Odveta

Nepoznáš ma... Nie som ako iní bossovia mocných svetových syndikátov. Ja sa nevyžívam v krviprelievaní a točení špinavých obchodov. Netúžim po mamone, nechcem stále viac... Čítať viac

4,6 103 hodnotení
3. diel série
Nekompromisní
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2023
368 strán
5 hodín čítania

Nepoznáš ma... Nie som ako iní bossovia mocných svetových syndikátov. Ja sa nevyžívam v krviprelievaní a točení špinavých obchodov. Netúžim po mamone, nechcem stále viac... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

11,50 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Aj e-knihy môžete darovať

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Nepoznáš ma...
Nie som ako iní bossovia mocných svetových syndikátov. Ja sa nevyžívam v krviprelievaní a točení špinavých obchodov. Netúžim po mamone, nechcem stále viac.

Neovládajú ma majetky a túžba ich zveľaďovať.

Vojny gangov takmer vymizli, obchody prebiehajú pokojne, intrigy trestám a podvody odhaľujem skôr, ako sa zrealizujú. Viem, kto som a kam patrím. Neunikám pred svojim osudom. Prijal som ho a každý deň s ním bojujem sám, aby som nikoho v mojej blízkosti neohrozil.
Až kým si neprišla ty…
Čítať viac
Počet strán
368
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1908167
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
3. diel série
Nekompromisní
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,6 / 5

103 hodnotení

82
9
6
2
4

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Alena Precech
Neoverený nákup
16.11.2023
Napínavá
ODVETA je ďalšia časť série NEKOMPROMISNÍ , ktoré napísala Michaela Brnková . Je to knižka podľa môjho očakávania, lebo spisovateľka spojila postavy s prvej a druhej knižky dokopy. Poriadne poprepletala ich osudy . Ani v tejto knižke nechýba kopec prekvapení a napätia . Úplne hotová som bola s, ako Sem vyriešil problém a bola som poriadne prekvapená . No a na konci knižky sa objaví nová postava Diablo . Takže sa môžeme tešiť na ďalšiu časť . Čítať viac
9

„Všetko, čo teraz potrebujem, je obrovský sveter, káva, teplé ponožky, hromada kníh a dobrá hudba.“

Diana Barnová
Overený zákazník
30.10.2023
SKVELÝ ZÁVER
Posledná časť zo série Nekompromisní. Myslím, že autorka túto sériu ukončila skvele.
Aj keď sme sa so Semom mohli už zoznámiť v predchádzajúcej knihe, táto časť bola venovaná jemu a An.
Knihu by som rozdelila do takých troch častí. Prvá časť knihy predstavovala slow burn medzi Semom a An. Kým druhá časť bola o niečo napínavejšia a úplne tam pasovala do príbehu. Z lásky prešla do nenávisti a začali na povrch vychádzať určité nejasnosti. A samotný záver knihy a zároveň ,,tretia" časť predstavovala rozuzlenie a zauzlenie zároveň :D
Na knihe sa mi páčilo, že kniha bola z pohľadu An aj Sema. Vedeli sme sa tak dostať do hláv oboch hlavných postáv. Pričom pri Semovi sa každá kapitola začala úryvkami z minulosti a až nakoniec to všetko pekne do seba zapadlo a prišlo spomínané rozuzlenie.
Zároveň si vynikajúco autorka pripravila ,,pôdu" na ďalšiu knihu, čím spôsobila nedočkavosť a moju nasledujúcu cestu do kníhkupectva. Je až iróniou ako je niekedy niečo správne načasované. Dočítala som tretiu časť knihy v období kedy vyšla jej najnovšia kniha a ktorá je možno voľným pokračovaním ?!
Uvidíme ;)
Čítať viac
6

Milujem knihy. Všetky… najviac však slovenské autorky… tiež nepohrdnem škandinávskym krimi… knihy pre deti, pre moje deti čítam s radosťou a láskou…knihy o výchove mám tiež ale väčšinou pri 4strane to vzdávam s pocitom že príroda vie čo robí ????. Milujem vôňu, viazanie, list za listom… milujem dotyk list na kozu…milujem čítať a fantazírovať ako to vlastne celé vyzerá…nieje nič lepšie ako úžasná kniha…

Lucia Nováková
Overený nákup
13.10.2023
Dokonale
Tato úžasná trilógia mi trvala prečítať 1,5dna. Neuveriteľne iskrenie, dialógy ktoré vtipne, podpichovacne a zároveň plne vášne, citov a emócii vtiahnuť čitateľa tak, že ešte aj v noci sa mi o tom snívalo. Bolo mi veľmi smutno ked som dočítala posledné riadky, ze je všetkému koniec. Určite som to necitala posledný krát a dufam, ze ešte budeme počuť v nejakých ďalších knihách ako príbehy týchto postáv pokračujú. Čítať viac
9
Malé jablko - Katarína Hybenová, 2021
Práve čítam
Malé jablko

Som bezhlavo zamilovaná do YA, NA, romantických a erotických kníh. Okrem toho ma baví cestovať, piť zelený čaj a prechádzky.

