Klaudia Čechová

22

Moje srdcovky

Moje odznaky

Verný zákazník
Magický návrat
Môj názor pomáha
2023
Môj názor pomáha
2022
Môj názor pomáha
2021
Knihy roka 2021
2021
Môj názor pomáha
2020
Môj názor pomáha
2019
Pravý knihonaut
Hráč knižnej šifry
Člen Čitateľského klubu
Domáca legenda
Mladé témy
Krimiláčik
Šťastných 7
2023
Šťastných 7
2022
Šťastných 7
2021
Šťastných 7
2020
Plány do budúcnosti
Horúce novinky
Máte čitateľský profil
Zobraziť viac

Moje čitateľské kolekcie

Moje aktivity

22
Klaudia Čechová

Klaudia Čechová prečítala knihu

17.09.2023 09:25

22
22

Klaudia Čechová napísala recenziu

14.09.2023 16:58

Miška má na svojom konte knižky všehodruhu (taká multitalentovaná čávica) kto nečítal, okamžite napraviť a prečítať všetky! Neoľutujete! Jej posledná kniha sa ale totálne odlišuje od jej predchádzajúcich. Je napínavá, plná lásky, obety a tajomstiev ktoré sa postupne odkrývajú.. Knihu som prečítala na dvakrát, čo dokazuje, že odtiahnuť sa od tejto knihy je veľmi náročné!
Zamysleli ste sa niekedy akí boli vaši predkovia? Ani hrdinka príbehu, až do chvíle kým jej kliatba nesiaha na rodinu. Počas čítania sa presúvame v čase a snažíme sa prísť na začiatok. Začiatok toho pekla. Podarí sa jej zachrániť svoju rodinu alebo už je na záchranu neskoro? Odporúčam tým ktorí veria v mágiu, tým ktorí majú otvorenú myseľ ale hlavne tým, ktorí sa neboja.. Miška, bravo !

Čítať viac

22
22

Klaudia Čechová napísala recenziu

14.09.2023 11:32

Silno tlieskam! To, že predchádzajúce diely sa mi páčili to už viete, no táto bola ešte lepšia! Dva odlišné prípady ktoré na prvý pohľad spolu vôbec nesúvia. Obete pribúdajú, ľudské odkazy odoslané, podozriví zadržaní vo vyšetrovačke. Ja ako knižný vyšetrovateľ som už mala v polovici vytipovaného páchateľa no tentokrát som bola mimo. Autor sa s nami dokonalo zahral, zamiešal kartami a kto za tým stál, tak to budete čumieť! Páčilo sa mi, že sme nezostali len pri vyšetrovaní prípadov ale trošku sme nakukli aj do Wolfovho súkromia a dočkali sme sa zmeny na oddelení.. Zatiaľ moja najobľúbenejšia časť! Uvidíme či ju prekoná štvrtá časť ktorá nesie názov VLK.

Čítať viac

22
Klaudia Čechová

Klaudia Čechová prečítala knihu

14.09.2023 11:31

Odkaz - Elle Kennedy, 2022
Odkaz
  • Elle Kennedy
4,7
14,20 €
22
22

Klaudia Čechová napísala recenziu

14.09.2023 11:30

Och, tak toto bola krásna bodka na záver mojej milovanej partičky ! Napriek tomu, že som knihy čítala už nejaký ten mesiac dozadu, nebol to žiaden problém pretože autorka nám osviežila všetko, čo bolo potrebné a ja som si užívala túto knihu plnými dúškami. Kniha je rozdelená na časti ale nebojte, každému páru sa autorka venuje dostatočne! Sú na dospelácky život pripravení? Čaká nás svadba, dieťa, ďalšia svadba a žiadosť o ruku.. Zdá sa vám to veľa na jednu útlu knižku? Nemajte strach, Elle má taký chytľavý a bohovský štýl písania, že aj málo vám bude! Budete sa smiať, ritku od nervov budete tískať k sebe ale hlavne si tú knihu užijete, to mi môžete veriť!

