Tichá pacientka - Alex Michaelides
Tichá pacientka
7,80 €
Knihy
E-knihy

Tichá pacientka

Lindeni, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #6
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Lindeni, 2019

Alicia Berensonová má napohľad dokonalý život. Je známa maliarka, vydatá za vychyteného módneho fotografa, ktorého nadovšetko miluje, a býva v nádhernom dome obklopenom zeleňou v luxusnej štvrti Londýna. A predsa jedného večera...

Čítaj viac

7,80 €

Bežná cena Bežne 12,99 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

E-knihy si najlepšie vychutnáte na čítačke! Pri výbere vám pomôže čítačkový pomocník, ktorý si môžete pozrieť TU :-)

Viac o e-knihe

Alicia Berensonová má napohľad dokonalý život. Je známa maliarka, vydatá za vychyteného módneho fotografa, ktorého nadovšetko miluje, a býva v nádhernom dome obklopenom zeleňou v luxusnej štvrti Londýna. A predsa jedného večera z neznámych príčin svojho muža chladnokrvne zavraždí. Do hlavy mu vypáli päť rán a odvtedy neprehovorí. Aliciino mlčanie premení obyčajnú rodinnú tragédiu na verejnú záhadu, ktorá Aliciu neslávne preslávi. Cena jej umeleckých diel prudko vzrastie, zatiaľ čo ona sama postupne upadá do zabudnutia za múrmi psychiatrického ústavu.
Psychoterapeuta Thea Fabera Aliciin osud od začiatku fascinuje a keď dostane príležitosť s ňou pracovať, urobí všetko pre to, aby prehovorila. Terapia pomaly napreduje a vzťah medzi ním a pacientkou je čoraz dôvernejší. Hľadanie pravdy však na povrch vyplaví skutočnosti, ktoré môžu celkom rozvrátiť aj Faberov vlastný život...Psychologický triler s detektívnymi črtami Agathy Christie, nádychom gréckej tragédie a hitchcockovsky pomaly gradujúcim napätím, ktoré vyústi do nepredvídateľného šokujúceho finále. Ambiciózny debut, ktorý žne úspechy po celom svete a chystá sa preniknúť aj na filmové plátna.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tichá pacientka - Alex Michaelides
Čierny kruh: Koniec mafie - Jozef Karika
18,20 €
Ušetríte 9,69 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Silent Patient
Rok vydania
2019
Počet strán
352
Vydavateľstvo
Lindeni
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
692649

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

4 hodnotenia

2
1
0
0
0

Barbora Kovácsová
14.11.2019
Spokojnosť
Už pri kúpe knihy ma zaujal názov. Hneď som sa do nej aj pustila. Kniha je písaná veľmi pútavo, človek sa v nej nestráca, kapitoly sú krátke a dej je veľmi zaujímavý. Núti čitateľa čítať jednu kapitolu za druhou. Ja osobne som knihu nespustila z ruky, koniec ma prekvapil a iba odporučiť viem :) Čítaj viac
11
2.10.2019
Napinave, prekvapivé
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Konečne psychologicky triler, ktorý ma udrzal v napätí od začiatku do konca.
Je to pribeh o mladej žene, ktorá sa rozhodla nerozprávať po tom čo za vraždí svojho manžela. Nikto netuší prečo sa to stalo a prečo mlčí. Tu vstupuje do deja psychiater, ktorý sa snaží rozlúštiť jej správanie. Autor nam ukazuje pribeh plny traumy, kde neviete komu vlastne veriť. Ja som bola prekvapená do poslednej strany.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tichá pacientka - Alex Michaelides
Čierny kruh: Koniec mafie - Jozef Karika
18,20 €
Ušetríte 9,69 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth