Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023

21,95 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023

Heartstopper

Volume One

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal,... Čítať viac

4,6 127 hodnotení
1. diel série
Heartstopper
Vek
14+
Vydavateľstvo
Hodder Headline, 2023
Počet strán
282

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Angličtina

21,95 €

Na sklade 2 ks
  • Osobný odber 18. 6.
  • Na vašej adrese 18. 6.

Osobný odber

Kníhkupectvá
18. 6.
balíkovo
18. 6.
AlzaBox
18. 6.
Packeta
18. 6.
Slovenská pošta
(na poštu)
18. 6.
BalíkoBOX
18. 6.

Doručenie na adresu

Kuriér Packeta HD
18. 6.
Kuriér GLS
18. 6.
Slovenská pošta
(na adresu)
18. 6.
Ďalšie knižné vydania (7)
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder and Stoughton, 2019
Brožovaná väzba
Angličtina, 2019
Na sklade > 5 ks

14,95 €


Srdcerváči 1 - Alice Oseman, CooBoo CZ, 2022
Brožovaná väzba
Čeština, 2022
Na sklade 3 ks

13,99 €


Srdcerváči 1 - Alice Oseman, CooBoo CZ, 2019
Kniha
Čeština, 2019
Na sklade 1 ks

11,99 €


Heartstopper 1  - Alice Oseman, Loewe, 2022
Pevná väzba
Nemčina, 2022
Do 4 – 8 dní
-5 %

19,97 €


Heartstopper - Alice Oseman, Jaguar, 2022
Brožovaná väzba
Poľština, 2022
Viac ako 30 dní

22,00 €


Motýliky: Prvá láska - Alice Oseman, CooBoo SK, 2022
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2022
Vypredané

Motýliky: Prvá láska - Alice Oseman, CooBoo SK, 2019
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2019
Vypredané

Ďalšie knižné vydania

Naši škriatkovia odporúčajú

Na Zemi sme na chvíľku nádherní - Ocean Vuong, Lindeni, 2024
Heartstopper - Alice Oseman, Hodder Headline, 2023
21,95 €

Viac o knihe

Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon. Soon to be a live-action Netflix series! Charlie and Nick are at the same school, but they've never met ... until one day when they're made to sit together. They quickly become friends, and soon Charlie is falling hard for Nick, even though he doesn't think he has a chance. But love works in surprising ways, and Nick is more interested in Charlie than either of them realised. By Alice Oseman, winner of the YA Book Prize, Heartstopper is about love, friendship, loyalty and mental illness. It encompasses all the small stories of Nick and Charlie's lives that together make up something larger, which speaks to all of us.
Čítať viac
Počet strán
282
Väzba
pevná väzba
Rozmer
165×245 mm
Hmotnosť
490 g
ISBN
9781444968934
Rok vydania
2023
Vekové odporúčanie
14+
Naše katalógové číslo
1848625
Štýl
romantický
Jazyk
angličtina
Pôvod
Spojené kráľovstvo
1. diel série
Heartstopper
Vydavateľstvo
Hodder Headline
Pre koho
young adult, pre chlapcov
Ostatné
Netflix
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

127 hodnotení

94
18
4
2
4

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie Martinusákov

Martinus
10

“A great book should leave you with many experiences, and slightly exhausted at the end. You live several lives while reading.” ― William Styron

Diana Polkorábová
Kníhkupec - stolikár
12. augusta 2022

Keď sa ma niekto spýta, akú najmilšiu knihu som čítala tento rok, rozhodne poviem, že túto.
Bolo to milé, úsmevné a ja som tento komiks čítala s úsmevom na perách od začiatku až do konca. Po príbehovej aj po grafickej stránke nie je čo vytknúť. Bolo to pohladenie pre oči aj pre myseľ. Odporúčam prečítať každému, kto má chuť prežiť s Charliem a Nickom hanblivosť a úprimnosť prvej lásky.

Čítať viac

Pekný príbeh o mladých ľuďoch, ktorý je konečne o náklonnosti a citoch a nie len o fyzickom vzplanutí. Komixy nečítam ale tento ma zaujal a určite si prečítam aj ďalšie diely, pretože ma zaujíma ako to s hlavnými hrdinami pokračuje.

Čítať viac

Recenzie čitateľov

24.8.2021
Heartstopper
To bolo tak milé a rozkošné čítanie ako žiadne iné. Hlavné postavy som si hneď zamilovala, boli sympatické a dalo sa s nimi ľahko zžiť. Dejová a romantická linka prebiehala hladko, nevedela som prestať čítať. Čo sa týka grafiky, bola jednoducho dokonalá. Vrelo odporúčam, keďže komix v sebe niesol aj dosť poučné myšlienky. Čítať viac
6

Volám sa Sani, mám 16 a na instagrame pôsobím ako @dievca_ponorene_v_knihach. Rada čítam knihy a píšem na ne recenzie. Ak vás zaujímajú moje recenzie spoločne aj s fotkami tak ich nájdete na mojom instagramovom profile. :)❤️

Sanija Salajová
Overený zákazník
24.3.2021
Bolo to strašne cute a milé. Väčšinou času som sa pri tom usmievala.

Hlavných hrdinov som si hneď zamilovala. Nick s Charliem boli strašne milí.

Komiks sa čítal veľmi rýchlo a jednoducho.
Kresby v komikse boli veľmi pekné.

Určite si plánujem prečítať aj druhý komiks a aj knihu Solitaire od tejto autorky.
Čítať viac
Timea
Neoverený nákup
2.4.2020
Naj!
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Môžem povedať že je to zatiaľ najlepší lgbt+ komix ktorý som kedy čítala. Autorka zobrala 2 postavy z vedľajšeho príbehu a urobila o nich komix. Neviem ani vysloviť ako je to super. Musím si kúpiť aj druhú časť aj keď už som to prečítala na tapase. (môžem povedať že som aj na tom komixe závislá Čítať viac
12

Knihomoľka ako sa patrí a zároveň veľký snílek. Ach, aké by to len bolo mať čarovný prútik, šibnúť ním a vlastniť všetky knihy sveta? ... Netajím sa tým, že som veľká romantička a najviac mi ulahodia knihy romantické alebo young adult, ale nikdy (a to doslova nikdy!) neohrdnem Harrym Potterom, vďaka ktorému som spoznala čaro kníh. Rada siahnem aj po detských knihách, lebo nikdy by sme nemali zabudnúť, aké je to byť dieťaťom. A druhá najväčšia srdcovka? Slovenská klasika ... a možno aj preto študujem literatúru. :)

Pavlína Rešutíková
Overený nákup
27.1.2020
:)
Veľmi milý a pekný príbeh. Komiksové spracovanie LGBT tematiky je aj vďaka svojmu jazyku veľmi prístupné súčasnej mládeži. Nick a Charlie sú zároveň tak roztomilí, že vás obaja chytia za srdce. Charlie si myslí, že šancu nemá, Nick naopak o sebe zisťuje veľmi zásadnú vec. Krásny príbeh o dvoch chalanoch, ostáva otázkou, ako to nakoniec medzi nimi dopadne. Čítať viac

„Sme zrodení zo zeme, s láskou ju obrábame a ona nám na oplátku dáva všetko, čo potrebujeme. Keď zomrieme, vrátime sa do nej. Vlastne jej patríme.“

Brieždenie v Dženíne - Susan Abulhawová, 2013
Brieždenie v Dženíne
Susan Abulhawová