Lucia Prokopová

5

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som malý, milý knihomoľ.

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Moje odznaky

Moje aktivity

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

17.11.2021 20:55

Jedna z najlepších, resp. pre mna najosobnejsich karikaturovych výtvorov. Myslím, že povinne by si to mali prečítať už malí chlapci až po dospelých. Dospelí by sa mali zamyslieť, či náhodou sa niekedy s výstižnými karikatúrami a popismi nestotožňujú. V dnešnej modernej dobe, ktorá ponuka stále viac spiatočníckych názorov, ktoré sú pretláčané istými skupinami by mohla kniha pomôcť otvoriť oči. Preto vrelo odporúčam do každej domácej knihovničky.

Čítať viac

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

21.08.2021 14:33

Iba nedávno som narazila na knižky z tejto edície a musím povedať, že som unesená. Sú písané tak, že aj laikovi sa dobre čítajú zároveň sú ale aj prínosné pre odborníkov. Už vlastním tri knižky z desiatich a určite odporúčam ak sa chcete dovzdelať, rozšíriť obzory alebo jednoducho ak ste vášnivý čitateľ jednej z tematik kníh ( politológia, ekonómia, náboženstvo, mytológia). Choďte do toho, zrozumiteľne spracované a aj pekný dizajn

Čítať viac

5
Lucia Prokopová

Lucia Prokopová získala odznak Člen Čitateľského klubu

29.12.2020 15:21

Vaše členstvo v Čitateľskom klube Martinus si zaslúži odznak! Tešíme sa, že s nami čítate dobré knižky a delíte sa s ostatnými knihomoľmi o svoje názory. Lebo raz čítať je lepšie než stokrát počuť ;-)

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

28.11.2020 14:11

Kniha je písaná mierne chaoticky podľa mňa, niekedy veľmi dobré myšlienky pri ktorých mi ale chýbalo nejaké dovysvetlenie ako autor myslel konkrétny výrok. Z celkového hľadiska ale knihu odporúčam.

Čítať viac

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

09.09.2020 11:53

Knižka ako take ma oslovila do značnej miery. Rada čítam knihy a príbehy z prostredia nacizmu a musím povedať, že celkom pekne opísané prostredie v ktorom sa nachádzali hlavné postavy. Je tam síce značná fikcia, s čím samozrejme treba rátať ale knižka ako taká stojí za prečítanie.

Čítať viac

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

04.03.2020 14:34

Pre mňa ideálna voľba. Pokiaľ ste zameraný na jeden smer, z ktorého iba čítate knihy tak v tomto prípade ak si chcete "odskrtnúť" všetky knihy zo zoznamu zájdete aj do iných žánrov. Určite odporúčam :)

Čítať viac

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

01.02.2020 22:36

Nádherné ilustrácie. Kvalitné spracovanie a farebnosť zaujímavá. Odporúčam zakúpiť tým, ktorý sa zaujímajú o módu a ilustrácie. :)

Čítať viac

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

01.02.2020 22:34

Pokiaľ vás zaujíma geopolitka, pevninská a námorná politika veľmocí je toto kniha práce pre vás. Kniha sa niekedy trošku ťažšie číta ale dá sa to chápať a čítať.

Čítať viac

5
5

Lucia Prokopová napísala recenziu

01.02.2020 22:30

Odporúčam autora a aj knihu. Pokiaľ máte radi motivačnú literatúrum citáty a veci k zamysleniu odporúčam.

Čítať viac

5
Lucia Prokopová

Lucia Prokopová získala odznak Máte čitateľský profil

16.12.2019 23:54

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

„Nikto nie je ostrovom samým pre seba; každý je kusom pevniny, kusom súše; a ak more odmyje hrudu, Európa sa zmenší, akoby sa stratil výbežok zeme, alebo sídlo tvojich priateľov, či tvoje vlastné; smrť každého človeka umenší mňa, lebo ja som súčasťou človečenstva; a preto sa nikdy nepýtaj komu zvonia do hrobu; zvonia Tebe.“

Komu zvonia do hrobu - Ernest Hemingway
Komu zvonia do hrobu
Ernest Hemingway