Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Natália Ilášová

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Moje srdcovky

Moje aktivity

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 15:49

Musím sa priznať, že filmy mám radšej. Vidím rozdiely medzi knihou a filmom, ale neprekáža mi to. Mám rada aj knihy aj filmy. Pri tejto knihe cítim ukončenie školských časov a nastáva čas keď sa Harry stáva dospelým a rozvážnym.

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 15:46

Túto knihu mám najradšej zo všetkých. Je iná ako ostatné a má svoje čaro ako všetky ostatné. Čítala som ju len nedávno, ale stálo je mám na pamäti.

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 15:43

Milujem originalitu tohto diela. J.K.Rowlingová je unikátna a úžasná spisovateľka jej diela sú niečo neskutočné. Obdivujem ju za to, že dokázala vymyslieť tak úžasné dielo, ktoré milujú všetky generácie a budú ho niesť dlh na pamäti.

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 15:40

Kniha sa mi veľmi páčila a nesklamala. Je rovnako dobrá ako predošlé. Čítanie je pohové a užívam si ho naplno.

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 15:38

Táto séria ma mega bavila. Užila som sa každý jeden detail a každú jednu chvilku. Proste na tejto sérií sa nedá nič pokaziť.

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 15:34

Sériu Harry Potter som si zamilovala na základe filmov, ktoré som videla niekoľko krát. Na tejto sérií sa nedá snáď nič pokaziť.

Natália Ilášová napísal recenziu

16.11.2025 14:53

Táto kniha ma spočiatku nebavila, ale potom sa jej prišla na chuť. Nebavilo ma to čiastočne kvôli tomu že je to v češtine a nie v slovenčine a dej som si napriek tomu užila. Milujem prepojenie postáv a minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Táto kniha bola jedna z najlepších v tejto série a veľmi som si ju užila. Bol to pohodové čítanie.

Natália Ilášová napísal recenziu

09.11.2025 19:29

Táto kniha ma bavila, ale nebola ako ostatné. Príbeh o Sophie a Agathe je jedinečný. Práve preto ma prekvapil priebeh dej. Bol veľmi napínavý a pre mňa aj dosť neočakávaný. Páči sa mi že jednoducho musím veľa premýšľať aby som pochopila čo je vlastne čo. Pravda je nepravda a nepravda je pravda. Poviem úprimne úplne že som sa plietla. Ale knižka sa mi páčila aj napriek tomu že posledné dva diely niesi v slovenčine.

Natália Ilášová napísal recenziu

30.10.2025 10:08

Táto kniha bola úžasná. Čítanie bolo zážitkové. Užila som si ho. Najprv som Sophie nemala zrovna v láske, kvôli jej rozhodnutiu. Ale práve naopak ma Tedros veľmi prekvapil svojím rozhodnutím voči Agathe. A Agatha bola naozaj skvelá. Umožnila svojej najlepšej priateľke začať budovať niečo niečo so svojím princom a za to ju obdivujem.

Natália Ilášová napísal recenziu

18.10.2025 15:36

Kniha bola skvelá plná nečakaných zvratov a prekvapení. Priebeh príbehu bol naozaj zaujímavý. Priateľstvo Sophie a Agathy mi ukázalo že ich nič nerozdelí.

Milovať neznamená pretvoriť človeka podľa svojich túžob. Milovať znamená otvoriť sa jeho realite.
Kniha: Bavilo ma žiť (Abby Fabiaschi), 2018
Bavilo ma žiť
  • Abby Fabiaschi