Knihy
E-knihy

Temné hlbiny

Grada, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Grada, 2019
3. diel série
Erika Fosterová (SK)

Keď dostane detektív šéfinšpektor Erika Fosterová tip, že by kľúčový dôkaz vo veľkom drogovom prípade mohol byť ukrytý v zatopenom lome na okraji Londýna, nariadi jeho prehľadanie. Z hlbín však jej kolegovia vyzdvihnú nielen...

Čítaj viac

14,25 €

Bežná cena Bežne 15,99 €

Ušetríte 11%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Niektoré tajomstvá majú radšej zostať hlboko skryté...
Keď dostane detektív šéfinšpektor Erika Fosterová tip, že by kľúčový dôkaz vo veľkom drogovom prípade mohol byť ukrytý v zatopenom lome na okraji Londýna, nariadi jeho prehľadanie. Z hlbín však jej kolegovia vyzdvihnú nielen dôkazy k tomuto prípadu, ale aj kostru malého dieťaťa.
Pozostatky sú rýchlo identifikované ako Jessica Collinsová. Sedem ročné dievča, ktorého zmiznutie zapĺňalo stránky novín pred dvadsiatimi šiestimi rokmi.

Erika musí začať spájať čriepky z minulosti so súčasnosťou a vnárať sa stále hlbšie do rodinných vzťahov Collinsových aj do života vyšetrovateľky Amandy Bakerovej, ktorá si neprestala vyčítať, že zmiznutie dievčatka nedokázala vyriešiť. Erika skoro zistí, že toto vyšetrovanie bude určite jedno z najzložitejších a najnáročnejších v jej kariére.
Niekto si totiž nepraje, aby bol prípad vyriešený. A urobí všetko pre to, aby Erikine pátranie zastavila...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Temné hlbiny - Robert Bryndza
Vlak o 6.41 - Jean-Philippe Blondel
21,24 €
Ušetríte 4,70 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
416
Vydavateľstvo
Grada
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
456865
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

23 hodnotení

2
1
0
0
0

Emma
predvčerom
Úžasná kniha, Bryndzu považujem za jedného z najlepších autorov detektívok. Kniha vás drží v napätí až do poslednej strany. Hlavná postava -šéfinšpektor Erika je výnimočná žena a keď sa k nej pridá Mossová spolu so šarmantným Petersonom,tak knihu nedokážete odložiť pokým ju neprečítate. Rozhodne knihu odporúčam! ?
Čítaj viac
Mária
24.1.2019
maruška
Kniha sa mi veľmi páčila, z troch dielov o detektívke Erike Fosterovej, ktoré som zatial prečítala ma kniha Temné hlbiny zaujala najviac. Odporúčam a teším sa na ďalšie diely už sa neviem dočkať.
Čítaj viac
Jana Paveleková
Jana Paveleková
21.1.2019
Jaji bloguje hodnotí
Dej plynul plynule a pokojne, vďaka čomu bol viac reálnejší. Myslím si, že k detektívkam od Roberta Bryndzu môžu mať bližšie skôr žienky, no páčiť by sa mohla aj opačnému pohlaviu. Autor presne vie, o čom píše a aké pocity chce u čitateľa vyvolať. Píše zrozumiteľne a pútavo. Aj napriek slabšiemu začiatku som vyše 400 stranovú knihu prečítala na jeden dych. Nikdy som sa nenudila a pomerne jednoduchá (aj keď zo začiatku sa to tak vôbec nejavilo) zápletka bola pre Temné hlbiny ako stvorená.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Temné hlbiny - Robert Bryndza
Vlak o 6.41 - Jean-Philippe Blondel
21,24 €
Ušetríte 4,70 €

„Tu otvárajú mŕtvi živým oči.“

Nápis nad knižnicou v Murcii