Kníhkupectvá zatvorené, ale web je otvorený :)
150.000 titulov v ponuke a bezpečné doručenie. Dávajte na seba pozor. Viac info
Knihy
E-knihy

Smrtiace tajnosti

Robert Bryndza

Robert Bryndza je autorom megaúspešných trilerov, ktorých sa len v angličtine predalo vyše 3 miliónov výtlačkov a boli preložené do 29 jazykov. Je to britský autor žijúci na Slovensku.

Je autorom medzinárodného #1 bestsellera Dievča v ľade. Ide o prvú knihu série s hlavnou hrdinkou detektívkou...

Grada, 2020
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #32
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Grada, 2020
6. diel série
Erika Fosterová (SK)

Dokonalá vražda potrebuje dokonalé krytie... Jedného zimného rána nájde matka po prebudení svoju dcéru zmrznutú v krvavej mláke v malej predzáhradke. Kto mohol vykonať takú vec – zavraždiť dievča na prahu vlastného domu...

Čítaj viac

13,59 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Dokonalá vražda potrebuje dokonalé krytie. Jedného zimného rána nájde matka po prebudení svoju dcéru zmrznutú v krvavej mláke v malej predzáhradke. Kto mohol vykonať takú vec – zavraždiť dievča na prahu vlastného domu, navyše počas vianočných sviatkov?
Po poslednom, veľmi bolestivom prípade sa detektív šéfinšpektor Erika Fosterová cíti zraniteľná, ale nakoniec sa rozhodne, že sa ujme aj tohto vyšetrovania. V okamihu, keď začne pracovať so svojím tímom na vražde krásnej tanečníčky burlesky, nájdu súvislosti s útokmi v tej istej, doteraz pokojnej štvrti Londýna. Všetky spája jediný detail – obete boli napadnuté postavou oblečenou v čiernom s nasadenou plynovou maskou. Iba toto napadnutie sa však skončilo smrťou...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Smrtiace tajnosti - Robert Bryndza
Temný plameň - Michael Connelly
22,58 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Deadly Secrets
Rok vydania
2020
Počet strán
416
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
726811

Nemám rada nespravodlivosť, aroganciu, povýšenosť a keď sa ubližuje deťom, starým ľuďom a zvieratkám /som zvieratkomil, viem, že nedokážem spasiť svet, ale keď sa dá, pomôžem/.

Iveta Janíková
Produktový manažér
9. apríla 2020

Priznávam, že túto knihu som čítala s obrovskou nostalgiou. Určite to poznáte. Žijete vo svete Eriky Fosterovej a jednoducho si nechcete priznať, že to končí. Snažíte sa čítať pomalšie, vychutnávate si každý detail, naťahujete čas do poslednej chvíle. Ale každá vec sa raz začne a musí sa aj skončiť.
A práve na moje zdesenie som túto knihu prečítala naozaj veľmi rýchlo.
Opäť sa v knihe stretávame s Erikou, detektívom Petersonom (s ktorým mimochodom rieši ešte stále úplne nevyjasnený súkromný vzťah) a ostatnými vyšetrovateľmi.
Bryndza, ako vynikajúci spisovateľ opäť nenechal nič na náhodu. Dej sa mi zdá v porovnaní s predchádzajúcim knihami trochu viac rafinovaný a nepredvídateľný. Vianočná atmosféra v knihe len zvýrazňuje brutalitu situácii, ktorým musí Erika opäť čeliť. Vražda mladej ženy a sexuálne útoky zvráteného sadistu sú na začiatku knihy bravúrne prepojené, ale neskôr čitateľ zisťuje, že nie všetko je také, ako sa zdá.
Určite odporúčam. Prečítajte si a hor sa do ďalších, nových dobrodružstiev.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

10 hodnotení

2
0
0
0
0

7
Gabrielovo Inferno - Sylvain Reynard
Práve čítam
Gabrielovo Inferno

Na instagrame ma nájdete ako @somcitatel ❤️ Som študentkou gymnázia, ktorú baví o knihách písať, hovoriť o nich, fotiť ich a v neposlednom rade, čítať ich.

Ema Hudáková
1.4.2020
K sérii Erika Fosterová som sa dostala pomerne neskoro a musím sa priznať, že mi je ľúto, že sa to už skončilo. Predchádzajúca kniha a aj táto si ma doslova získali a rýchlo som si obľúbila štýl autora. Kniha ma ihneď vtiahla do deja a oceňujem, že knihy na seba veľmi nenadväzujú (všetko podstatné sa čitateľ aj tak dozvie). Vyhovovali mi aj krátke kapitoly, ktoré boli napísané skvelo a autor do nich nevložil nič navyše. V hlave sa mi zoznam vinníkov postupne zužoval a nakoniec som sa aj tak mýlila a kniha skončila veľmi nečakane. Autor sa vie pohrať s detailmi a vygradovať situáciu. Na konci sa napätie stupňovalo a ja som strany doslova hltala.
Erika Fosterová sa mi po tejto knihe dostala pod kožu a už teraz viem, že si zadovážim aj predchádzajúce časti.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Smrtiace tajnosti - Robert Bryndza
Temný plameň - Michael Connelly
22,58 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green