Knihy
E-knihy
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol - Jonas Jonasson

Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol

Jonas Jonasson

Jonas Jonasson sa narodil v roku 1961 vo Växsjö v južnom Švédsku. Po štúdiu švédčiny a španielčiny na Univerzite v Göteborgu pracoval ako novinár pre večerník Expressen a denník Smålands-posten. Neskôr bol činný ako mediálny konzultant a založil vlastnú poradenskú firmu. Bol aj producentom...

Ikar, 2016
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Ikar, 2016
Interpret

Bezstarostný starček má dosť času spomínať na svoj neskutočne dlhý a pozoruhodne prežitý život. Veď kto sa môže pochváliť tým, že večeral s budúcim prezidentom Trumanom, zviezol sa autom s bývalým ministerským predsedom Churchil

Čítaj viac

10,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Na dobrodružstvo nie ste nikdy starý...
Bezstarostný starček má dosť času spomínať na svoj neskutočne dlhý a pozoruhodne prežitý život. Veď kto sa môže pochváliť tým, že večeral s budúcim prezidentom Trumanom, zviezol sa autom s bývalým ministerským predsedom Churchillom, plavil sa na riečnej lodi s mladou manželkou predsedu Maa, či niekoľko mesiacov zdolával Himaláje? Napriek tomu, že Allana vôbec nezaujíma politika ani náboženstvo, zdá sa, že počas minulého storočia ovplyvnil väčšinu veľkých udalostí vo svete...
Jonassonov Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol sa stal svetovým bestsellerom, vyšiel v tridsiatich jazykoch a len vo Švédsku sa predalo viac ako milión výtlačkov. V slovenčine knihu vydalo vydavateľstvo Ikar (2013), audioknihu načítal Ľuboš Kostelný.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol - Jonas Jonasson
Myšlení, rychlé a pomalé - Daniel Kahneman
32,82 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
11:43
Rozmery
8585035000529
Naše katalógové číslo
256452

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

3,2 / 5

4 hodnotenia

2
0
0
1
1

Miroslav Farbiak
1.7.2014
odporúčam
Super knižka! Nakoľko som v poslednej dobe časovo zaneprázdnený, zvolil som audio verziu tejto knižky, aby som ju mohol počúvať počas ciest.
Ľuboš Kostelný ju načítal perfektne. Úvod bol síce trošku slabší, ale veľmi rýchlo sa zžil s hlavným hrdinom a zvyšných 99% knihy už bolo super.
Samotný dej je podľa mňa taký, že jednu skupinu čitateľov neosloví vôbec a druhú, v ktorej som aj ja, nadchne tak, že knižku neodloží (resp. CD-čko nevypne), kým Allan Carlsson nedorozpráva svoj životný príbeh.
V prípade, že Vás zaujal názov tejto knihy, celkom isto po nej siahnite a prežite s Allanom jeho putovania a stretnutia.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol - Jonas Jonasson
Myšlení, rychlé a pomalé - Daniel Kahneman
32,82 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka