôže žiť len podľa neho. Žije z citov - a s tými pravda nepomáha. “

Nebo nepozná obľúbencov - Erich Maria Remarque, 2021
Nebo nepozná obľúbencov
Erich Maria Remarque