Knihy
E-knihy

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej

Plus, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Plus, 2017

Hrozivá rodinná tragédia privedie šestnásťročného Jacoba na odľahlý ostrov pri pobreží Wallesu, kde objaví ruiny niekdajšieho sirotinca. Pri skúmaní opustených zákutí Jacob zistí, že deti slečny Peregrinovej, ktoré tam kedysi...

Čítaj viac

9,30 €

Bežná cena Bežne 15,49 €

Ušetríte 40%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Napínavý fantastický príbeh umocnený strašidelnými dobovými fotografiamiHrozivá rodinná tragédia privedie šestnásťročného Jacoba na odľahlý ostrov pri pobreží Wallesu, kde objaví ruiny niekdajšieho sirotinca. Pri skúmaní opustených zákutí Jacob zistí, že deti slečny Peregrinovej, ktoré tam kedysi žili, boli nielen neobyčajné, ale mohli byť aj veľmi nebezpečné a ich odlúčenosť na opustenom ostrove nebola náhodná. Ba dokonca – nech to znie akokoľvek neuveriteľne – tie deti sú možno ešte stále nažive!
Čítaj viac
Kúpte spolu
Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej - Ransom Riggs
Jedine tvoja - Alexa Riley
16,20 €
Ušetríte 9,19 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
352
Vydavateľstvo
Plus
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
298030
Rok vydania
2017

Čo si myslíme my

Barbora Jesenská
zamestnanec
10. apríla 2018

Ransom Riggs vytvoril neobyčajný príbeh, ktorý navyše doplnil jedinečnými fotografiami. Celá trilógia je čarovná a dobrodružná. Zaujímavé sú aj zvraty a odhalenia, človek sa nenudí, stále sa niečo deje.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,3 / 5

86 hodnotení

11
6
3
0
0

Martin Matěj
Martin Matěj
4.2.2018
Nič zložité
Kniha na vás posôbí mystickým, až strašidelným dojmom. Vo vnútri však nájdete fantasy. Dej sa vám v priebehu knihy postupne odkrýva a zisťujete, že to, čo sa vám zdalo záhadné a zaujímavé, je v skutočnosti veľmi jednoduché. Pozitíva : Neobyčajné deti sú v skutku zaujímavým prostriedkom na upútanie čitateľa. Zápletka a vyvrcholenie sú neočakávané a nepredvídateľné. 50%
Čítaj viac
Pepa
30.11.2017
Knižka naplnila a dokonca predčila moje očakávania. Napriek tomu, že nie som absolútne fanúšik fantasy, táto knižka mi príliš fantasy nepripadala. Knižka vhodná pre tínedžera, ale rovnako aj pre dospelého. Som zvedavá na ďalšie časti.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej - Ransom Riggs
Jedine tvoja - Alexa Riley
16,20 €
Ušetríte 9,19 €

„Čítanie – cesta k umeniu.“

Poľské Príslovie