Čítať viac

Odkaz - Elle Kennedy, 2022
Odkaz
  • Elle Kennedy
4,7
14,20 €

22
Klaudia Čechová

Klaudia Čechová získala odznak Môj názor pomáha

14.09.2023 11:30

Ďakujeme, tento rok ste sa zaradili k top recenzentom! Aj vďaka vášmu názoru si ostatní čitatelia budú vedieť ľahšie vybrať.

Môj názor pomáha
22
22

Klaudia Čechová napísala recenziu

21.08.2023 08:05

Milovníci psycho a thrilleru zbystrite !
Psychopatická matka, spleť tajomstiev, zápletka ktorá vám spôsobí vypúlené oči, mrazivý denník a záver ktorý vás rozvášni. Tak toto bolo niečo! To, že Viki vie písať som sa presvedčila už pri jej predchádzajúcich tituloch ktoré odporúčam všetkými 10! Teraz nám naservírovala dielo z ktorého mi naskakovala husia koža. Natália, ktorá si prežila peklo v dome ktorom vyrastala, sa tam opäť vráti aby sa postarala o svoju chorú matku - na ktorú pekné slovo nemám! Akonálne sa tam vráti, dámy a páni to príde. Mrazivá jazda zahalená tajomstvami ktoré sa budú postupne odhaľovať a vy sa nestihnete diviť ako sa s vami autorka zahrá. Záverom ma posadila na riť a dostala ma presne tam kam chcela. Pozor na to čo čítate, pretože nie je všetko také ako sa na prvý pohľad zdá.. Či?

Čítať viac

22
Klaudia Čechová

Klaudia Čechová prečítala knihu

21.08.2023 08:04

22
22

Klaudia Čechová napísala recenziu

12.08.2023 18:10

Druhé pokračovanie s vyšetrovateľom Marekom Wolfom nás prenesie za hranice do neďalekého Chorvátska. Stane sa tam vražda krásnej rosničky a obvineným sa stáva ten, na koho by to nikto nepovedal.. Ako sa to celé stalo? A prečo? Tak ako sa výborne čítala prvá časť -Potkan- tak ani tento príbeh nezaostával s pútavosťou a obsahom. Ponoríme sa do vyšetrovania aj s chorvátskymi kriminalistami ale teda musím podotknúť, že sa majú čo učiť, pretože nedostatky tam boli. A riadne. Vyšetrovaním zabrdneme aj do rodiny, ktorá má veľký vplyv a rozhodneme sa tým komplikovať celé vyšetrovanie. Druhá polovica príbehu ktorá sa už odohrávala na Slovensku bola lepšia a bavila ma viac. To, kto za tým stál som odhalila skôr akoby som chcela a preto musím ubrať a nedať knihe plné hodnotenie. Inak som veľmo spokojná a s radosťou sa púšťam do tretieho pokračovania s názvom Kukučka!

Čítať viac

22
22

Klaudia Čechová napísala recenziu

08.08.2023 12:07

Ak hľadáte knihu, ktorá nie je klasicky rozdelená do kapitol ale do častí TU, MEDZI, TAM a rozpovedajú viac príbehov ktoré na prvý pohľad nemajú nič spoločné tak mám pre vás skvelý tip! Triler, ktorý vás bude držať v napätí až do záverečnej kapitoly. Aby toho nebolo málo, v knihe sa objavuje ON. Zohráva v príbehu dôležitú úlohu a verte mi, že budete chcieť vedieť kto je za tým! Zoznámila som sa s hrdinom Andrejom ktorý mi je sympatický vo všetkých smeroch. Statočný, nebojácny a používajúci chmaty, kopy, za ktoré by sa nehanbil nejeden bojovník! K autorovi nemám čo sa týka písania čo vytknúť. Bolo to svižné, autentické, napínavé - presne tak ako má triler vyzerať! Za čo však musím v mojom prípade strhnúť jednu hviezdičku bol počiatočný chaos v tých postavách. Kým som sa zorientovala kto s kým, jako prečo mi trvalo nejakú tú stranu ale na celkovom dojme to neubralo až tak veľmi. Ako bonus a teda super ťah hodnotím navnadenie na novú knihu!

Čítať viac

„Ak sa sústredíte na pozitívne veci, začnete v sebe rozvíjať pozitívne emócie.“