Knihy
E-knihy
Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I - Stieg Larsson

Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I

Stieg Larsson

Larsson pracoval dvadsať rokov ako grafický editor vo švédskej spravodajskej agentúre. Od roku 1999 pôsobil ako novinár a šéfredaktor časopisu Expo. Patril k popredným svetovým odborníkom na antidemokratické, pravicovo-extrémistické a nacistické hnutia. Zomrel v roku 2004, krátko po tom, čo...

OneHotBook, 2016
MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
OneHotBook, 2016
Interpret

Známý novinář a spolumajitel časopisu Milénium Mikael Bloomkvist dostane po prohraném soudním sporu s finančním magnátem Wennerströmem záhadnou nabídku, objasnit téměř čtyřicet let staré zmizení Harriet Vangerové, praneteře slavnéh

Čítaj viac

10,95 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Známý novinář a spolumajitel časopisu Milénium Mikael Bloomkvist dostane po prohraném soudním sporu s finančním magnátem Wennerströmem záhadnou nabídku, objasnit téměř čtyřicet let staré zmizení Harriet Vangerové, praneteře slavného průmyslníka Henrika Vangera. Mikael, který je téměř na dně, přijme Vangerovu nabídku rok pracovat na objasnění případu. Při pátrání se seznámí s geniální hackerkou, nonkonformní kriminalistkou slečnou Lisbeth Salanderovou.
Vytvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně se vydají po vychladlých stopách, skládají dohromady mozaiku indícií a souvislostí, otvírají dveře dávno pečlivě zamčené. Rozkrývají temnou a krvavou historii rodiny Vangerů a zároveň pronikají do zákulisí nejvyšších pater švédského průmyslového byznysu.

Milénium I - trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I - Stieg Larsson
Pippi Dlhá Pančucha - Astrid Lindgrenová
20,94 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
14:37
Rozmery
8594169480015
Naše katalógové číslo
255072

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

4,8 / 5

67 hodnotení

3
1
0
0
0

27.1.2014
Názor zákazníka
Výborný darček pre chlapov, ktorí neradi čítajú. Audioknihu som darovala ako darček priateľovi, ktorý nerád číta knihy, no celú filmovú trilógiu hltal. Kvôli dvom filmovým spracovaniam s rôznymi, resp. rozdielnymi faktami, chcel vedieť, ako to bolo naozaj. Knihu ocenil a už sú kúpené aj ďalšie dva diely :o). A prednes je naozaj výborný, nie je to nudné a fádne.
Čítaj viac
Peter Lackovič
10.1.2012
Názor čitateľa
Výborná kniha a výborný prednes, kto má rad detektívky nemá nad čím váhať .
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium I - Stieg Larsson
Pippi Dlhá Pančucha - Astrid Lindgrenová
20,94 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“