Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Wicked King
Rok vydania
2019
Naše katalógové číslo
528311
Väzba
brožovaná väzba
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Vekové odporúčanie
15+

Recenzie

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

6.2.2019
The Wicked King
Po dlhom čakaní som sa konečne mohla znova teleportovať do ríše Faerie a zistiť, ako bude príbeh pokračovať po neskutočne vydarenom konci predošlej knihy. Veľmi sa mi páčilo že kniha, hoci bola zameraná skôr politicky, nestratila so svojho čara a magickosti.

Power is so much easier to acquire than it is to hold on to.

Ako sa dej posúval dopredu, mala som pocit že všetko ide podľa plánu. O pár strán neskôr som sa našla kompletne zamotaná v politických machináciách a tajomstvách, ktoré sa podarilo načas pomerne zdarne rozmotať, až do okamihu, kedy sa celý cyklus začal odznova. V omnoho väčších rozmeroch. Ako ticho pred búrkou.
A keď sme už pri tajomstvách a ich odhaľovaní, mám taký dojem, že v The Queen of Nothing nás čaká ešte kopec prekvapení.
Čítaj viac
Andrea
20.1.2019
Preklad do slovenského jazyka
Rada by som sa spýtala, kedy môžeme očakávať preklad do slovenského popr. českého jazyka. Knihu som čítala v angličtine, dej sa dá krásne pochopiť, ale pri detailoch , príde na veľa pojmov a slov , kde som potrebovala slovník, čo mi znemožilo zážitok z čítania. Ďakujem.
Čítaj viac
5.2.2019
Pekný deň, podľa nášho najnovšieho zistenia, by mal byť tento druhý diel na trhu v období jeseň/zima 2019. V našej ponuke ho preto už nájdete na https://www.martinus.sk/?uItem=528311. :)
Čítaj viac
30.1.2019
Pekný deň, hoci nateraz termín vydania 2. časti tejto série v slovenskom jazyku vydavateľom nemáme potvrdený, v našej ponuke ju ešte nenájdete. Neskôr ju však určite nájdete na stránke tejto série u nás a to na https://www.martinus.sk/seria/ferska-saga. :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Tu sme len chvíľku, ale v knihách žijú naše myšlienky dlhý čas.“

J. Neruda