Karolína Kraščeničová

3

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

3
Karolína Kraščeničová

Karolína Kraščeničová získala odznak Šťastných 7

23.05.2021 11:11

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

3
3

Karolína Kraščeničová napísala recenziu

02.01.2021 13:31

Na knihu som sa tešila ako malé dieťa. Po tom čo som prečítala prvé dve časti série, netrpezlivo som vyčkávala na pokračovanie a po dočítaní konštatujem, že bolo na čo sa tešiť. V polovici knihy som si už už myslela, že som prišla na to kto je vrah a aký mal dôvod vraždiť a v tom sa celý dej zvrtol a ja som zistila, že som sa ani trochu netrafila. Štýl písania Nicolasa Beugleta sa mi veľmi zapáčil a oceňujem, že sa inšpiruje skutočnými udalosťami z histórie, takže človek sa čo to nové po dočítaní aj dozvie. Knihu určite odporúčam fanúšikom série, thrillerov a detektívok, nebudete sklamaní.

Čítať viac

3
3

Karolína Kraščeničová napísala recenziu

30.11.2020 14:14

Po tejto knihe som siahla po prečítaní knihy Výkrik od rovnakého autora. Očakávala som veľmi kvalitnú a zaujímavú knihu a to bolo presne to čo som dostala. Napätie, záhada, hádanky a nečakané rozuzlenie = perfektná kombinácia! Knihu určite odporúčam každému milovníkovy detektívok. PS: odporúčam najprv prečítať knihu Výkrik, keďže na seba čiastočne naväzujú :)

Čítať viac

3
3

Karolína Kraščeničová napísala recenziu

30.11.2020 14:09

Osobne som bola s touto učebnicou veľmi spokojná. Pekne rozdelené kapitoly, popisuje všetko od základov až po zložitejšie témy, krásne ilustrovaná a taktiež sa mi veľmi dobre čítala, bolo ľahké si z textu zapamätať dôležité informácie. Odporúčam.

Čítať viac

3
3

Karolína Kraščeničová napísala recenziu

30.11.2020 14:07

S touto učebnicou som bola veľmi spokojná. Dostatočne predostiera základy genetiky, z ktorých sa krásne "prehupne" do pokročilejších tém, ktoré sú však tiež veľmi dobre vysvetlené. Môžem len odporúčať. :)

Čítať viac

3
3

Karolína Kraščeničová napísala recenziu

30.11.2020 14:04

Veľmi kvalitne napísana a spracovaná učebnica biológie. Nájdete v nej všetko čo potrebujete vedieť na väčšinu prijímačiek na vysokú školu. Je taktieť perfetkne ilustrovaná a každý obrázok je podrobne opísaný. Jendoznačne doporučujem každému nadšencovi biológie. :)

Čítať viac

3
Karolína Kraščeničová

Karolína Kraščeničová získala odznak Horúce novinky

01.09.2020 17:28

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

3
3

Karolína Kraščeničová napísala recenziu

16.07.2020 15:27

Knihu som si v podstate kúpila, pretože ma zaujal názov a obálka, vôbec som nevedela čo od nej čakať, o jej autorovi som nikdy nepočula. Zo začiatku veľmi nazaujala, pripadalo mi to ako každý druhý thriller. Dokonca som ju aj na mesiac odložila. No keď som sa k nej vrátila, dostala som sa do časti knihy v ktorej ma absolútne strhla do svojho deja a v priebehu dvoch dní som ju hltala po kapitolách, nemohla som ju pustiť z ruky! Určite očakávajte nepočetne zvratov, napätých situacií a absolútne nečakaný koniec, ktorý vás donúti sa zamyslieť nad životom. Knihu určite zaraďujem do svojich TOP 10!

Čítať viac

3
Karolína Kraščeničová

Karolína Kraščeničová získala odznak Plány do budúcnosti

27.10.2017 19:50

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

3
Karolína Kraščeničová

Karolína Kraščeničová získala odznak Máte čitateľský profil

06.09.2017 12:42

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

„Bláznovstvo je neschopnosť vyjadriť svoje myšlienky. Ako keby si bola v nejakej cudzieho krajine. - Všetko vidíš, chápeš, čo sa deje okolo teba, ale nevieš sa vyjadriť. A nikto ti nemôže pomôcť, lebo nerozumieš jazyku, ktorým tam hovoria. “