Keď sa Carmen chystala do novej práce ako zástupkyňa vedúcej pre styk s verejnosťou, ani vo sne jej nenapadlo, že skončí ako opatrovateľka príťažlivého, no arogantného neurochirurga...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Keď sa Carmen chystala do novej práce ako zástupkyňa vedúcej pre styk s verejnosťou, ani vo sne jej nenapadlo, že skončí ako opatrovateľka príťažlivého, no arogantného neurochirurga. Mal to byť začiatok jej vysnívanej kariéry v nemocnici Miami-Dade. Po manželovej tragickej smrti na sebe tvrdo drela. Nedopustí, aby jej doktor Jason Northrup prekazil plány. A to aj napriek tomu, že pri pohľade naňho sa jej podlamujú kolená. Románik s týmto nafúkancom je to posledné, čo potrebuje. Srdce – a iné časti jej tela – však majú odlišný názor... No aj doktor Jason Northrup má starostí vyše hlavy a vonkoncom nemá čas ťahať novú kolegyňu z väzenia! Pravda však je, že ju zúfalo potrebuje. Carmen je jeho jediná nádej, len ona dokáže presvedčiť predstavenstvo nemocnice, aby sa zameralo na jeho pracovné výsledky a nie na poškvrnenú povesť. V súčasnej situácii si však ľúbostný románik nemôže dovoliť. Ibaže s Carmen nejde o románik a z toho, čo k nej cíti, zaváňa slušný škandál!
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
13,65 €
-2 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
9,70 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
How Much I Feel
Počet strán
320
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1520917
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

5
pred piatimi dňami
Pohodové čítanie o láske z lekárskeho prostredia. ON po predchádzajúcej zlej skúsenosti nemá najmenšiu chuť začat si so ženou. ONA po traumatickej minulosti má pocit že všetky city k mužskému pokoleniu u nej vyprchali. A predsa sa stretli v správny čas a bola to veru láska ako hrom. Jason bol zlatíčko, takého chlapa by tuším prijala nejedna žena a Carmenina rodina bola úplne že topka. A spolu dokopy vytvorili úžasný príbeh, ktorý sa ľahko čítal a môžem ho len a len odporučiť. Čítať viac
12
9.5.2022
Nádherný príbeh
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Moje prvé stretnutie s autorkou. Knihu som si všimla pri prehliadaní stránky @buxsk a hneď som ju musela mať. Anotácia láka lekárskym prostredím, ktoré ja ľúbim, no zároveň sľubuje príbeh so sexi arogantným doktorom - neurochirurgom.
.
Hneď ako som začala čítať, som sa v podstate nevedela odtrhnúť, pretože je to skvelé. Akurát, že som čakala nejakého neadekvátneho arogantného a namysleného sebca, no dostala som najväčšie zlatíčko pod slnkom, Jasona. Koľkokrát si človek povedal, že nemá súdiť podľa obalu? Tu to platilo snáď asi miliónkrát.
.
Keď Carmen vo svoj prvý pracovný deň na vysnívanej pozícii dostane za úlohu starať sa o nového neurochirurga a čaká ho pred nemocnicou, si podľa mňa ani nepredstavovala, čo všetko sa môže stať. Jason príde na svojom porsche, dá jej do ruky 50 dolárov a poprosí ju, aby sa postarala o ženu, ktorá ešte stále sedí v jeho aute. Myšlienky mi behali naozaj všade a musím sa priznať, že som uvažovala podobne ako Carmen. A tu nastal ten kameň úrazu, pretože sme sa obe mýlili. Jason ju napokon vytiahne z poriadnej šlamastiky, ktorú si spôsobí tým, že mu vezme auto. spoznajú sa a Carmen sa rozhodne pomôcť mu z jeho šlamastiky.
.
Jason a Carmen boli také skvelé postavy, ihneď som sa do nich zamilovala. Carmen mala okolo seba veľkú a úžasnú rodinu, ktorá jej veľmi pomáhala, keďže si prešla strašným obdobím. Jason bol v meste nový, nikoho nepoznal, ale to netrvalo dlho.
.
Celý príbeh bol taký krásny a tak skvelo napísaný, že som sa nenudila, usmievala som sa, chvíľkami mi bolo aj poriadne smutno a niekedy som sa hnevala na neskutočnú neprávosť. Vyvolalo to tie správne emócie. Bola by som rada, ak by sa vydavateľstvo rozhodlo preložiť aj ostatné príbehy, nakoľko sa jedná o sériu.
Čítať viac
13
7.5.2022
Krásna romantika z lekárskeho prostredia....
Veľmi zaujímavý, pútavo napísaný príbeh z medicínskeho prostredia. Príbeh rozpráva o úspešnom mladom detskom neurochirurgovi a jeho šikovnej asistentky s ktorou ich spája VIAC, akoby ste si mysleli...
Pri čítaní románu som sa ani na chvíľu nenudila. V príbehu sa neustále niečo zaujímavé deje...
Nechýba veľkááá šálka lásky, romantiky a ešte väčšia vášne...
Čitatelia, ktorí milujú knihy z lekárskeho prostredia, nech ani neváhajú...
Za MŇA jednoznačne ÁNO ODPORÚČAM a ďakujem za výborný čitateľský zážitok :-)
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Literatúra už existuje. Úlohou spisovateľa je vymyslieť realitu.“

Kniha, ktorá sa stane - Daniel Hevier
Kniha, ktorá sa stane
Daniel Hevier