Michaela Beňová @books.collection
Overený zákazník
6.10.2023
Odveta
Toto bolo také dokonalé čítanie. Autorka si pre nás pripravila mnoho nečakaných udalostí, zvratov v deji, ktoré skutočne moja myseľ nepredvídala.
Páčilo sa mi na tomto príbehu všetko. Striedajúce prostredie, age gap, hlavné postavy a pocity, ktoré kniha vo mne vyvolávala. Nútila ma čítať až do konca. Skvelé kapitoly, dva pohľady a nebezpečenstvo spojené s láskou. To je ale kombinácia. Musíte si prečítať. Autorku môžem zaradiť do môjho zoznamu obľúbených slovenských autorov.
Čítať viac
Marie
Neoverený nákup
6.8.2023
Odveta
Odveta je třetí díl ze série Nekompromisní.
Druhy díl byl pro mě takový oddychový, ale za to mě hodně navnadil na třetí knihu!

Kniha je opět psána z pohledu obouch hrdinů. Je plná zvratů, dech beroucích částí, přiznání, nepřátel, zbraní, ale zároveň má i dojemná místa, ze kterých jde cítit láska a oddanost.

Jestli jste si mysleli, že mafie je krutá a nelítostná, nezažili jste podsvětí. Zde se nedávají druhé šance. Zde máte pouze chvilku na to se osvedčit, protože v další sekundě už nejste. A tvrdou rukou zde vše řídí Semion.

Semion byl tvrďák už od pohledu. Nikdy si nenechal nic líbit, vždy byl dva kroky před každým a vždy si hlídal svoje soukromý. Na druhou stranu chránil ty, který opravdu miloval. Hlavně se snažil zůstat vždy věrný sám sobě!

Angelika byla na první pohled milá blondýnka, která to v života neměla vůbec snadný a snažila se najít. Co opravdu obdivuji, že nebyla žádná dokonalá vyhublá princeznička, ale opravdová holka krev a mléko. Ale i ona uměla vystrčit drábky a nebála se jednat. Semionovi nedala nic zadarmo. Její tvrdohlavost mu, ne jednou, ukázala se vší parádou.

Jedno mínus bych pro knihu měla, trochu mě vadil vyšší věkový rozdíl hlavních postav. Ale to je pouze můj osobní problém.

A ten epilog?! Už se nemůžu dočkat a netrpělivě vyhlížím!

Mockrát děkuji za poskytnutí knihy k recenzi @moderne_romany
Čítať viac
15

21 yo | bookstagram: @jankina.kniznicka ♡ | books: 2020: 58 | 2021: 80 | 2022: 47 | 2023:

jankina.kniznicka
Overený zákazník
31.7.2023
Viete, čo je to absolútna obsesia autorovými knihami? Keď si kúpite posledný diel série bez toho, aby ste čítali ten predchádzajúci. A keď už bola doma táto Odveta, mohla som sa bez obáv pustiť do druhej časti, pekne zaradom. Ak vám doposiaľ Konflikt a Dôvera nevzali slová, verte mi, že pri Odvete ich stratíte. Tretie pokračovanie série bolo skvelé, emotívne, prekvapujúce. Pocitovo som si v ňom úplne prišla na svoje.
Tento príbeh mal dejovú líniu, ktorá ma od začiatku až do konca držala v napätí. Už na začiatku sme svedkami udalosti, ktorá zamieša všetky karty. Vyskytuje sa tu znova moje obľúbené striedanie kapitol, tentoraz z pohľadu Angeliny a Semiona. Svojské mladé dievča, ktoré jedného dňa zaklope na úplne cudzie dvere a jeden zásadový a drsný muž, ktorý jej ich otvorí. Táto kniha toho skutočne veľa odhaľuje a preto sa mi páčili úseky, ktoré sa prelínali s minulosťou Semiona. Vďaka nim som bola bližšie k jeho minulosti a spoznávala som jeho neraz zatrpknutú povahu. Angelina bola pre mňa blízkou postavou, zrejme kvôli veku, no vďaka jej vyspelým názorom a pohľadu na život, by si zaslúžila ocenenie.
Neviem, čím to je, že pri každej autorkinej knihe pravidelne zažívam horskú dráhu nálad. Asi to tak zákonite musí byť, pretože jej príbehy idú ruka v ruke s mojimi pocitmi a očakávaniami z príbehov. Nepredvídateľnosť je presne to slovo, akým by som Odvetu opísala. Pomaly sa rozvíjajúca romantika, ktorá si nevyberá vekový rozdiel, si podmanila aj mňa a tak nemám žiadne čitateľské námietky. V závere ma prekvapili dva epilógy. Ten prvý bol jednoducho nepredvídateľný a to si na knihách cením. Ten druhý mi zasadil otázniky do hlavy a verím, že má svoje opodstatnenie...
Hlboký príbeh z podsvetia s krásnym ukončením, aké som vôbec nečakala. To je to umenie autorky, vykresliť ho tak, že priam odpadnete a nechcete uveriť tomu čo čítate. Jazda tejto série sa skončila, ale ja viem, že vďaka autorkinmu talentu sa tých knižných jázd ešte veľa začne.
Čítať viac
6
Chytiť Vianoce - Terri Blackstock, 2022
Práve čítam
Chytiť Vianoce

