Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023

21,95 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023

Heartstopper

Volume One

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal,... Čítať viac

4,6 127 hodnotení
1. diel série
Heartstopper
Vek
14+
Vydavateľstvo
Hodder Headline, 2023
Počet strán
282

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Angličtina

21,95 €

Na sklade 2 ks
Posielame ihneď
Ďalšie knižné vydania (7)
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder and Stoughton, 2019
Brožovaná väzba
Angličtina, 2019
Na sklade > 5 ks

14,95 €


Srdcerváči 1 - Alice Oseman, CooBoo CZ, 2022
Brožovaná väzba
Čeština, 2022
Na sklade 3 ks

13,99 €


Srdcerváči 1 - Alice Oseman, CooBoo CZ, 2019
Kniha
Čeština, 2019
Na sklade 1 ks

11,99 €


Heartstopper 1  - Alice Oseman, Loewe, 2022
Pevná väzba
Nemčina, 2022
Do 4 – 8 dní
-5 %

19,97 €


Heartstopper - Alice Oseman, Jaguar, 2022
Brožovaná väzba
Poľština, 2022
Viac ako 30 dní

22,00 €


Motýliky: Prvá láska - Alice Oseman, CooBoo SK, 2022
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2022
Vypredané

Motýliky: Prvá láska - Alice Oseman, CooBoo SK, 2019
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2019
Vypredané

Ďalšie knižné vydania

Naši škriatkovia odporúčajú

Na Zemi sme na chvíľku nádherní - Ocean Vuong, Lindeni, 2024
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023
21,95 €

Viac o knihe

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. Soon to be a live-action Netflix series! Charlie and Nick are at the same school, but they've never met ... until one day when they're made to sit together. They quickly become friends, and soon Charlie is falling hard for Nick, even though he doesn't think he has a chance. But love works in surprising ways, and Nick is more interested in Charlie than either of them realised. By Alice Oseman, winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.
Čítať viac
Počet strán
282
Väzba
pevná väzba
Rozmer
165×245 mm
Hmotnosť
490 g
ISBN
9781444968934
Rok vydania
2023
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
1848625
Štýl
romantický
Jazyk
angličtina
Pôvod
Spojené kráľovstvo
1. diel série
Heartstopper
Vydavateľstvo
Hodder Headline
Pre koho
young adult, pre chlapcov
Ostatné
Netflix
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

127 hodnotení

94
18
4
2
4

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
10

“A great book should leave you with many experiences, and slightly exhausted at the end. You live several lives while reading.” ― William Styron

Diana Polkorábová
Kníhkupec - stolikár
12. augusta 2022

Keď sa ma niekto spýta, akú najmilšiu knihu som čítala tento rok, rozhodne poviem, že túto.
Bolo to milé, úsmevné a ja som tento komiks čítala s úsmevom na perách od začiatku až do konca. Po príbehovej aj po grafickej stránke nie je čo vytknúť. Bolo to pohladenie pre oči aj pre myseľ. Odporúčam prečítať každému, kto má chuť prežiť s Charliem a Nickom hanblivosť a úprimnosť prvej lásky.

Čítať viac

Pekný príbeh o mladých ľuďoch, ktorý je konečne o náklonnosti a citoch a nie len o fyzickom vzplanutí. Komixy nečítam ale tento ma zaujal a určite si prečítam aj ďalšie diely, pretože ma zaujíma ako to s hlavnými hrdinami pokračuje.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

18

A book is a dream, that you hold in your hands. Bookstagram - @mdnight.reads

Midnight reads
Overený zákazník
21.5.2022
Dokonale a roztomilé
Sériu odporúčam : ak máte radi komixy, romantiku, prostredie strednej školy a ľahké čítanie

Neodporúčam : ak nemáte radi lgbtq+ knihy

Charlie sa na škole netají tým, že je gay, no na lásku nemá šťastie. Nenašiel nikoho, kto by na strednej dokázal neskrývať svoju orientáciu a tak sa zamotáva iba do neúprimnych vzťahov. Jedného dňa sa mu na triednickej hodine skríži cesta so zaujímavým chlapcom Nickom. Stanú sa z nich veľmi blízki priatelia a Charlie si musí opäť dávať pozor na svoje city. Veď Nick je predsa na baby… ale čo keď je to inak ?

