Na východ od západu - Wojciech Jagielski
Na východ od západu
0,00 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Na východ od západu

Absynt, 2021
Pripravujeme
Vydavateľstvo
Absynt, 2021
Preklad

India – odveký cieľ dobrodruhov i večných hľadačov šťastia, stelesnenie slova „sloboda“. Slávny poľský reportér Wojciech Jagielski hľadá hrdinov, ktorí sa odtrhli od svojich nalinkovaných životov a rozhodli sa hľadať šťastie ďaleko od západného blahobytu.

Čítaj viac

Pripravujeme,
vychádza 30.6.2021

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

India – odveký cieľ dobrodruhov i večných hľadačov šťastia, stelesnenie slova „sloboda“. Slávny poľský reportér Wojciech Jagielski hľadá hrdinov, ktorí sa odtrhli od svojich nalinkovaných životov a rozhodli sa hľadať šťastie ďaleko od západného blahobytu. Kam až boli schopní zájsť pri hľadaní oslobodenia? Spomínajú si ešte na svoje predošlé životy? Dokázali nájsť vytúžené šťastie? A stálo to celé vlastne za to? Jagielski sa v knihe Na východ od západu vydáva po stopách „veľkej hipisáckej cesty“ od Afganistanu, Pakistanu, Nepálu až po Indiu. Sú to miesta duchovné, poznačené kastovým systémom, ohrozované ozbrojenými konfliktmi. Pojem „sloboda“ tu teda naberá celkom nové rozmery.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
840341
Rok vydania
2021
Vydavateľstvo
Absynt

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac

„Čím je spisovateľ lepší, tým menej literárne píše.“

Henrik Sienkiewicz