Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Petra Živická

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
O mne

Milujem krimi ,trilery a knihy z obdobia druhej svetovej vojny.

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Práve čítam
O mne

Milujem krimi ,trilery a knihy z obdobia druhej svetovej vojny.

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Moje srdcovky

Moje aktivity

Petra Živická

Petra Živická prečítala knihu

24.10.2025 19:46

Petra Živická napísala recenziu

08.08.2025 13:41

Zo začiatku som mala problém dostať sa do deja ,ale postupne sa mi kniha začínala páčiť. Neurobila na mňa ten wau dojem, ale je dobra,dá sa čítať a už som si objednala aj jej druhu knihu .

Petra Živická napísala recenziu

21.07.2025 14:47

Tak ako aj jeho prvá kniha,tak aj táto druha sa číta ľahko a rýchlo.Kniha ma bavila .Prečítala som ju za jeden deň.

Petra Živická napísala recenziu

21.07.2025 14:45

Tak Dominik Dán je istota, kniha sa číta ľahko a rýchlo. Začínam ho čítať odznova lebo mi sedi jeho štýl písania.

Petra Živická napísala recenziu

06.06.2025 18:02

Toto je len druha kniha,ktorú čítam od autorky a musím povedať, že je výborná. Páči sa mi štýl písania aj príbehy, ktoré píše.

Petra Živická napísala recenziu

10.04.2025 16:14

Toto je prvá kniha od tejto spisovateľky ,ktorú som čítala a celkom bola zaujímavá. Čítala sa dobre a aj ma tak trochu držala v napätí.

Petra Živická napísala recenziu

10.04.2025 16:14

Toto je prvá kniha od tejto spisovateľky ,ktorú som čítala a celkom bola zaujímavá. Čítala sa dobre a aj ma tak trochu držala v napätí.

Petra Živická napísala recenziu

03.01.2025 14:49

Vojnové knihy sú moja srdcovka a túto spisovateľku som si obľúbila. Ďalšia kniha pri ktorej som mala slzy v očiach.

Petra Živická napísala recenziu

03.01.2025 14:47

Mam rada vojnové knihy a tento príbeh má dostal.Este dlho po prečítaní som spracovala dojmy z tejto knih.

Petra Živická napísala recenziu

17.12.2024 18:04

Romantické knihy čítam len v decembri, ale táto kniha sa mi páčila. Číta sa ľahko a rýchlo, dej je pekne napísaný. Pre mňa taka oddychovka.

Milovať neznamená pretvoriť človeka podľa svojich túžob. Milovať znamená otvoriť sa jeho realite.
Kniha: Bavilo ma žiť (Abby Fabiaschi), 2018
Bavilo ma žiť
  • Abby Fabiaschi