Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?
Založiť si profilObľúbené literárne žánre
Moje srdcovky
Moje aktivity
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Kniha bola brutálna, presne ako každá od Amo musím uznať že sa mi pačil nápad s "cirkusom" alebo teda so šou pre dospelých.aj príbeh a na konci som teda bola dosť šokovaná, myslela slm že sa Dove pokúsia zabiť a nie že ju budú chrániť.ozaj topka
Knžku som si prečítala na základe odporúčania, inak by som kôli obalke po nej asi nesiahla ale musím uznať, že bola brutálna temná, brutálna, skvelá, až ma mrzí, že mala len 400strán.
Knižka ma upútala obálkou ale hlavne obsahom na internete, znelo to paradne ale...1,5 riadkovanie a 3abo 3 strany obrazkov?? Kby ze si dame normalne riadkovanie a odstranime obrazky tak namiesto 400stran mame 200 a pribeh by bol super kebh sa s tym autorky pohrali ale v podstate to bolo dost povrchne...
Každý v sebe skrýva traumy ale niektorí oveľa väčšie ako iní...a keď sa stretnú dvaja s rovnakou traumou je to boj o prežitie a presne toto bola táto kniha boj o prežitie do poslednej kapitoly... bola skvelá
Rozvnako ako prvý diel aj tento bol zvrátený, temný, strašidelný ale aj prekvapivý a plný zvráteného sexu ...Elsa sa bránila Aidenovi z celých síl ale to puto o ktorom ona nevie z pred desiatich rokov len tak nezmizne už asi nikdy...














