Knihy
E-knihy

Mestečko Wayward Pines: Nevyspytateľný

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2017
2. diel série
Mestečko Wayward Pines

Ukryté v údolí ohraničenom nebotyčnými horami je idylické mestečko novodobou rajskou záhradou... až na elektrický plot a ostnatý drôt, neprestajný, každodenný dohľad ostreľovačov a neúprosné monitorovanie každého slova i gesta...

Čítaj viac

9,90 €

Bežná cena Bežne 13,50 €

Ušetríte 27%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

9,90 €

Viac o e-knihe

Vitajte vo Wayward Pines, počet obyvateľov 461.

Ukryté v údolí ohraničenom nebotyčnými horami je idylické mestečko novodobou rajskou záhradou... až na elektrický plot a ostnatý drôt, neprestajný, každodenný dohľad ostreľovačov a neúprosné monitorovanie každého slova i gesta.
Ani jeden zo 461 obyvateľov netuší, ako sa tu ocitol. Nariadili im, kde majú pracovať. Kde majú žiť. Za koho sa vydať či s kým sa oženiť. Niektorí veria, že sú mŕtvi a že toto je život po živote. Iní si myslia, že sú zavretí v experimentálnom väzení. Každý z nich tajne sníva o úteku, ale tých pár, ktorí sa o to pokúsili, sa presvedčilo o hrôze.
Ethan Burke videl svet ukrytý za plotom. Je šerifom a jedným z tých, ktorí poznajú pravdu – Wayward Pines nie je len obyčajným mestečkom uprostred nebotyčných hôr. A to, čo leží na druhej strane plota, je svetom akoby z nočnej mory horšej ako akákoľvek predtucha.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mestečko Wayward Pines: Nevyspytateľný - Blake Crouch
Trhlina - Jozef Karika
18,90 €
Ušetríte 7,50 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
336
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
278811
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

Peter Šufliarsky
Peter Šufliarsky
2.4.2018
Ethan Burke
Druhý diel u nás predsa len vyšiel a od seriálovej predlohy sa nanešťastie veľmi líši. Dovoľujem si hlavne vyzdvihnúť temnejšiu atmosféru a oveľa väčší nádych krimi. Pointy akú predviedla prvá kniha sa síce nedočkáte, pretože už nieje v jej smere čím prekvapiť, avšak druhý diel nevykresľuje pozadie vzniku tohto záhadného mestečka a oveľa viac oboznamuje čitateľov z tím ako to v ňom chodí. Za mňa je to tak či tak lepší diel než predchádzajúci, pretože je drsnejší a atmosférickejší. K záveru poviem iba toľko, že aj keď nevyrazí dych niečim novým, dokáže šokovať a navnadiť na pokračovanie.
Čítaj viac
Lenka
4.8.2017
Vrelo odporúčam
Úplne super, pre mňa osobne lepšie ako prvý diel. Čakala som mierny zvrat na konci ale toto čo autor predviedol, ma doslova zdvihlo zo stoličky a najradšej by som hneď siahla po pokračovaní, čo ale nie je možné zatiaľ. Knihu som len veľmi ťažko púšťala z rúk, a keby to bolo možné prečítala by som ju v priebehu jedného dňa. Tak mi to ale trvalo 2 dni
Čítaj viac
Natália
23.6.2017
Pútavé
Bola som si vedomá, že si pokračovanie musím prečítať, aj keď ma nezaujalo od prvej stránky. Je súčasťou trilógie, takže som na výber nemala. Potom sa všetko zmenilo a znovu bol príbeh neskutočne pútavý – s knihou som už nemusela bojovať. Blake pridal do deja objasnenia a zvraty, ktoré by ste v jednotke len márne hľadali. Táto novinka je trošíčku slabšia, no stojí za prečítanie. Prináša so sebou viac otázok ako odpovedí, a preto potrebujem záverečný diel. Hneď!
Čítaj viac

Kúpte spolu
Mestečko Wayward Pines: Nevyspytateľný - Blake Crouch
Trhlina - Jozef Karika
18,90 €
Ušetríte 7,50 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth