50 viet, ktoré vám uľahčia život - Karin Kuschik

15,27 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

50 viet, ktoré vám uľahčia život TOP #19
Novinka

Objavte svoju vnútornú silu v osobnom aj pracovnom živote

Nájsť správne slová, aby sme neurazili, alebo položiť správnu otázku, aby sme neponížili, je skutočné umenie, ktoré nás uchráni pred napätými vzťahmi. Šarmantný spôsob prejavu... Čítať viac

Vydavateľstvo
Tatran, 2023
Počet strán
248

Nájsť správne slová, aby sme neurazili, alebo položiť správnu otázku, aby sme neponížili, je skutočné umenie, ktoré nás uchráni pred napätými vzťahmi. Šarmantný spôsob prejavu pri nepríjemnej konverzácii vám dá do ruky zbraň, ktorou protivníka... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
17,90 €

15,27 €

-15 %
Na sklade, posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o knihe

Nájsť správne slová, aby sme neurazili, alebo položiť správnu otázku, aby sme neponížili, je skutočné umenie, ktoré nás uchráni pred napätými vzťahmi. Šarmantný spôsob prejavu pri nepríjemnej konverzácii vám dá do ruky zbraň, ktorou protivníka ľahko odzbrojíte. Táto kniha je skvelým poradcom aj sprievodcom vo vyhrotených situáciách, aby ste nestratili nervy a neútočili, ale s chladnou rozvahou sa stali pánmi situácie. Autorka nám ukazuje, akú fascinujúcu silu má správne použitie jazyka.
Čítať viac
Originálny názov
50 Sätze, die das Leben leichter machen
Počet strán
248
Väzba
pevná väzba
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
333 g
ISBN
9788022214049
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1796909
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Nemecko
Vydavateľstvo
Tatran
Pre koho
pre dospelých, pre podnikateľov
Účel knihy
motivačná
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

11

Žijem kniha a to hovorí za všetko :-)

Milan Buno
Overený zákazník
pred tromi dňami
Vyskúšajte...nič nemôžete stratiť:-)
Predstavte si, že existujú vety a slovné spojenia, ktoré vám uľahčia život. Dokážu vám pomôcť v zložitejších situáciách. Viete pomocou nich vykľučkovať z nepríjemných stretnutí. Vyhnete sa vďaka nim rôznym nepríjemnostiam.
Nuž, takéto krátke vety so silným účinkom existujú. Len si ich treba osvojiť a využiť v tej správnej chvíli.
Úspešná a vyhľadávaná koučka Karin Kuschik ich spísala. Karin bežne radi podnikateľom a umelcom už vyše 20 rokov, a je moderátorkou, ktorá urobila takmer 3000 rozhovorov.

Autorka má pravdu, že mnohí sme veľmi múdri, rozumní, šikovní...ale neraz to nevieme využiť, prípadne použijeme svoje vedomosti nevhodným spôsobom. Alebo vôbec, lebo nám v tom čosi bráni. Ako pekne tvrdí - mnohí z nás sú obri, pokiaľ ide o vedomosti, ale trpaslíci, keď ich treba uplatniť v praxi.
A to platí celkovo o motivačných knihách a publikáciách pre osobnostný rozvoj: načítame si to, rozumieme a sme presvedčení, že viaceré tipy by sme mali využiť v reálnom živote, lebo by nám pomohli...ale málokedy k tomu dôjde. Alebo len veľmi zriedkavo. A to je škoda.

Myslím, že aj týchto 50 viet (samozrejme nie všetky, pokojne si vyberte tie, ktoré vám sadnú - do vašich úst, vašej náture a momentálnej situácii) môžu v reálnych situáciách fungovať. Sú to praktické tipy a keď sa vydaria, keď ich správne použijete, príde pocit uspokojenie a ten zasa podporí sebavedomie, narastá suverenita a takto dookola. Výborné je, že autorka používa aj rôzne príbehy a konkrétne príklady, lebo tie to všetko ešte viac približujú, vysvetľujú a uľahčujú využitie danej vety.

Dobré tiež je, že knihu môžete otvoriť na ktorejkoľvek strane a začítať sa. Každá kapitola je uzavretá, môžete preskakovať a následne skúšať. Môžete sa riadiť podľa obsahu a názvov kapitol - čo práve riešite, čo vás trápi, to si vyberiete, prečítate a môžete skúšať.
Čítať viac

Recenzie, kritiky

„Karin je moja najdôležitejšia mentorka, pokiaľ ide o hľadanie správnych slov a kladenie správnych otázok. S jej úžasnou knihou sa to naučí každý.“
Laura Malina Seiler, autorka bestselleru Buďte šťastní

„Karin Kuschnik radí vrcholovým manažérom, ktorí sa na ňu obracajú vždy, keď sú bezradní.“
TIME online

„Táto kniha je lahôdka. Pravdivo a priamo sa dotýka ľudských vzťahov, a tým je neoceniteľná pre každého z nás.“
Thimon von Berlepsch

Čítať viac
Čítať viac

„Keby sa človek mohol pobaliť do neba, urobil by to presne tak. Všetkého by sa dotkol a nezobral by si nič... “

Nestrácajte vieru - Mitch Albom
Nestrácajte vieru
Mitch Albom