Knihy
E-knihy

Bez hanby o ohanbí

Všetko, čo ste chceli vedieť o vagíne a neodvážili ste sa opýtať

Slovart, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #15
Vydavateľstvo
Slovart, 2019

Bez hanby o ohanbí je knižka, ktorá vysvetľuje všetko, čo ste chceli vedieť o vagíne, ale neodvážili ste sa na to nikoho opýtať. Ani len lekára či svojej najlepšej kamarátky. Jej autorky však lekárky sú a túto knihu napísali pre...

Čítaj viac

9,99 €

Bežná cena Bežne 13,95 €

Ušetríte 28%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bez hanby o ohanbí je knižka, ktorá vysvetľuje všetko, čo ste chceli vedieť o vagíne, ale neodvážili ste sa na to nikoho opýtať. Ani len lekára či svojej najlepšej kamarátky. Jej autorky však lekárky sú a túto knihu napísali pre všetky ženy, ktoré chcú robiť informované rozhodnutia o svojom sexuálnom zdraví. Dozviete sa, prečo je test panenstva nezmysel, ako fungujú rôzne druhy antikoncepcie, ale aj ako vám ponožky môžu zlepšiť sexuálny život.

Knižku si prečítali ženy (aj muži!) na celom svete už vo vyše 30 jazykoch.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bez hanby o ohanbí - Nina Brochmann, Ellen Stokken Dahl
Krásny omyl - Vi Keeland
18,29 €
Ušetríte 7,56 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Wonder Down Under
Rok vydania
2019
Počet strán
304
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
620793

Vynikajúce čítanie pre malé aj veľké slečny! Túto knihu by si mali prečítať všetky dievčatá s rumencom na lícach, ale aj ich starostlivé mamky :) Seriózne napísaná so správnou dávkou humoru, ale aj irónie je naladená pre všetky vekové kategórie. Rozoberá všetky problémy, starosti a slasti každodenného života žien, o ktorých sa možno doteraz hanbili rozprávať alebo, o to horšie, hanbili sa na ne pýtať. Odporúčam všetky desiatimi.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

8 hodnotení

5
2
1
0
0

3

... umenie je nájsť v človeku, či v každej veci a v momente to krásTne ..

De Va
12.8.2019
... skutočne je kniha veľmi dobre, komplexne, napísaná.. tak ľahko a konverzačne.. poučné/náučné čítanie, ktoré nemusíte čítať stránku po stránke, ale pekne si vyhľadať, čo vás zaujíma/trápi..
Noooo, ja osobne som sa pozastavila, že autorky na takmer každý "problém" odporúčajú farmaceutické riešenia.. hormonálne antikoncepcie, ibuprofény, či tabletka po - všetko je akoby prospešné a vyrieši vaše ťažkosti.. neviem, predsa len, každý to má inak nastavené podľa svojho presvedčenia, či životného štýlu..
Čítaj viac
9
9.8.2019
Ružová encyklopédia
Musím sa priznať, že zo začiatku som sa knižke vyhýbala, predsa len, bála som sa momentu, ako sa na mňa budú pozerať predavačky pri jej kupovaní, ale bála som sa zbytočne.
Kniha je zrozumiteľne napísaná, všetko je perfektne vysvetlené a je určená či už pre panny alebo ženy v najlepších rokoch. :)
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bez hanby o ohanbí - Nina Brochmann, Ellen Stokken Dahl
Krásny omyl - Vi Keeland
18,29 €
Ušetríte 7,56 €

„Dávaj si dobrý pozor, aké knihy čítaš a s akými ľuďmi sa stretávaš. Tvoj charakter a činy budú ovplyvnené jedným aj druhým.“

Paxton Hood