Knihy
E-knihy

Podlý král

CooBoo, 2019
Novinka
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
CooBoo, 2019
2. diel série
Krutý princ

První lekce zní: zatvrď se. Poté co vyšlo najevo, že Doubek je ve skutečnosti dědicem vílího trůnu, musí Jude svému bratříčkovi zajistit bezpečí. A právě jen kvůli tomu k sobě připoutala podlého prince – teď už krále – Cardana a stala se...

Čítaj viac

12,36 €

Bežná cena Bežne 14,49 €

Zľava 15%
platí do 12. 8. 2019

Predobjednávka,
vychádza 5.8.2019

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Člověk musí být dost silný na to, aby bojoval pořád dokola. Druhý díl napínavé fantasy série.

První lekce zní: zatvrď se. Poté co vyšlo najevo, že Doubek je ve skutečnosti dědicem vílího trůnu, musí Jude svému bratříčkovi zajistit bezpečí. A právě jen kvůli tomu k sobě připoutala podlého prince – teď už krále – Cardana a stala se šedou eminencí tahající za nitky celé říše. I kdyby se Cardan nechal snadno ovládat, bylo by pro ni těžké stále proplouvat bouřlivými vodami proměnlivé politiky a spojenectví vílího království. Král ale navíc dělá všechno, co je v jeho silách, aby ji ponížil a zesměšnil, ačkoli je lidskou dívkou stále fascinovanější. Když začne být jasné, že se Jude někdo v jejím bezprostředním okolí chystá zradit, ohrozit její život a životy všech, které miluje, musí smrtelnice odhalit, kdo jí jde po krku. Dokáže se navíc vyrovnat s komplikovanými city, které chová ke Cardanovi?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Podlý král - Holly Black
Záchrana pečene - Anthony William
41,28 €
Ušetríte 7,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Wicked King
Rozmer
130×200 mm
Predbežný dátum vydania
5.8.2019
Naše katalógové číslo
591709
Počet strán
336
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CooBoo
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
9788075448231
Vekové odporúčanie
12+

Recenzie

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

Janka
26.5.2019
THE WICKED KING BROKE MY SOUL
kniha je naprosto, naprosto úžasná, nebudem spoilovať. každý kto má rad fantasy book by si mal určite zadovážiť celú radu. Táto dvojka je úplnou nadstavbou jednotky, dej krásne napreduje a je plný akcie a no .... musíte si to prečítať. Čítala som ju v anglickom originály ale určite si zadovážim slovensky preklad. Už aby bol november a mohla som zistiť ako to dopadne. :-)))
Čítaj viac
7
6.2.2019
The Wicked King
Po dlhom čakaní som sa konečne mohla znova teleportovať do ríše Faerie a zistiť, ako bude príbeh pokračovať po neskutočne vydarenom konci predošlej knihy. Veľmi sa mi páčilo že kniha, hoci bola zameraná skôr politicky, nestratila so svojho čara a magickosti.

Power is so much easier to acquire than it is to hold on to.

Ako sa dej posúval dopredu, mala som pocit že všetko ide podľa plánu. O pár strán neskôr som sa našla kompletne zamotaná v politických machináciách a tajomstvách, ktoré sa podarilo načas pomerne zdarne rozmotať, až do okamihu, kedy sa celý cyklus začal odznova. V omnoho väčších rozmeroch. Ako ticho pred búrkou.
A keď sme už pri tajomstvách a ich odhaľovaní, mám taký dojem, že v The Queen of Nothing nás čaká ešte kopec prekvapení.
Čítaj viac
Andrea
20.1.2019
Preklad do slovenského jazyka
Rada by som sa spýtala, kedy môžeme očakávať preklad do slovenského popr. českého jazyka. Knihu som čítala v angličtine, dej sa dá krásne pochopiť, ale pri detailoch , príde na veľa pojmov a slov , kde som potrebovala slovník, čo mi znemožilo zážitok z čítania. Ďakujem.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Podlý král - Holly Black
Záchrana pečene - Anthony William
41,28 €
Ušetríte 7,11 €

„Iba dobrý autor vie, ako zle píše.“

Leonid Nikolajevič Andrejev