Knihy
E-knihy

Grófov syn

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2018

Strhujúci ľúbostný príbeh mladej slovenskej autorky, odohrávajúci sa v stredovekom Anglicku na pozadí skutočných historických udalostí. V dávnych časoch, keď spoločenské postavenie a mocenské záujmy riadili ľudské osudy...

Čítaj viac

8,90 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Strhujúci ľúbostný príbeh mladej slovenskej autorky, odohrávajúci sa v stredovekom Anglicku na pozadí skutočných historických udalostí.

V dávnych časoch, keď spoločenské postavenie a mocenské záujmy riadili ľudské osudy, nedobrovoľne sa spojili životy dvoch mladých ľudí: hrdého Williama, dediča najmocnejšieho grófa v Anglicku, a krásnej Amelie, dcéry grófovho vazala. Kvôli ranám z minulosti a zákernej klebete sa William zaprisahal, že sa nikdy neožení. Preto keď ho otec prinúti k sobášu, rozhodne sa manželstvo nenaplniť. Všetko sa zmení, keď sa do vzťahu Williama a Amelie zamieša ľudská zloba, závisť a preliata krv. Podarí sa im prekonať všetky nástrahy, ktoré na nich číhajú na kráľovskom dvore? A dokáže William zvíťaziť nad vlastnou hrdosťou, aby nestratil to, čo je jeho srdcu najdrahšie?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Grófov syn - Kristína Brestenská
Ochranca - Kristína Brestenská
18,40 €
Ušetríte 7,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
344
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
306183
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

38 hodnotení

32
3
1
0
2

Martina
11.3.2019
Príjemné prekvapenie
Táto kniha ako i autorkin štýl písania ma veľmi príjemne prekvapili. Možno je v deji trochu viac zápletiek a tak sa zbytočne troška naťahuje, ale na kvalite to určite neuberá. Ľahko sa číta a dovolím si tvrdiť, že v ničom nezaostáva po autorkách ako Roxanne Becnel (séria Ružový útes), či Candice Proctor (Temný rytier). Kto má rád stredoveké romány určite kúpou tejto knihy nespraví chybu. Na voľné pokračovanie sa tak naozaj teším.
Čítaj viac
Zuzana
8.3.2019
Neodtrhnete sa od nej
Veľmi pútavé čítanie, od ktorého sa neviete odtrhnúť. V tejto knihe nie je ani jedna časť, ktorá by nudila, ktorú by ste chceli preskočiť. Autorka píše originálnym spôsobom, vždy, keď máte pocit, že medzi Williamom a Ameliou bude všetko v poriadku, tak sa to znova otočí na začiatok. Sú tam tajomstvá, zvraty a všetko sa odhaľuje v pravý čas. Bolo zaujímave vnímať ako William prekonáva svoju hrdosť ako so sebou bojuje, ako je poznačený minulosťou...
Čítaj viac
Aďa
30.9.2018
Odporúčam všetkými desiatimi. Som veľmi rada že som si knihu kúpila, má strhujúci dej a verím že sa dočkáme aj pokračovania. Ak obľubujete historické romány, tento vás rozhodne nesklame.
Čítaj viac
Laura
18.7.2018
top
Nečítam veľmi romantické knihy od slovenských autorov, no krátky popis na obale knihy ma zaujal. Som veľmi rada že som si túto knihu kúpila. Ked som začala čítať, už som od nej nemohla odísť. Naozaj sa vyrovná iným skúseným spisovateľkám. Pri pomyslení, že toto je jej debut... už sa nemožem dočkat jej dalšej knihy a určite si ju kúpim.
Čítaj viac
Janka
16.7.2018
Prekrasna
Túto knihu mi odporučila kamarátka a musím povedať, že som ju necitala, ale doslova hltala. Zhltla som ju za jeden deň. Zbožňujem príbehy zo stredoveku a v tejto knihe nájdete všetko. Romantiku, históriu, zvraty, napätie aj akciu.
Čítaj viac
Adela Kovalovská
10.7.2018
Vždy keď otváram novú knihu, som plná očakávaní. Táto kniha ich všetky splnila. Je úžasná. Čítala som ju so zatajeným dychom a bolo mi veľmi smutno, keď som ju dočítala, lebo vždy sa na dobrú knihu teším, keď mi voľný čas dovolí čítať. Myslím, že sa nám na slovenskom trhu objavila ďalšia veľmi šikovná autorka s obdivuhodnou fantáziou. Nemôžem sa dočkať ďalších kníh od Kristínky Brestenskej. Určite budem medzi prvými, ktorí si ich kúpia. :-)
Čítaj viac
2.7.2018
Perfektná

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Na začiatku som k novej autorke historických romancí pristupovala veľmi opatrne, ale potom ma strhol dej a celý príbeh si získal moje srdce. Nádherný príbeh odohrávajúci sa v Anglicku v období vlády Henricha II. (otca budúceho kráľa Richarda levie srdce) o dvoch mladých ľuďoch, ktorých prinútia k sobášu, ale rozhorí sa medzi nimi láska i vášeň, napriek tomu musia obaja prejsť rôznymi nedorozumeniami a úkladmi aj zo strany princa Jána.... V príbehu má svoj priestor aj sestra hlavného hrdinu Elizabeth a ich priateľ Jamie, verím, že ich príbeh bude ešte vypovedaný v pokračovaní... Môžem povedať, že Kristína Brestenská sa svojím románom vyrovná zahraničným autorkám, ba ich aj predčí. A podľa mňa na Slovensku už nemáme len jednu kráľovnú historických romancí (Janu Pronskú), ale už ich máme dve. Nedajú sa porovnať, lebo každá píše dobre, ale predsa inak.
Čítaj viac
Alena Demková
27.6.2018
Slovenské autorky veľmi nemusím, pri náhodnej kúpe som zmenila názor. Autorka ju písala srdcom, úžasný dej a zápletky, ktoré čitateľa zaujmú. Túto knihu som si naozaj užila a nedokázala ju prestať čítať. Budem veľmi nadšená z ďalšieho pokračovania
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Grófov syn - Kristína Brestenská
Ochranca - Kristína Brestenská
18,40 €
Ušetríte 7,40 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia