Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Domi Chu

Moje aktivity

Dominika Chudá napísala recenziu

26.12.2024 10:44

Na túto bosorácku YA fantasy som sa tešila, dostala som ju ako vianočný darček a nesklamala , už sa tešim na pokračovanie

Dominika Chudá napísala recenziu

31.07.2021 12:23

Práve som ju prečítala a veľmi sa mi kniha páčila. Presne toto som momentálne hľadala a aj našla : Žiadna Fantasy séria kníh, či nudné pasáže. Za mňa super nielen pre YA.

Dominika Chudá napísala recenziu

09.02.2020 21:22

Celkom pekný príbeh. Také oddychové klišé, no na zimný dlhý
večer môže byť...
:-)

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 22:19

Príbeh sa mi veľmi páčil. Nevedela som sa odtrhnúť :) Celú sériu som zhltla veľmi rýchlo, veľmi pútavý dej. Odporúčam.

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 22:19

Príbeh sa mi veľmi páčil. Nevedela som sa odtrhnúť :) Celú sériu som zhltla veľmi rýchlo, veľmi pútavý dej. Odporúčam.

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 22:18

Príbeh sa mi veľmi páčil. Nevedela som sa odtrhnúť :) Celú sériu som zhltla veľmi rýchlo, veľmi pútavý dej. Odporúčam.

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 22:09

Tento príbeh sa mi páčil, aj keď táto kniha nepatrila medzi tie od ktorých som sa nevedela odtrhnúť... no som rada že som si ju prečítala :) ďalšie dve časti ma ešte len čakajú na Vianoce :)

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 22:04

Túto trilógiu som zhltla pomerne rýchlo. Pekný príbeh, no ja osobne som čakala od tejto série o trošku viac..

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 22:03

Túto trilógiu som zhltla pomerne rýchlo. Pekný príbeh, no ja osobne som čakala od tejto série o trošku viac..

Dominika Chudá napísala recenziu

15.12.2019 21:59

Túto trilógiu som zhltla pomerne rýchlo. Pekný príbeh, no ja osobne som čakala od tejto série o trošku viac...

Dážď netrvá večne a keď opäť zasvieti slnko, všetko sa bude ligotať.