Knihy
E-knihy

Nina Rusňáková

2

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som obyčajné dievča, ktoré miluje čítanie kníh. .. A okrem toho veľmi rada píšem recenzie na mnou prečítané knihy, a delím sa o svoje názory s ostatnými. Môj Instagram @ja_a_kniha1 (recenzie kníh).

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
O mne

Som obyčajné dievča, ktoré miluje čítanie kníh. .. A okrem toho veľmi rada píšem recenzie na mnou prečítané knihy, a delím sa o svoje názory s ostatnými. Môj Instagram @ja_a_kniha1 (recenzie kníh).

Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

31.07.2020 09:28

Táto milá ,letná, oddychová,romantická knižka ma veľmi zaujala a splnila asi všetko čo som od nej očakávala.... Postavy mi boli sympatické a v hl.hrdinke som sa niekedy aj našla. Čítanie knižky som si veľmi užívala a veľakrát aj s úsmevom na tvári. Dej knižky bol super , ubiehal nesmierne rýchlo a ani neviem ako ,a bola som na konci. Avšak ocenila by som ak by bola kniha aj dlhšia ,ale nemení to na knihe to ,že je skvelá... Hlavná zápletka aj jemné "posolstvo" knihy sa mi páčilo takisto. A s koncom knižky som maximálne spokojná.... Určite vám knihu Toto leto hovorím áno! odporúčam. Bola to táka malá bomba YA,romantického,letného,oddychového ,milého . Nemusíte pri nej nad ničím premýšľať ,len ju otvoríte,čítate a užívate si atmosféru leta a knižky. Nie je to možno kniha ,ktorú si každý zapamätá a všetci ju budú poznať ,ale poteší vás ,vyčarí úsmev na tvári - a to je to hlavné. Ja tejto knihe hovorím ÁNO! A skúste to s ňou aj vy a povedzte jej svoje áno ,tiež.

Čítaj viac

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

20.07.2020 12:01

V znamení ametystu je jedna fantastická,úžasná knižka ,ktorá stojí za prečítanie minimálne každého milovníka fantasy ,a očarí aj tých čo fantasy veľmi nečítajú. Majka Danihelová spojila minulosť, prítomnosť, náš "obyčajný" svet s jej skvelým vymysleným a vznikla z toho jedna dokonalá knižka. Štýl písania mi veľmi sadol a v knihe som nepociťovala žiadne prázdne strany na ktorých by sa niečo neudialo. Postavy som sa takisto obľúbila. Meggie bola trochu iná hlavná postava ,a nie taká na aké som zvyknutá. Bola tak trochu drzá a silná hl. hrdinka a mne veľmi sympatická. Dej knižky bol neskutočne dokonalý. Kniha má niečo vyše 400 strán a všetky som čítala s nesmiernym nadšením... Koniec knihy bol brutálny ,geniálny a proste skvelý. Dúfam ,že čoskoro vyjde aj druhá časť tejto knihy ,pretože by to bola nesmierna škoda ,k takej dobrej knihe nevydať pokračovanie. Myslím si ,že táto kniha sa pokojne rovná tým od zahraničných autorov. Je písaná na vysokej úrovni ,čiže vôbec vám nenapadne ,že by za ňou mohla byť talentovaná autorka zo Slovenska. Majka Danihelová má naozaj obrovský talent a fantáziu. Zostáva mi napísať len toľko ,že túto knižku vám určite odporúčam... Ponoríte sa do sveta v, ktorom zabudnete na realitu a len čítate...

Čítaj viac

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

12.07.2020 13:10

Táto knižka ma veľmi prekvapila.... Nečakala som od nej veľa, avšak prvými stranami čítania som zisťovala, že táto kniha ani zďaleka nie je zlá. Čakali na mňa postavy, ktoré som si obľúbila a úžasný dej . Knižka Dievča z titulky sa mi čítala veľmi rýchlo, a jej čítanie som si užívala. Život Serafíny, ako aj dej boli neskutočne nabitý, a nenašli by ste tu kapitolu bez emócií, a kde by sa niečo neudialo... Ako väčšina kníh aj táto má svoje drobné chybičky, kvôli ktorým sa možno nestáva u mňa najobľúbenejšou... Avšak zanechala vo mne veľa emócií a krásny dej, vďaka čomu na ňu budem spomínať len s úsmevom. Určite vám ju odporúčam.

