Knihy
E-knihy

Stopárov sprievodca galaxiou

Kompletné vydanie kultovej päťdielnej trilógie

Slovart, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #23
14-15 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2018

Prvýkrát vychádza kultové dielo Douglasa Adamsa v jednom zväzku! Päťdielna trilógia vychádza pre fanúšikov ako narodeninový darček od Vydavateľstva SLOVART k nášmu (a vášmu)...

Čítaj viac

11,99 €

Bežná cena Bežne 16,95 €

Ušetríte 29%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Prvýkrát vychádza kultové dielo Douglasa Adamsa v jednom zväzku! Päťdielna trilógia vychádza pre fanúšikov ako narodeninový darček od Vydavateľstva SLOVART k nášmu (a vášmu) výročiu.

Dnes už vieme, že Stopárov sprievodca galaxiou je najvtipnejšia sci-fi séria na svete. Toto vydanie obsahuje všetkých päť dielov a začína sa knihou Stopárov sprievodca galaxiou, v ktorej chvíľu pred zničením Zeme Arthura Denta zachráni jeho priateľ Ford Perfect a odvezie ho do hlbín vesmíru; v časti Reštaurácia na konci sveta sa obaja hrdinovia chtiac-nechtiac pustia do hľadania pána sveta; v diele Život, vesmír a všetko sa pokúsia zachrániť vesmír; v Zbohom a ďakujeme za ryby sa Arthur Dent stretáva s dievčinou svojich snov a v záverečnej časti Zväčša neškodná si Arthur hľadá nový domov, stretáva sa s pubertálnou dcérou a túži svoju genialitu uplatniť pri výrobe sendvičov. Z tichého života ho vytrhne, ako zvyčajne, Ford.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stopárov sprievodca galaxiou - Douglas Adams
After 2: Sľub - Anna Todd
23,79 €
Ušetríte 10,06 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
1040
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
440585
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

507 hodnotení

192
41
21
4
3

Leela
5.7.2014
osobne nie moja šálka kávy
táto kniha mi bola odporučená... čítala som ju v češtine a akosi som sa musela donútiť ju vôbec dočítať... Nehovorím párkrát som sa zasmiala ale pre mňa nič zaujímavé...
Čítaj viac
Maroš Dojčák
4.10.2013
Stopárov sprievodca galaxiou
Veru, musel by som zaloviť v preďalekej minulosti, aby som si rozpamätal, kedy naposledy som čítal takúto koninu. Naposledy snáď Terryho Pratchetta. S jednym veľkým rozdielom. Nie som fanúšíkom Terryho Pratchetta.
Nevýchádzam z údivu, akú fantastickú knižku som to čítal. Nekonečne nepravdepodobné náhody? No a? To tomu ešte viac pomohlo. Koľko krát som sa zasmial, toľko krát som sa skláňal pred majstrovstvom, akým je toto sci-fi napísané.
Hľadanie večnej otázky života a vesmíru može byt poriadna sranda, len nech sa to nedozvie Asociácia filozofov.
Čítaj viac
Linda Š.
5.4.2013
najlepšia!
čítala som to už dávnejšie ,ale čo si pamätám potom, čo som to asi za štyri hodiny prečítala, bolo, že autor použil presne štýl humoru, ktorý milujem a ktrorý má len málokto -alebo som doteraz narazila len na málo vtipných autorov,neviem! Vtipné, zábavné, autor má bohovskú fantáziu,treba prečítať.
Čítaj viac
Mari
4.3.2013
Maximálny úlet :)
Odporúčam každému, kto má rád dobrú literatúru, humor, bezhraničnú fantáziu, dobrodružstvo a úlety ... pre mužov i pre baby :) Poznať túto knihu už asi patrí k všeobecnej inteligencii ... keby ju zaradili do povinného čítania, viac mladých ľudí by sa pravdepodobne namotalo na knihy.
Čítaj viac
Aureus
2.2.2013
Názor čitateľa
No ty vole. Niečo takto uletené som už dlho nečítal... Už od začiatku mi bolo jasné, že na tejto knihe niečo bude. Svojský svieži humor, ktorý pobaví, kniha sa číta celkom ľahko a určite poteší každého milovníka dobrej literatúry.
Čítaj viac
maslo
28.8.2012
Názor čitateľa
Som rada, že som si na túto knihu chvíľku počkala, kým som dorástla na správny humor :). Jediná výčitka smeruje na krátkosť a útlosť knihy :P ešte že ma čakajú pokračovania! :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stopárov sprievodca galaxiou - Douglas Adams
After 2: Sľub - Anna Todd
23,79 €
Ušetríte 10,06 €

„Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

Walter Pitkin