Citam 90% slovenskych autorov. Nie som bloger, ziaden profi-insta-book-lover, ani odborny recenzent. Mam nazor a pocity, ktore zverejnujem. Som citatel smrtelnik, takmer neznama osoba v kniznom svete.

Nikol Jaššová
Overený zákazník
30.7.2023
Odveta je tretia cast serie Nekompromisni. Neviem cim to bolo, samu ma to zaskocilo, tato cast ma nepohltila. S obalkou som sa nestotznila od jej zverejnenia po docitanie knihy. Skoda tej volby, osobne mi to narusilo krasny a jednoduchy vzlad serie. Autorkin styl sa mi paci od prvej knihy. Prelinanie pribehu so spomienkami mi velmi nesadlo, aj ked sa potvrdilo, ze tym autorka nieco sledovala. Autorka sa pohrala so zivotnymi osudmi vsetkych postav. Pribeh mal dej, zvraty, zapletky. Zena, ktora si na plavky oblecie tricko, riesi svoje krivky, si neoblecie cipkovane saty. Som tim Semion, bez ohladu kde, co, ako, preco. Pozdaval sa mi aj Trevis. Mamonar Jes je ceresnicka na torte bezcharakternosti a sebeckosti. Takze v knihe je vsetko, len dakde medzi mnou, knihou a hviezdami vznikol problem. Čítať viac
29.7.2023
Posledná časť trilógie Nekompromisný nás sprevádza životom v podsvetí.
Autorka nám odhalí tajomstvá ale aj intrigy podsvetia. Ani v tejto časti nesmie chýbať romantika, hádky, tajomstvá, démoni z minulosti, akcia, ale hlavne napätie.

Od začiatku sa kniha čítala rýchlo, presne ako prvé dve časti. Lenže tu mi trošku vadilo skákanie. Pre mňa chýbali odseky, kde by sme vedeli odlíšiť jednotlivé situácie. Takto sa nachádzali na jednom mieste a v ďalšom riadku už niekde inde. Ale toto je menšie zlo a absolútne nezmení môj názor na knihu.

Autorka má podľa mňa veľký talent, čo sa týka vykresľovania postáv. Každá jedna mala v sebe zvláštny charakter, každý bol výnimočný v niečom inom.
Ďalšou vecou ktorú by som chcela vyzdvihnúť je zápletka a odhalenie. Začínajú byť pre mňa ako drogou. Keď si myslíte, že sa už nič horšie nemôže stať, tak vás autorka prekvapí. A ako.
Prelínanie prítomnosti z minulosťou bola výborná voľna. Postupne si čitateľ dal dva a dva dokopy a odhadol, čo sa asi stane... asi:)

Semiona aj An som si obľúbila. A vôbec celú knihu milujem. Od začiatku až po konoec všetko dokonale premyslené. Na konci vám všetko do seba zapadne úplne na milimeter.

Potešila som sa, že sme vo finálovej časti mohli stretnúť aj ostatné postavy z predošlých kníh. Je mi veľmi ľúto, že sa séria skončila. Prirástla mi k srdcu a chcela by som viac
Pevne verím, že Epilóg 2 nebol tam len tak náhodne
Čítať viac

Michaela Brnková

Čítať viac

Vydavateľstvo MERIDIANO-press

Čítať viac

„Pamäť rada zahmlieva predchádzajúce zlyhania.“