V prvom rade by som vám sériu týchto komixov odporúčila ako veľký liek na čítaciu krízu. Príbeh je absolútne nenásilný, pútavý a veľmi milý. Knižku máte rýchlym tempom prečítanú za 10 min a po skončení jedného dielu budete chcieť čítať hneď ďalší.

Téma lgbtq+ je úplne prirodzená, číta sa skvelo a postavy si okamžite zamilujete. Na príbehu sa mi páčilo aj to, koľko emócii vo mne vyvolal. Motýliky totižto nie sú iba o stredoškolskej láske, ale aj o zmiešaných citoch, falošných vzťahoch, hľadaní samých seba a o tom, byt proste šťastný nech sa deje čo chce .

Komix veľmi odporúčam, kresby sú úžasné a ja sa neviem dočkať seriálu :-)
Čítať viac
22

Žijem si perfektný život, aj keď som ešte len na začiatku svojej cesty. Plním si sny a pracujem v knižnom vydavateľstve. Knihy sú a predpokladám, že už aj navždy budú, moja vášeň. Ľúbim ľúbiť, usmievať sa a cestovať. Popri knihách si vždy rada nájdem čas na prechádzky a dobré jedlo. O svoje knižné pocity sa delím aj na Instagrame na profile @adulkacitulka

Adriána Grečnárová
Overený zákazník
20.4.2022
Roztomilé
Prečítať toto mi trvalo presne 56 minút. A bola to teda nezvyčajne príjemne strávená hodinka plná oddychu, kedy som sa mohla bez problémov ponoriť do príbehu a nemyslieť na nič.

Budem sa asi opakovať po ostatných, ale bolo to veľmi chutné a roztomilé a cute a všetky ekvivalenty a jazyky tohto slova. Toto si s láskou dám ešte aj desať krát :))
Čítať viac
19.2.2022
Keďže boli Motýliky môj prvý komiks, trochu som sa bála ako mi to sadne. No našťastie obavy opadli hneď po prvých stránkach a knihu som prečítala na jedno posedenie.

Postavy boli neuveriteľne sympatické, vtipné, milé a občas tak trochu milo trápne - ako všetci na strednej škole! Aj vďaka tomu na mňa príbeh pôsobil reálne a ako bonus som sa poriadne pobavila. Počas deja sme sa však nestretli len s typickým stredoškolským životom, ale autorka načrtla aj témy ako homosexualita a jej (ne)prijatie medzi spolužiakmi.

Ilustrácie boli skvelé, dokonalo vystihovali ako by sa človek v tej a tej situácii tváril, čo výborne doplnilo dej.

Určite vám knihu odporúčam, ja som sa pri knihe celý čas len smiala a rozplývala. Naozaj veľmi milé čítanie.
Čítať viac
26.1.2022
HEARTSTOPPER
predstavujem moju obľúbenú knižku, ľudia ak dakto uvažuje že či kúpiť alebo nie, určite si ju kúpte, neoľutujete. Dá sa síce čítať aj zadarmo online ale original knižná podoba je nad zlato :) Postavy som si obľúbila HNEĎ ako som to začala čítať, dej je krásne nakreslený a aj napísaný, ľahký na pochopenie aj pre tých ktorý sú začiatočníci s angličtinou (pripravujú sa časti na netflixe!!) :) vrelo odporúčam všetky časti, a aj všetky iné knižky Alici Oseman. Čítať viac
Natália Herčanová
Neoverený nákup
30.12.2021
Heartstopper
Autorka spravila krasne animacie so skvelym dejom. Aj na to ze komixy nikdy necitam sa mi pribeh velmi pacil. Myslim ze vela mladych ludi sa v tychto charakteroch moze vidiet. Urcite si budem kupovat dalsie casti. Odporucam hlavne pre mladsiu kategoriu ludi. Čítať viac
1
Overený zákazník
9.11.2021
Perfektné
Prečítala som aj jednotku aj dvojku, aj trojku aj štvorku... asi štyri krát!
Perfektný komiks milujem tie postavy aj príbeh samotní a moc sa mi páčia ilustrácie v komikse. Postavy su moc pekne popísané a vrelo doporúčam hlavne mladším čitatelom.
Tento komiks je moja momentálna srdcovka.
Čítať viac

„Sme zrodení zo zeme, s láskou ju obrábame a ona nám na oplátku dáva všetko, čo potrebujeme. Keď zomrieme, vrátime sa do nej. Vlastne jej patríme.“

Brieždenie v Dženíne - Susan Abulhawová, 2013
Brieždenie v Dženíne
Susan Abulhawová