Peter Sorger

10

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

2021
2022
2021
2020
2019
2017
2014
2013
Zobraziť viac

Moje aktivity

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

16.06.2022 14:15

Kniha ma naučila sa pozerať na optimizmus a pesimizmus inak. Myslel som si, že optimista musí byť stále veselý, ale nie je to tak. Byť optimistom znamená niečo iné, viac v kniha. Kniha je naozaj veľmi dobrá. Z pomedzi naozaj veľa kníh, ktoré o osobnom rozvoji mám, je táto jedna z najlepších.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

06.05.2022 18:40

Autor má cez 1 milión fanúšikov na Instagrame a kniha bola preložená do niekoľkých jazykov, takže nemôže byť zlá. Je to fajn kniha.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

27.04.2022 16:12

Je to určite výborná kniha, ale ako píše v predchádzajúcej recenzii autor recenzie, je to skôr o prekonávaní zlozvykov, ako úzkosti, inak je super a mňa veľmi obohatila.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

06.04.2022 12:08

Ja som prečítal naozaj veľa kníh s témou osobného rozvoja a Tim Ferris je super a aj táto kniha. Ak podnikáte alebo chcete, chcete sa dozvedieť, ako pristupujú úspešní ľudia k životu, tak je to určite kniha pre vás. Ja som ju čítal dlho, lebo som si prečítal pár lekcií, pomedzi inú knihu a tak ako sa mi chcelo a ako som mal na to náladu a tak to bolo pre mňa super. Určite sa k niektorým častiam vrátim, lebo je tam veľa osobností, o ktorých som ani netušil, že sú úspešní. Plus sú tam naviac Timové časti a osobné skúsenosti, ktoré sú pre mňa veľmi hodnotné.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

31.03.2022 06:10

Najprv som prečítal druhý diel a to Hľadanie zmyslu života a som rád, že som tak urobil. Pretože tento prvý diel mi dal menej, ako Hľadanie zmyslu života, ale výborne tú knihu doplnil tento diel:). Napísal som to zamotane, ale možno vám to pomôže, tak ako mne pomáhajú tieto recenzie. Ak sa vám bude páčiť Hľadanie zmyslu života, tak toto si určite kúpte. Je to príjemné a poučné čítanie.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

30.03.2022 11:46

Perfektne doplnila prvú časť Extrémne vlastníctvo. Bez nej by som ju nechcel čítať, aj keď by mi dala veľa aj bez nej. Číta sa super. Môžem len napísať, že odporúčam, mne dala veľmi veľa, pretože riadim tím ľudí v práci a tiež mi pomohla celkovo v živote, ako preberať zodpovednosť za situácie.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

30.03.2022 11:42

Prečítal som viac kníh o svedectve z koncentračných táborov a táto je napísaná veľmi pekne, jednoducho, výstižne. Druhá časť knihy je veľmi obohacujúca, o zmysle života, o živote, ako prežiť utrpenie. Výborná, určite si ju opakovane prečítam, lebo má veľkú hodnotu.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

23.03.2022 07:27

Je to kniha a svedectvo o niečom, čo si bežný človek dnešnej doby nevie ani predstaviť. Knihu by si mal prečítať každý, koho zaujíma ľudstvo ako také a história. Kniha vo mne zanechala nepríjemné pocity, že sa vôbec niečo také stalo, že dokáže človek človeku tak ublížiť. Je to iné ako pozerať film. Som rád, že som si ju prečítal, že viem viac ako to fungovalo a o to väčší rešpekt a úctu mám k ľuďom, ktorí to prežívali a ktorých sa to nejako dotklo.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

21.03.2022 12:02

Určite si kniha zaslúži najvyššie hodnotenie, lebo autor sa snažil dať čo najviac, čo sa do knihy dalo dať, ako sa stať pozitívnym lídrom. Z knihy cítiť skúsenosť, ktorú pán Ján zažil na vlastnej koži. Tiež oceňujem časť, kde popísal, ako si prešiel vyhorením a ako sa z toho dostal a čomu treba predchádzať. Ja osobne nekritizujem v recenziách, len chcem vyjadriť to, že našiel som v knihe aj to, čo som nečakal, čo ma milo prekvapilo, ale aj som tam nenašiel to, čo som čakal. Čakal som viac stratégií, ako konkrétne sa stal najlepším v Microsofte, ale možno je to v podstate tajomstvo, ktoré nemôže byť prezradené a nečakal som toľko o šťastí a živote, lebo táto časť by sa kľudne hodila aj do zvlášť knihy nielen pre lídrov, ale určite ma to milo prekvapilo a veľa mi to dalo. Čo mne chýba, tak rozdelenie obsahu tak, že by to bolo napríklad, ako viesť porady, ako určiť stratégie k úspechu a podobne, lebo takto to musím v knihe hľadať na rôznych častiach, keď sa budem chcieť ku knihe vrátiť. Ale to je len môj subjektívny pocit. Kniha mi veľa dala a autorovi som vďačný. Vďaka knihe, že som pochopil, že je to človek, ktorý sa venuje veľa športovcom, objavil aj iné hodnoty v živote, ako len kariéru a ciele v biznise, tak si ho rád pozriem aj vo videách. Vďaka knihe som sa posunul ďalej a urobil som si aj test od spoločnosti Gallup, ktorý tak často spomína a snažím sa objaviť svoje talenty, takže mu patrí za mňa obrovská vďaka. Kúpil som od autora aj ostatné knihy o detských talentoch a tiež mi veľa dali, nakoľko s manželkou deti máme a chceme im dať do života čo najviac.

Čítať viac

10
10

Peter Sorger napísal recenziu

15.03.2022 08:35

Toto je tak silný príbeh, že som knihu prečítal na jeden hlt v jeden večer. Kniha je napísaná a preložená úžasne. Kniha môže zmeniť pohľad na váš život a naplniť ho zmysluplnejšími hodnotami. Vo mne zanechala neuveriteľný dojem. Nádherná kniha. Odporúčam každému, kto hľadá šťastie a zmysel života.

Čítať viac

„Ako hviezda k svojej dráhe som celou dušou pripútaný k nej.“

Hamlet - William Shakespeare
Hamlet
William Shakespeare