Knihy
E-knihy

Stříbrná labuť

Baronet, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Baronet, 2018
1. diel série
Elitní klub králů

Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne...

Čítaj viac

7,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Madison Montgomeryová pochází z bohaté a vlivné rodiny, když ale její matka spáchá ten nejhorší zločin, Madison musí žít po zbytek svých dní s pošpiněným jménem. Doufá, že na soukromé Akademii Riverside v Hamptons začne s čistým štítem. Jenže nepočítala s desítkou drsných hochů, kteří škole vládnou. Když Madison upoutá pozornost jejich vůdce Bishopa Hayese, odkryje se jí zcela nový svět, o němž neměla sebemenší tušení. Svět, který začíná a končí u Elitního klubu králů, jí převrátí život naruby. Zaplavují ji tajemství a odhalují se rodinné lži. Ani sama Madison neví, co je vlastně zač.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stříbrná labuť - Amo Jones
Polámaná loutka - Amo Jones
16,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
288
Vydavateľstvo
Baronet
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
307880
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,4 / 5

15 hodnotení

10
2
2
1
0

Daniela Gáborová
30.11.2019
zaujimave
Overený nákup
Kniha je super dostala ma hned od prvej stránky. Dej je perfektne napísany, tak že som sa nevedela od knihy odtrhnúť a úprimne sa teším na dalšie diely Čítaj viac
Ginger0987
7.9.2019
Autorka v popisku naozaj neklamala
Kniha bola naozaj super, nečakala som, že to budem až tak prežívať ale úplne ma pohltila do deja a nedokázala som sa od nej odtrhnúť. Nie je to taká tá typická erotická kniha na aké som zvyknutá a zo je len dobre. Bola v niečom iná a výnimočná. Mala som z nej naozaj zážitok a hneď som sa vrhla na pokračovanie. Niektorým z vás môže prísť zvrátená, ale pri tejto knihe mi to vôbec nevadilo. Stupňovalo sa tým napätie a sem tam som aj zabudla dýchať. Čítaj viac
13

Knihy sú moja vášeň, radosť, láska. Keďže mám stresu dosť v bežnom živote, preferujem sladkú romantiku ♥️

Barbora Paulovičová
11.3.2019
Veeeeeľmi rozporuplná kniha
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Pri tejto zvláštnej knihe naozaj neviem ako hodnotiť. Na jednej strane musím autorke udeliť 5 hviezdičiek za skvelé písanie. Kniha sa čítala ľahko, držala ma v napätí, v podstate som ju nedokázala a nechcela pustiť z ruky. Na druhej strane, za zbytočnú vulgaritu, zavádzanie, nelogickosť by si autorka zaslúžila max. 1 hviezdičku.
Aby som to aspoň trochu vysvetlila, podľa prebalu knihy som očakávala nejakú psychologickú drámu, možno aj trochu mystickú. Namiesto toho som dostala len erotickú knihu plnú tajomstiev, ktoré sa v prvej knihe aj tak nevysvetlia (odpovede na otázky sú postupne dávkované v druhom a treťom diely a tiež sú zvrátené, čudné a po dočítaní celej trilógie vôbec netuším, čo vlastne autorka chcela tým "klubom" povedať).
Madison sa úplne nelogicky ocitá "na okraji spoločnosti", pretože dieťa za činy svojich rodičov nemôže a myslím si, že to chápu aj tínedžeri. Ale budiš. Spriatelí sa s jediným dievčaťom. Pannou, ktorá sa správa ako šľapka (ehm, to akože fakt?). Ale to stále nie je najhoršie :-D stáva sa obeťou vyhrážok a sexuálneho nátlaku od elitného klubu kráľov. Teda, nátlaku ako nátlaku. V podstate sa Madison zapozerá do alfa samca skupiny, no flirtuje s ňou celý klub (a ona s nimi) vrátane jej nevlastného brata. Čo sa týka toho alfa samca, popravde, keby mi niekto držal nôž pod krkom, asi by som sa na neho nedokázala už ani pozrieť, a nie dovoliť mu čokoľvek, čo bude chcieť. Jednoducho, chovanie hrdinky bolo zvrátené a divné, nehovoriac o kráľoch, ktorí sa tvárili chvíľu ochranársky, chvíľu flirtovne, chvíľu nebezpečne a chvíľu ako nájomní vrahovia.
Ale aj napriek tomu stále tvrdím, že sa to čítalo dobre (celkom schiza, však?). Ak sa chcete pustiť do čítania labute, určite si kúpte aj ostatné dva diely. A v podstate ani na úplnom konci ešte nebudete na konci, pretože aj na konci zostanú tajomstvá, ktoré sa vysvetlia až v ďalšom pokračovaní, ktoré v USA vychádza v týchto dňoch :-) komplikovaná veta, ale v podstate vystihuje celú trilógiu, v ktorej sa jedno tajomstvo nabaľuje na druhé :-D
Čítaj viac
Simona
22.12.2018
Keď vulgarita víťazí
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Nuž, ako začať. Som v nesmiernych rozpakoch. Netuším, či autorka čerpá námety správania puberťákov z reálneho sveta, alebo je to fikcia ... každopádne radšej si budem myslieť, že to nemôže byť pravda.
Takú vulgárnu, obscénnu a dejovo nedonosenú knihu s označením young adult som už vážne dlho nečítala. Síce ju ešte nemám prečítanú celú, pretože ma zdržujú primitívne a vulgárne dialógy, ktorým skutočne niekedy nerozumiem, čo je v podstate zarážajúce, ale je to tak.
Ak chcela autorka strhnúť pozornosť mládeže na svoje veľdielo ( chápem že ponuka kníh je veľká a presadzuje sa ťažko ) , tak sa jej to môže podariť. Ale svojim dospievajúcim deťom by som túto knihu nedala čítať.
Možno ešte zmením názor, nie som na konci, možno ma autorka šokuje niečím zmysluplným a ja sa jej rada ospravedlním. Ale som v trištvrtine knihy, kde sa zatiaľ iba surovo bezcitne súložilo, vulgárne nadávalo a znovu súložilo.
Rodičia tu fungujú iba ako poskytovatelia veľkolepého luxusu svojim deťom, ktoré nemajú takmer žiadne city, pravdepodobne vďaka bezcitným rodičom.
Láska ako taká, je pre autorku absolútne cudzí pojem. Prečítala som už všeličo, ale toto je fakt ŠOK. Každopádne som zvedavá, čo ma ešte čaká do konca. Ale zvedavosť v podaní napríklad Sarah J.Maas, je ako tešenie sa na darček pod stromčekom. Pri tejto knihe je moja zvedavosť zamrznutá a frustrovaná. Niekedy mám pocit, že ani nechcem vedieť, ako kniha skončí.
Čítaj viac
Veronika
6.11.2018
Zdravím, je/bude táto kniha v predaji aj v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku prosím vás? Poprípade neviete kde inde by som ju mohla kúpiť ? Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Stříbrná labuť - Amo Jones
Polámaná loutka - Amo Jones
16,40 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“