Čítaj viac

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

10.06.2020 15:33

Kniha Vojna okolo nás je jedna zaujímavá kniha, ktorá nám niečo ukáže... Odohráva sa v čase 2.svetovej vojny - čo nie je najľahšie doba. Avšak autorka túto knihu napísala pekne, a čo oceňujem je, že niekoľko udalostí bolo čerpaných aj z tých skutočných. Príbeh je zaujímavý, a takisto sa mi páčilo aj priateľstvo medzi hlavnými postavami. Napriek tomu, že som väčšinu času čítania čakala nejaký zvrat, tak ma koniec veľmi prekvapil. Ak ste milovníkom historických, vojnových kníh, tak táto by vám nemala uniknúť. Avšak stojí za to si ju prečítať aj, keď nieste fanúšikom vojnoviek.

Čítaj viac

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

24.05.2020 15:42

Krásny, smutný a neskutočne ľudský, životný príbeh, ktorý rozpráva o strate, ale aj o tom čo pretrváva...Čítanie tejto knihy bolo pekné, ale aj smutné. Každý z nás môže niekoho stratiť a to túto knihu robí takou ľudskou. Pri tom všetkom čo hlavní hrdinovia prežívajú, sa však kniha číta pekne... Na začiatku sa mi čítala ťažšie, a niektoré postavy mi sadli viac iné menej. Avšak od polovice sa to tak rozbehlo, že sa mi kniha zapáčila. Naozaj, stojí za to si to prečítať. Ukáže nám niečo iné a to ako sa všetko rozpadávalo, a neskôr spájalo, pretrvávalo bolo skvelé...

Čítaj viac

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

18.05.2020 17:05

Silný príbeh o dvoch jedinečných ľuďoch... Príbeh je veľmi krásny, ale zároveň smutný. Dokáže vás pohltiť, a ukáže, že nie všetci máme šancu na jediný dotyk... Túto knihu si stojí za to prečítať. Číta sa veľmi rýchlo, a aj keď kniha nie je vôbec hrubá,tak vám ostane v pamäti. Ja som si ju proste zamilovala...Či už postavy, dej sa mi veľmi páčili. Myslím si, že sa oplatí po tejto knihe siahnuť. Zanechá vo vás pekný pocit a tak skoro na ňu nezabudnete...

Čítaj viac

2
Nina Rusňáková

Nina Rusňáková získala odznak Máte čitateľský profil

15.05.2020 14:38

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

2
2

Nina Rusňáková napísala recenziu

15.05.2020 12:16

Pekná myšlienka, prekvapivý koniec, zaujímavý dej... Takto by som pár slovami opísala knihu. Páčila sa mi jej myšlienka ("posolstvo") a čo touto knihou chcela autorka odkázať.... Čo ma úplne prekvapilo bol koniec. Čakala som niečo iné, ale nakoniec som sa s ním celkom stotožnila. A ešte ďalšie plus by som dala deju. Nepociťovala som pri čítaní nejaké "zbytočné strany", a stále sa tam podľa mňa niečo dialo. Hlavne na konci... Táto kniha stojí za prečítanie a mňa veľmi prekvapila.

Čítaj viac

2
Nina Rusňáková

Nina Rusňáková získala odznak Plány do budúcnosti

01.03.2020 12:50

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

2
Nina Rusňáková

Nina Rusňáková získala odznak Horúce novinky

01.03.2020 11:55

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

„Kvety a knihy sú pre mnohých práve tak nevyhnutné, ako denný chlieb.“

Honoré de Balzac